GT1 или само кабел за INPA

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
rabotnika
КОЛЕГА
Мнения: 71
Регистриран на: Чет Мар 18, 2010 5:58 pm

GT1 или само кабел за INPA

Мнение от rabotnika »

колеги понеже вече наистина ми е наложително да купя GT1 въпроса ми е такъв заслужава ли си да дам 1000лв. за цял комплект или да дам 100лв. за кабел за INPA който работи с хакната версия на ГТто
някой ако може да ми каже плюсове и минуси на комплекта GT1
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: GT1 или само кабел за INPA

Мнение от milennyc »

Зависи кой кабел купуваш на INPA. Понеже ще ти липсват Е36 и Е30.... и коли по CAN, т.е след 2005-6г. Това ще е за кабела до 100лв. Но ако си купиш кабел D-can + ADS INPA ще си ОК и тва е за под 400лв. без доставката понеже АДС-а тук ти е до към 160лв. другото ти е за D can
rabotnika
КОЛЕГА
Мнения: 71
Регистриран на: Чет Мар 18, 2010 5:58 pm

Re: GT1 или само кабел за INPA

Мнение от rabotnika »

Един вид няма особен смисъл от комплект GT така ли?
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: GT1 или само кабел за INPA

Мнение от milennyc »

rabotnika написа:Един вид няма особен смисъл от комплект GT така ли?
В този комплект покриваш всичко и нямаш истинска "глава" която може да е проблемна в китайския вариант. Ще си с емулатор на главата и си ОК. Покриваш всичко на БМВ с тези 2 кабела. Аз лично имам ИНПА по К линия и ползвам Multi di@g за всичко понеже той става "глава" и правиш всичко от Е30 до X6. Но ти с D can и ADS INPA по K line ще OK
САКСО
КОЛЕГА
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 9:44 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: GT1 или само кабел за INPA

Мнение от САКСО »

ако ще работиш само с инпа,а не с ДИС си ок,но ако мислиш да работиш с ДИС и емулиране на главата с АДС,не е работа,в смисъл пак ще правиш диагностика но губиш бързата реакция на пренос на данни и живите данни някой път няма да ти вършат качествена работа + факта че може да губиш комуникация във важни моменти и това е доста изнервящо,ако искаш да използваш и допълнителните опций за адаптаций,кодиране на дюзи и др такива интересни отново избора е към ''жълтата глава''.Това го казвам от опит защото имам главата,имам инпата и като почнеш да работиш с главата почваш да правиш разлика от емулирания кабел с виртуалната машина :lol:
Публикувай отговор