Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от delio »

Прочетох много хвалби за това устройство http://www.abritus72.com/products.html
от българия още не съм намерил мнения хвалбите са от чужбина и хората са много доволни
от колегите има ли някой да е работил с тази диагностика
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от rudoni »

от снимката страшно много ,ама страшно много прилича на китайски клон на Car soft за мерцедес който поръчах преди години и върнах ,за това ,че не проработи!внимавай с клонингите!
ти видя ли кой и от къде ги разпространява?! това не те ли учудва ? виж разпространителя !
С нами Бог!

0886 224486
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от waseko »

rudoni написа: ти видя ли кой и от къде ги разпространява?! това не те ли учудва ? виж разпространителя !
До колкото знам това е българска разработка...,не,че китайците не са направили клонинги и на Tmpro -то и UPA-та.Питай разработчика.Поздрав
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от delio »

има много допълнителни функций към основният пакет за диагностика
дори го дават да флашва edc16 мисля другата седмица да се разходя да го разгледам
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
Cho4o
КОЛЕГА
Мнения: 123
Регистриран на: Сря Фев 17, 2010 12:21 am

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от Cho4o »

ще ми е интересно да разбера впечатленията ти :!:
Autotronics Service
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от rudoni »

и аз съм заинтересуван! преди 7 год. бях тръгнал след една такава рекламна снимка и стигнах до една мижава кутийка която нямаше нищо общо с представената тук в нета!но въпреки всичко я купих и до сега работи безотказно!(виза сканер с рено спийд)още съм благодарен на русначето дето я направил! работя все още с нея и то много добре!
С нами Бог!

0886 224486
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от renene »

delio написа:Прочетох много хвалби за това устройство http://www.abritus72.com/products.html
от българия още не съм намерил мнения хвалбите са от чужбина и хората са много доволни
от колегите има ли някой да е работил с тази диагностика
Цял свят работи с това,но цените са яки .Не е за всеки.Дали е добро ,ами .............доста :idea:
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от delio »

Базата е 888 евро но пълен комплект с всички екстри е повече от 15000 евро но прави всичко много е добро според колегите в европа
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от oem »

Познавам хората които го правят. Задочно, но ги познавам. Имам на разположение при мен пълния пакет на AVDI плюс всички последни ъпдейти. Има неща които само с него се правят.

Това не е клонинг на нищо. Това е българска разработка и момчетата са много, ама много в час с нещата. Базисната версия обаче няма да ти върши работа почти за нищо освен за диагностика на някои автомобили без специални функции.

Това устройство и приложимите му допълнения не е диагностичен скенер, нито флашър за чип тунинг. То е ориентирано предимно към специални функции, кан синхронизатор, обучения, ключове, одометри и всякакъв вид специални фукнции в автомобила. За някои марки има диагностика на ниво грешки и някои основни реални данни. Също така може да чете епроми, флашове, но не е толкова пълен и не е най-подходящия инструмент за тунинг флашър заради цената си.

Много добро устройство с много добър набор от специални функции. Подходящо за всеки сервиз занимаващ се с ремонт, смяна на електроника, ключове, кан, кас модули, манипулация на одометри в табло, моторен блок, кан модули и т.н.

Някой ако иска да си го купи мога да съдействам. Трябва обаче да сте на ясно какво точно искате. Пълния пакет е непосилен за много български майстори. Много пари са това. Над 30 000 лв. е

5, 6 души го имат в БГ и не всичките са пълни версии. Китайските клонинги ги забравете. Китайчетата се правят с други чипове с други начини на управление и при някои коли са дънят здраво.
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от VOLUMAX »

oem написа:................Над 30 000 лв. е 5, 6 души го имат в БГ и не всичките са пълни версии.

Значи като изключа себе си остават 4-5 човека :mrgreen:
КТМ is the BEST fuck the rest !
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от delio »

oem написа:Познавам хората които го правят. Задочно, но ги познавам. Имам на разположение при мен пълния пакет на AVDI плюс всички последни ъпдейти. Има неща които само с него се правят.

Това не е клонинг на нищо. Това е българска разработка и момчетата са много, ама много в час с нещата. Базисната версия обаче няма да ти върши работа почти за нищо освен за диагностика на някои автомобили без специални функции.

Това устройство и приложимите му допълнения не е диагностичен скенер, нито флашър за чип тунинг. То е ориентирано предимно към специални функции, кан синхронизатор, обучения, ключове, одометри и всякакъв вид специални фукнции в автомобила. За някои марки има диагностика на ниво грешки и някои основни реални данни. Също така може да чете епроми, флашове, но не е толкова пълен и не е най-подходящия инструмент за тунинг флашър заради цената си.

Много добро устройство с много добър набор от специални функции. Подходящо за всеки сервиз занимаващ се с ремонт, смяна на електроника, ключове, кан, кас модули, манипулация на одометри в табло, моторен блок, кан модули и т.н.

Някой ако иска да си го купи мога да съдействам. Трябва обаче да сте на ясно какво точно искате. Пълния пакет е непосилен за много български майстори. Много пари са това. Над 30 000 лв. е

5, 6 души го имат в БГ и не всичките са пълни версии. Китайските клонинги ги забравете. Китайчетата се правят с други чипове с други начини на управление и при някои коли са дънят здраво.

Благодаря за отговора
аз днес се информирах и всичко е точно така както го е написал колетата ОЕМ
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
golff
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2005 8:19 am

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от golff »

За корекция на километрите и за обучение на ключове става ама специалните функции са много зле, почти 0 :arrow: флашва EDC16 частично поне при BMW е така.
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от oem »

VOLUMAX написа:
oem написа:................Над 30 000 лв. е 5, 6 души го имат в БГ и не всичките са пълни версии.

Значи като изключа себе си остават 4-5 човека :mrgreen:
Е хайде да не са 5, 6 но не са над 10 поне до колкото знам :) Имам предвид такива които са си го купили :)
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от mitko »

Аз го имам от 3 години и е доста пълен ,а да не ти кажа че съм купил и на 5 ма колеги . Така че 5-6 за България са доста несериозна приказка . Ако познаваше производителите нямаше така да говориш . Аз знам поне за още 12 бройки в мой колеги из страната .

best regards
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Някой да има впечетление за тази апаратура ABRITES

Мнение от oem »

Говоря примерно. Може и 15 да са. Какво значение има? :)
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
Публикувай отговор