Auto com CDP -отзиви

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Публикувай отговор
mirkogb
КОЛЕГА
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:06 am

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от mirkogb »

Инсталирай си по-старата версия 2011.1 и няма да имаш проблем.Версията 2011.3 нещо е бъгната
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от plamenpenis »

уникален е кабела!!! днес направих ключето на една 307 по добре и от т300 :)
пробвах го и на bmw f11 поддаржа абсолютно всички неща :))) мултидиага дори и след ъпдейта не можеше да го чете както и дис-а
някой да каже как да подкараме и софта за камионите
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от plamenpenis »

днес 6+ на опел антара всички функции и перфектни живи данни!
и пак днес 2- на опел вектра б няма в живите данни на дтл-а ъгала на помпата и налягането на турбината както и не може да регулира стартовото коли4ество гориво! най важните неща за този мотор.
за въпросните накладки на мерцедеса : справи се перфетно даже с точно обяснение на процедурата на български!
за ваг групата е мисля по добър и от вагкома! всички упътвания за процедури и адаптации на български!
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от nik7dob »

колеги прочетох цялата темата с всички "за" и "против".Ясно ми е,че на българския пазар се предлага за около 600 лв.,ясно ми е и,че не е перфектен този скенер,но за 300 лв от брата китаец според мен си струва.Въпросът ми е към вече притежаващите откъде са го закупили и има ли "неработещи" бройки и от кой китайски сайт да се пазим ако има такива.Аз съм хвърлил око на скенера от greebid.com и сайта за детски играчки dealextreme.
С трици маймуни не се ловят,но все пак този скенер би ми попълнил малко възможностите на този етап.Благодаря на отговорилите :)
cvetan835
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Окт 08, 2011 4:16 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от cvetan835 »

Във момента е игра на късмет от кой сайт ще работи както трябва, тоест ще има нужния OKI чип и т.н.
Не мога да ти дам насока от къде да го поръчаш, защото никъде не пише, че ще работи на 100%
Някъде бях мяркал обяви и за доста по малко от 600 лева в БГ, но ако намеря ще ти пиша. В момента е по-добре "ръка да види, око да пипне". :lol:
Ilko
КОЛЕГА
Мнения: 247
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 10:33 pm
Местоположение: Монтана

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от Ilko »

Е аз не мога да разбера що трябва да рискуваш 350-60 лева и да се разправяш с китайците.
В България има откъде да го купиш за 450-500лв. с гаранция.

Само като си сметнах времето дето ще загубя в разправии веднага прецених, че ще си го купя от БГ.
Е друг е въпроса, ако го правите "за спорта".
Ако наистина сме колеги, не вярвам тия 100лв. да са ви проблем - това са максимум 6-7 коли за диагностика без някакъв по-сериозен ремонт - 1ден работа. Дали няма да го загубя в разправии с поръчки, плащания, активации и т.н. Това разбира се при положение, че всичко заработи от първия път...

Аз поне така разсъждавам... може и да не съм прав.

П.П. Да не е съвсем извън темата - самия уред за цената си се справя доста прилично, да не кажа и по-добре от някои доста по-скъпи аналози...
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от nik7dob »

абсолютно съм съгласен и с двамата колеги,питам защото го намерих най-евтино в бг за 600,а от китайците дори за 250 ми излиза и понеже не се знае точно колко е читав уредът си мислех за варианта от китай,но след като го има за 400 в бг,а и вече има не лоши отзиви за него,това дава друга насока на нещата.Благодаря колеги
Evgenyiy
КОЛЕГА
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 3:16 am
Местоположение: silistra

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от Evgenyiy »

Някой вързвал ли се е с BMW E90,91 или друго по нов модел днес се опитах да закача едно такова но без успех не влиза в нито една система.
Ilko
КОЛЕГА
Мнения: 247
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 10:33 pm
Местоположение: Монтана

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от Ilko »

E при мен и с е60 не се върза с нищо...
Ама пък се връзва с разни Митсубиши и Хюндай направо ме изненада.
pbpentchev
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 10:38 pm
Местоположение: София

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от pbpentchev »

E39 1998 ; E83 2007 Без проблем се свързва с всички зададени модули..
iohostart
КОЛЕГА
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 9:55 pm
Местоположение: гърция

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от iohostart »

здравейте за да не отварям нова тема според вас кой е по добър уред аутоком или мултидиагностик пасс труу благодаря предварително питам вас понеже виждам че разполагате с такива уреди поне по това което пишете то е ясно че и двата са китайци ама ме интересува за кои от двата да си дам парите
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от delio »

Evgenyiy написа:Някой вързвал ли се е с BMW E90,91 или друго по нов модел днес се опитах да закача едно такова но без успех не влиза в нито една система.
работи в събота закачих едно 318 2007г.
без проблем мотор и еърбег
не се справи с инспекцята
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от plamenpenis »

Evgenyiy написа:Някой вързвал ли се е с BMW E90,91 или друго по нов модел днес се опитах да закача едно такова но без успех не влиза в нито една система.
по горе съм писал че съм качил f11 :)
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от nik7dob »

Някой да е закачал волво S60?Днес закачах доста коли,основно волва - S40 първа фаза - всичко по тях,но S60 и нагоре нищо,само EOBD работи.
tnikolov
КОЛЕГА
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 11:58 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от tnikolov »

mirkogb написа:Инсталирай си по-старата версия 2011.1 и няма да имаш проблем.Версията 2011.3 нещо е бъгната
Проблема е решен. Програмата не е бъгната. Просто има повече защити. Ако не се ползва никога интернет на този компютър не са нужни "врътки" - работи си нормално. Ако се ползва интернет се ограничава достъпа до програмата.
Публикувай отговор