Auto com CDP -отзиви

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
BUTTON_POST_REPLY
dexter
КОЛЕГА
МненияCOLON 193
Регистриран наCOLON Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
МестоположениеCOLON Горна Оряховица

Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter » Пон Яну 16, 2012 10:44 pm

Здравейте, зле съм с азиатските возила някой да е работил или чувал за това изчадие. Мислех си за Actia Multidiag но попаднах на това http://autodiax.com/-/64-autocom-cdp-pr ... tooth.html :shock:

dyaneff
КОЛЕГА
МненияCOLON 251
Регистриран наCOLON Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
МестоположениеCOLON Долни Чифлик

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dyaneff » Вто Яну 17, 2012 9:39 am

Продава се във форума един адаптер и колегата е пуснал в dox.bg файл с възможностите му. Прочети го сам не е редно аз да го коментирам.

terzov
МненияCOLON 28
Регистриран наCOLON Пет Дек 10, 2010 7:16 pm

Мнение от terzov » Вто Яну 17, 2012 4:47 pm

Май става дума за мен. :)
Който иска може да му дам отдалечен достъп през TeamViewer и да закача аутокома за някоя кола. Така може да сдобиете ясна представа горе долу какво предлага софтуера. Стига да има желаещи де...

Поздрави!

САКСО
КОЛЕГА
МненияCOLON 103
Регистриран наCOLON Нед Яну 08, 2006 9:44 pm
МестоположениеCOLON Русе
CONTACTCOLON

Мнение от САКСО » Вто Яну 17, 2012 8:15 pm

Не върши работа за азиатски автомобили...

Колега, кирилицата ли те затруднява?

dexter
КОЛЕГА
МненияCOLON 193

Мнение от dexter » Чет Яну 19, 2012 11:50 pm

не върши работа на азиатки...??? пробвано ли е от някого?? и що не мога да намеря сайта им или да изтегля няккъв PDF с поддържани системи....аве това да не е китайският вариант на ATS900 :mrgreen: .

bobolin4o
КОЛЕГА
МненияCOLON 1646
Регистриран наCOLON Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
МестоположениеCOLON Велико Търново
CONTACTCOLON

Мнение от bobolin4o » Пет Яну 20, 2012 8:28 am

dexter написаCOLONне върши работа на азиатки...??? пробвано ли е от някого?? и що не мога да намеря сайта им или да изтегля няккъв PDF с поддържани системи....аве това да не е китайският вариант на ATS900 :mrgreen: .
Не си намерил, защото не си търсил достатъчно задълбочено - списък.
И да, наприличва на китайски ATS900 :lol:
TuningMaster Изображение
0887 704 900

dyaneff
КОЛЕГА
МненияCOLON 251
Регистриран наCOLON Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
МестоположениеCOLON Долни Чифлик

Мнение от dyaneff » Пет Яну 20, 2012 9:35 am

По написаните коли за поддръжка прилича на ATS 900 обаче по цена..........а ако и работи както пише - безценно.

Evgenyiy
КОЛЕГА
МненияCOLON 72
Регистриран наCOLON Съб Ное 24, 2007 3:16 am
МестоположениеCOLON silistra

Мнение от Evgenyiy » Пет Яну 20, 2012 10:15 am

Ето саита http://www.autocom.se/ на фирмата производител ако погледнете долу в дясно ще забележете да пише MEMBER OF THE WURTH GROUP поради тази причина си мисля че и диагностиката на Wurth e направена от тях а и софтуера има някакво визуално сходство.

dexter
КОЛЕГА
МненияCOLON 193

Мнение от dexter » Пет Яну 20, 2012 10:35 pm

момчета колегата terzow ми прати файл със системите които поддържа каза че чел разни коли, а аз от него съм вземал разни гадинки и съм доволен....да знайте ша го пробам навих се вече!!! ако се сдобия ще пиша как е .

rangel1
КОЛЕГА
МненияCOLON 615
Регистриран наCOLON Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
МестоположениеCOLON Русе

