Auto com CDP -отзиви

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Публикувай отговор
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от ivanovbg »

Рангеле , не си прав. Не инструмента прави майстора. С какъв диагностичен скенер ще пазбереш на едно ауди А4 20 клапаново че му е грешно зацепена веригата и шпонката е заминала? Грешки не записва, синхронизацията е наред, а не върви като хората. На празен ход и газовете са бетон.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Да колега Rangel1 и аз така ..... хоби..хоби...и сеа само на това разчитам ! Евала на всички които работят здраво и си купуват истинска апаратура!!! .Аз не ща да давам мноо пари, ако имам сервиз и 2-3 ма работника да ! Но повечето работим сами и то незаконно :mrgreen: щот сме тарикати :mrgreen: ! Да не си чешем езиците тука РАБОТАТА Е ЯСНА- ако го взема пиша коментар / и то от Китай/ ако някой го има да пише. През останалото време дайте да бачкаме недейте да РАЗТЯГАТЕ локума че модератора ша ни мъмри!!! :roll:
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Днес, Бай Китаец е опаковал извращението си сигурно се хили ехидно :mrgreen: и ми го праща със самолетчето :mrgreen: . Като дойде ша разберемммм.... :shock:
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Така... пристигна , инсталацията е горе-долу лесна за около20 мин. Има дори и избор на език - български. Засега 80 % отличен . Ето какво прочете до тук: LAND ROWER FREELANDER 2.0TD -двигател -не , иммо-да, абс-да , еърбег-да. FORD FOCUS 18TDI 2000 год. двигател -да, тестове -да, еърбег-да, абс-да тест-да, мултифункшън-да тест-да, климатик -да тест-да, иммо-да!!! БМВ 316 М43 95 95год. двигател -да абс-да, еърбег-да, RENAULT MEGANE COACH 1.6 I 98 год. двигател-да ,еърбег-да, абс-да, иммо-да , мултифункшън-да и тедтове -да!!! WAG групата -всичко както с ваг ком 106 !!! Продължавам да допълвам когато ми остане време на засега се справя много добре задминавайки очакванията ми !!
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Днес: VOLVO V70 2.4D5 , 2001 год. двигател-да тест-да инструменти-да тест да абс да тест да еърбег да тест да климатик да тест да аудиосистема да тест да , мултифункшън -да тест -да , сервизни интервали зануляеване -да!!!
Evgenyiy
КОЛЕГА
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 3:16 am
Местоположение: silistra

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от Evgenyiy »

Не казваш нищо за адаптациите и обучение има ли тези опции и ако да пробвал ли си нещо да правиш с тях,софтуера как е забива ли бърз ли е или бавен.
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Софта е бърз , обучение не видях най вероятно няма, няма как да има все пак е универсалка гадна :lol: . Днес : FORD GALACSI 96 2.0 i -Хабсолютно нищо не прочете!! :mrgreen: :lol: Fiat marea 97 1.8 16v буксите с пробождане с банани- Нищооо не прочете!!
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

BMW 520 D 2001год. обд букса влиза във всичко: двигател; иммо ;инструмент; абс ;еърбег ; ОБАЧЕ - мноо интересно --OPEL не ще да чете въобще а го има като софт ??? по точно ; пробвах на Vektra B 2001 1.7 dtl , Vektra B 2.0 2000 dtl - НЕ ЩЕ ????? На автоматично търсене изреди всички протоколи също и KVP 2000 не хвана ,а го има заложено като модели??? :lol: крайно време беше да си покаже чара! :mrgreen:
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Ренаулт Лагуна -2 1.9 DCI 2003 год engine -F9Q 750...754 . Върза се с -еърбег ,двигател инструмент ,абс , живи данни. ////////// Ford Mondeo 2005 2.2 TDCI engine QJBA върза се с всичко- абс, мултифункшън, еърбег , двигател-ВЛИЗА В ПРОГРАМИРАНЕ НА ДюЗИТЕ , не съм опитвал защото клиента беше при мен , да не се омаже нещо.
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от delio »

Това ще стигне КТС-а започвам да се замислямзащо плащам по 1280лв. на година за КТС-а
може ли да споделиш как се справя с адаптацията на дюзи клапи и т.н.
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

Колеги, пиша единственно това което съм правил с това извращение... Ако някой не вярва да вземе една кола от тия които съм изброил по-горе и да дойде !! Нали като пуснах темата преди месец и половина казах че като дойде ще дам всичко достоверно което мога. Все пак тук сме колеги и целта е да си помагаме! От мен това. Що се отнася до KTS на BOCSH знаете че бай китаец съсипа икономиката на европа. В се пак най добрите компютри не се правят в Германия или ЕВРОПА . Работил съм с КТС 200 добра машина е и има поддръжка , този АУТОКОМ Е КОМПРОМИС прочел съм има няма 10 коли има пропуски при ФИАТ И ОПЕЛ и то фатални! Има 100% успех при други марки , просто тва го правя за вас МНЕНИЕ НЕ МОГА ДА ДАВАМ , ДАВАМ СТАТИСТИКА ! П.С. -да ме извиняват всички търговци на квото и да било! Тука сме колеги и аз давам информация като за колеги о'k ???? ВСИЧКИ ЗАЕДНО СМЕ ПО- СИЛНИ! ..ако ви интересува от къде препоръчвам ви колегата CARDIAG , този човек имаше информация много преди да се разчуе за този " шибан Хапарат :P " и ми отвори очите за доста подробности, имаше даже и ъпдейта който аз нямах при покупката на четеца въпреки че беше излязъл. Ако сте супер зарибени питайте CARDIAG .
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от dexter »

ИЗЧАКАЙТЕ СТАТИСТИКАТА ЗА ЯПОНСКИТЕ... :mrgreen:Там положението ще е FATAL !! Четох един ЩЕВРОЛЕТ KALOS, от ония дето са като DAEWOO MATIZ - ,бръкна саамо на автоматично търсене , изреди всички протоколи по OBD спре се на няккъв и бъкна само в двигател :| . да-да колкото ELM 327. Поразрових се : кадърна диагностика НЕЛИЦЕНЗИРАНА за азиатски возила произведена в Китай НЯМА - ако го направят азиатците там ще ги барнат веднага! За сметка на това правят нелицензирана за евро - возила защото Европа там не мое да ги барне с пръст и я продават през доставки с интернет :lol: . Ако тука по същата логика се прави диагностика за азиатки и се продава по интернет Европа веднага си дава гъза на целия свят че е стриктна и спира производителя !! Ахаммм. затова и БОША малко куца при азиатките ..ама малко! Не се надявайте на Азиатски софтуер докато не си платите !!- тук да кажат колегите с KARMAN SKAN и АУТОБОСС , :idea: Недейте мълча !!! Ами тия които сте с LAUNCH и AKTIA MULTIDIAG :shock: Що не казвате нищо а?? Там как са АЗИАТКИТЕ А ?? :?:
Последно промяна от dexter на Сря Фев 29, 2012 1:17 am, променено общо 1 път.
Ilko
КОЛЕГА
Мнения: 247
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 10:33 pm
Местоположение: Монтана

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от Ilko »

Аз ти казвам - Актиата НЕ върши работа за азиатските марки.
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от waseko »

За Карман-а всичко е казано-има си страница на производителя,излиза си коя версия какви системи и модели поддържа и каквото пише това и поддържа на 100 %.Точка.Поздрави.
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от KLESHTITE »

кажете нещо за тойота ама да може и хибридни скорости да адаптира
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
Публикувай отговор