някой да внесе яснота VCDS /VAG COM / 10.6.0

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
ivailoradoev
КОЛЕГА
Мнения: 185
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:19 pm
Местоположение: софия

някой да внесе яснота VCDS /VAG COM / 10.6.0

Мнение от ivailoradoev »

здравеите , стана ми интересно, по краи проблемите на един колега с този кабел за диагностика, закупен от фирма, доставен по еконт или нещо такова ,закупен от интернет, та да кажа кое ми прави впечатлени, моля не ползваите версии различни от тези на предоставеният ви диск, моля не ъпдеитваите че става лошо ,е добре ама колегата явно закача кабела на другият лаптоп и опааа ,нещо се бъгна и то лошо, та я споделете ако имате повече инфо, от тук на татак какво ,има ли шанс за поправка флашване и ли каквато и дае магия там ,за така добрите видиш ли диагностични джаджи закупени от интернет от българско по точно :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock
газовите уредби дават алтернативата от която имах нужда
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: някой да внесе яснота VCDS /VAG COM / 10.6.0

Мнение от waseko »

sklad66,там имат такава услуга.Поздрави
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: някой да внесе яснота VCDS /VAG COM / 10.6.0

Мнение от dexter »

и при мен стана така, пратих го на ремонт при човека дето ми го продаде.....върна го уж здрав......нищо !!!! Цапнах го в земята и си купих нов.... :shock: ...!!!! НЕ РАБОТИ???...ПРЕИНСТАЛИРАХ КОМПА И ВСИЧКО СЕ ОПРАВИ!
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: някой да внесе яснота VCDS /VAG COM / 10.6.0

Мнение от delio »

dexter написа:и при мен стана така, пратих го на ремонт при човека дето ми го продаде.....върна го уж здрав......нищо !!!! Цапнах го в земята и си купих нов.... :shock: ...!!!! НЕ РАБОТИ???...ПРЕИНСТАЛИРАХ КОМПА И ВСИЧКО СЕ ОПРАВИ!
от кой си го закупил защото и аз имам същият проблем вече за четвърти път го пращам и работи 4-5 коли и умира и пак на ново пращане пеинсталация и т.н.
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: някой да внесе яснота VCDS /VAG COM / 10.6.0

Мнение от milennyc »

Моя е от Склад66 и нямам проблем, а и съпорта от страна на колегите е на супер ниво
Публикувай отговор