Мнение от rangel1 » Пет Яну 27, 2012 7:07 pm

НЕ недей колега декстер.Нямам и не чаткам от таквиз устройства но:
1:За азиатките е казано и потвърдено само кармана.
2:Ако това е като на вюрта пълна пародия на скенер (даже атсчето е много по добро)
3: Цената е съблазнителна но няма как да кърти планетата за 800лв (то КТС ,Текса...... за 5000 бона немогат)
4:Поне ако си твърдо решен го купи от китай но не и от посочения линк (поне ще ти е двойно по ефтино и ефекта ще е същия (пак няма на кого да се оплачеш или ще те качат тактично на върбата (особено с ъповете))).
5:Избора е твой?

rockton
КОЛЕГА
МненияCOLON 538
Регистриран наCOLON Вто Май 27, 2008 7:29 am
МестоположениеCOLON Люлин 3

Мнение от rockton » Пет Яну 27, 2012 7:58 pm

rangel1 написаCOLONНЕ недей колега декстер.Нямам и не чаткам от таквиз устройства но:
1:За азиатките е казано и потвърдено само кармана.
Потвърждавам, и подкрепям колегата Рангел, относно Кармана.
Имам го от две години, и смело мога да кажа че ги разцепва азиатците.
Преди него съм пробвал (на колеги) и имал(мои) какви ли не прехвалени спец скенери специално за азиатци, -не -и не би!-едно четът друго не могат и въобще МНОГО НЕ МОГАТ :mrgreen: , откак взех кармана и се кротнах, родих се направо :idea:
-Устройството за което дискутирате не ми е познато, и не мога да кажа нищо за него, но все пак -ТИ РЕШАВАШ.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! 0876 294571

dexter
КОЛЕГА
МненияCOLON 193

Мнение от dexter » Пет Яну 27, 2012 11:39 pm

:roll: ...ъхъм. от китай мога да го взема иначе и на мен ми е писнало от универсални скенери . Никой доволен засега....??? Даже продадох всичко универсално дето имах , мина една год. и сега ми се иска да светят всичките емблемки като стартирам диагностиката :lol: , то е ясно че издънка ще има още на първата кола. :shock: :shock:

rangel1
КОЛЕГА
МненияCOLON 615
МестоположениеCOLON Русе

Мнение от rangel1 » Съб Яну 28, 2012 7:09 pm

За такова чудо мечтаем всичи!Но никога няма да стане и не е възможно,даже и след години!
Много се заблуждават че като има задължителни протоколи и букса някой ден ще се закача всичко що е МПС ?
Няма такъв филм!Всеки производител си защитава сервизите и то сериозно.Готеното е че все повече се пръкват хорица дето се борят с организираната монополна мафия на производителите .Че даже в повечето случаи надминават и дилърските им боклуци (които се искат нещо за да направят нещо).

plamenpenis
КОЛЕГА
МненияCOLON 75
Регистриран наCOLON Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Мнение от plamenpenis » Нед Яну 29, 2012 6:09 pm

супер си е кабела ! за обикновенна диагностика е 6 точки...
винаги съм се чудил как тук хора дават оценки на нещо което нито са виждали нито чували:-)

rangel1
КОЛЕГА
МненияCOLON 615
МестоположениеCOLON Русе

Мнение от rangel1 » Нед Яну 29, 2012 8:24 pm

plamenpenis написаCOLONсупер си е кабела ! за обикновенна диагностика е 6 точки...
винаги съм се чудил как тук хора дават оценки на нещо което нито са виждали нито чували:-)
Какво значи "обикновенна диагностика"?или си диагностик с добра апаратура (което включва скенери ,програматори,разбивачи на пинове.....................и с много активен и мислещ мозък)или си оставаш бастун !
А на повечето май вече не ни е необходимо да си купим поредния боклук и тогава да даваме мнения !
С толкова чудеса сме се нажебили че вече май по интуиция преценяваме...................
(мойта е лесна диагностиката ми е основно като хоби ,тежко им на мечтаещите за профи кариера)

BUTTON_POST_REPLY