HXH SCAN мнения

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Cho4o
КОЛЕГА
Мнения: 123
Регистриран на: Сря Фев 17, 2010 12:21 am

HXH SCAN мнения

Мнение от Cho4o »

Някой има ли опит или близки впечатления от поредното чудо на техниката - HXH SCAN ? Преди месец случайно го намерих в нета и не знам какво чак толкова ми хареса .Очаквам оферта до няколко дни и сериозно съм се замислил да го купя.Нещо друго да ми препоръчате от този клас ? Далеч съм от мисълта да очаквам чудеса ,но мисля че вече ми е време да си взема по-универсална диагностика ,която да работи паралелно с фирмените .
Благодаря за всякакви мнения по темата !
Autotronics Service
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: HXH SCAN мнения

Мнение от rockton »

Тук...!!! http://www.kolegi.info/viewtopic.php?f=24&t=2788
Има тема от миналата година..............-Аз лично нямам наблюдения и впечатления от този скенер!
-Лично аз не бих се занимавал с китайска техника, при полоижение че няма нищо гарантирано, като ъпдейти примерно или дори подръжка, ако не работи нещо не дай боже.......до къде ще се обадиш за помощ????? и на кой език ще обясняваш на китайците?? :mrgreen:
-Внимавай да не се вкараш в някой "филм" от сорта..."евтиното винаги излиза в последсвие скъпо"
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: HXH SCAN мнения

Мнение от waseko »

Аз също не познавам този скенер,но бих ти препоръчал един производител-"Tomic-tech",продукта му е подобен,дълго време водих кореспонденция с него.Като се изключи навлизането в по-специалните функции за отделни контролери,покрива доста марки и системи.Не е клонинг,оригинална разработка на фирмата е,е предлагат се и клонинги.Цената е приемлива за това,което се предлага-можеш да го разгледаш тук:
http://c-168.com/en/c168.asp
Поздрави
ditex
КОЛЕГА
Мнения: 150
Регистриран на: Пон Юли 24, 2006 9:02 pm

Re: HXH SCAN мнения

Мнение от ditex »

Cho4o написа:Някой има ли опит или близки впечатления от поредното чудо на техниката - HXH SCAN?
Далеч съм от мисълта да очаквам чудеса ,но мисля че вече ми е време да си взема по-универсална диагностика ,която да работи паралелно с фирмените .
Както изглежда ако се въздаржиш от този избор ще спечелиш.
??-!!
Публикувай отговор