Auto com CDP -отзиви

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Публикувай отговор
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от waseko »

cvetan835 написа:Идва ти Mercedes 2008 година... кво праим?
То и Star Diagnosis системата вече е евтина, ама струва два пъти повече от това.
Да не изброявам и други марки, които определено не всеки може да си позволи отделна техника за диагностика......
не е нужно,само отговори в полза на ползвателите на уредчето,ще може ли на въпросния мерцедес да му смениш накладките?Поздрави
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

ти това уредче държал ли си го в ръце?
С нами Бог!

0886 224486
Countach
КОЛЕГА
Мнения: 55
Регистриран на: Съб Дек 25, 2010 6:59 pm
Местоположение: PB

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от Countach »

waseko написа:
cvetan835 написа:Идва ти Mercedes 2008 година... кво праим?
То и Star Diagnosis системата вече е евтина, ама струва два пъти повече от това.
Да не изброявам и други марки, които определено не всеки може да си позволи отделна техника за диагностика......
не е нужно,само отговори в полза на ползвателите на уредчето,ще може ли на въпросния мерцедес да му смениш накладките?Поздрави
За мерцедес и аз питах ама никой нищо не каза
cvetan835
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Окт 08, 2011 4:16 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от cvetan835 »

Дайте една такава кола, пък да видим де... 8)
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rangel1 »

Голям купон падна с тва скенерче :lol: Колегата васеко е много прав но не му вярвате нещо :?:
Честно казано ви завиждам колко коли имате възможност да закачате и накрая искарахте скенерчето по добро и от скъпарските :?:
Като ви чета явно е добро за парите си но май много бъркате като го равнопставяте с .......................................
Както знаете аз съм хоби маниак и много обичам да разглеждам възможности на скенери и мога ви светна кой е най смешния скъпарски скенер ВЮРТ :lol: 6000бона и може май колкото вашето чудо за 400лв :lol:
За мен най якия е ДЕКСУЕРСКАН(при условие че нямам интерес към мерцедеси и бмв и вече към японки)и като вземем факта че митко е броил шапка пари преди време :idea:
Абе всеки луд с номера си и идеите си :!:
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

Рангеле ,всеки си крои шапката според главата!аз съм от Крумовград имам определен автопарк и съм доволен ,и още по доволен като споделя това което съм направил и с други колеги! то за скъпите коли си има и скъпи сервизи! но после пак при нас се връщат с "обикновените скенерчета". и аман -заман оправи колата! това сме ние! с "простите скенерчета" и огромните знания!Вярно ,че не се намирам на подходящото място и в подходящото време!
имам колега който скрито чете какво пиша във форума и копира всичко от мен!не се крия! така е!не може да вземеш ,без да дадеш!
пробвал съм всякакви ултра скъпи скенери(но няма възвръщане на инвестицията)! но винаги съм твърдял ,че е по важно устройството зад скенера !макар и по-прост скенер попаднал в правилните ръце е ЗЛАТО!
С нами Бог!

0886 224486
pbpentchev
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 10:38 pm
Местоположение: София

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от pbpentchev »

rudoni написа: то за скъпите коли си има и скъпи сервизи! но после пак при нас се връщат с "обикновените скенерчета". и аман -заман оправи колата! това сме ние! с "простите скенерчета" и огромните знания!
Това е точно така...
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

накратко-Ситроен С4 1.4 изчетен и изметен,двигателя от менюто на пежо със същия мотор,Форд фокус 1.4 16в изчетен и изметен с малки забележки ,Шкода Фабия всичко плюс програмиране на ключове 2бр!
С нами Бог!

0886 224486
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от waseko »

rudoni написа:накратко-Ситроен С4 1.4 изчетен и изметен,двигателя от менюто на пежо със същия мотор,Форд фокус 1.4 16в изчетен и изметен с малки забележки ,Шкода Фабия всичко плюс програмиране на ключове 2бр!
Абе,добре-изчетен и изметен-КВО е изчетено-система,посистема,живи данни,акктивации,специални функции,идентификации.......Така поднесено-направо като все едно ...от депутат.
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

тук не е чат ,но ще отговоря.ти изглежда ходиш с лачени обувки в сервиза си и смяташ всичко да се върти около теб!но ние в прованса не сме така!да ! чете кодове,живи данни ,корекции и настройки в ограничен обем ,но достатъчен за обслужвания от мен автопарк!и активира имобилайзери и вписва ключове!факт!какво повече?
не правя чип тунинг,макар ,че имам програматори и съм подготвен за тази дейност ,но няма пазар.какво ми е необходимо в повече ?КТС? не -мерси!текса? не мерси! Барс? не !стига ми дигиталния осцилоскоп и това скенерче!
С нами Бог!

0886 224486
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от venelek »

rudoni написа:да ! чете кодове,живи данни ,корекции и настройки в ограничен обем ,но достатъчен за обслужвания от мен автопарк!и активира имобилайзери и вписва ключове!факт!какво повече?
Тъкмо се бях навил да си го взема и тея думи ме разубедиха.
Все пак е добре такива подробности да се споменават навреме,а не в последствие да разбираме че уреда е супер,но "за обслужвания от теб автопарк".Защото така както тръгна темата,ми изглеждаше че тестера е на дилърско ниво за всички марки.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от rudoni »

е, и ще кажеш още малко ,че има "панацея" за всички автомобили??? няма такава ! допълват се от знанията на използващия ги. и да не забравяме комерсиалната им насоченост на повечето апаратури! а тук настройките и регулировките са наистина добри и за 3(три ) седмици още не съм ги овладял ! как да правя това ? пред клиентите ли? и да ги стряскам? не става и за това споделяме тук, кой какво е правил за да няма излагации!
благодаря! и нека споделяме!
С нами Бог!

0886 224486
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от bobolin4o »

Колега rudoni, за последен път ти правя бележка да пишеш като хората! По препинателните знаци, които използваш излиза, че се караш. То не бяха удивителни, не бе чудо!
Второ - тая тема точно ти си я обърнал на чат.
Трето - само с "осцилографии" няма как да разбереш къде е проблема на система, различна от "управление на двигателя", трябва кодочетец, при това е за предпочитане да е дилърски. Дори за автопарка, който е в Рудозем едва ли тоя Аутоком покрива всичко, което се движи по улиците на необходимото ниво.
Така че, поздравявам те за покупката и ти пожелавам успешна диагностика, но те моля да намалиш броя на постовете си... нека да е за сметка на качеството им!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от plamenpenis »

Някой пробвал ли е вече уреда как работи с камиончета?
За колите вече е ясно: уникален е!
tnikolov
КОЛЕГА
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 11:58 pm

Re: Auto com CDP -отзиви

Мнение от tnikolov »

Пристигна ми аутокома с последната версия - 2011.3 . На инсталационния диск са качени програмите и за коли и камиони.
Активацията е генериране на активиращ файл който се модифицира от продавача и се връща обратно.
И хоп!!! Ядец. Нещо не работи добре - след като вляза в подменюто на съответната кола за момент сработва- примерно показва живи данни и след секунди излиза надпис че не открива VCI.
Сега си пишем с китаеца.
Публикувай отговор