AUTOBOSS -Мнение

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
nari60
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 3:58 pm

AUTOBOSS -Мнение

Мнение от nari60 »

От 20 дни имам Аутобосс в 30 и за сега не съм доволен-не чете следните коли

Део нубира , Форд Фиеста 2000 г. дизел , Волво с80, Опел Виваро 2007-има само БОДИ (Аербег) -нулиране масло -НЕ. Ще допълвам списъка переодично - Боса е с последни ъпдейти от тази седмица. Тук и дума не става за някакъв хелп относно грешки !!!! За сега среден 3-
pepesound
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 1:06 pm

Re: AUTOBOSS -Мнение

Мнение от pepesound »

имам го повече от година и съм чел и Волво S80,Fiesta 2000,Деу не ми е идвало,единствено ми е давал ядове с Мазда със старата букса дето е отпред до ботуша
dent
КОЛЕГА
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:47 am

Re: AUTOBOSS -Мнение

Мнение от dent »

Много неприятно ме изненада този Аутобос като не се върза към E-class 2001г. 2.2CDI не се свързва към ECU на двигателя, почти никакви живи данни във скоростната кутия. Също и със Кайен 2004 3.2 V6 .
presko79
КОЛЕГА
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 9:08 pm
Местоположение: gabrovo

Re: AUTOBOSS -Мнение

Мнение от presko79 »

dent написа:Много неприятно ме изненада този Аутобос като не се върза към E-class 2001г. 2.2CDI не се свързва към ECU на двигателя, почти никакви живи данни във скоростната кутия. Също и със Кайен 2004 3.2 V6 .
Мога да добавя и всички Спринтери ,моторите преди ЦДИ,с ел помпата БОШ.
Форд транзит 2,5тд с Лукас епик помпа ,пък пише ,че го има но изобщо е ноу кьнекшьн
Бензина е за измиване на дизелови части.
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: AUTOBOSS -Мнение

Мнение от VOLUMAX »

Разполагам от известно време с това нещо и мога да кажа ,че за един ..й нестава :!: :evil:
КТМ is the BEST fuck the rest !
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: AUTOBOSS -Мнение

Мнение от oem »

Да и аз го имах... добре, че отървах на време от него. Няма много неща. И имах чувството, че дисплея ще пропадне в кутията като го бутам.
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
pepesound
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 1:06 pm

Re: AUTOBOSS -Мнение

Мнение от pepesound »

абе всичко си зависи май в коя точно фабрика е правен,моя с 80% от това което му е дадено по спецификация работи-японци и европейци ги яде като топъл хляб но на живи данни не е винаги коректен
Публикувай отговор