auto com-проблем с рено Fenix5

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от plamenpenis »

САКСО написа:
plamenpenis написа: колегата саксо май не знаеш какво точно е аутокома ...... те всичките са оригинал
Аутоком знам какво е още преди ти да разбереш...имам го от първия ден в които излезе на пазара...a оригинала няма нищо общо с тея дето ги продават китайците http://www.autocom.se/
в голяма заблуда си пич
multicar
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 8:59 pm

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от multicar »

колегата Пламен е прав.неможе да чете автомобили по L-линията.пробвах го с няколко коли които са с л-линия ,иначе по к няма проблеми.ще пробвам да го върна да го оправат щом вашите казвате че работят по л-линията.
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от rudoni »

а защо не се опиташ да го ремонтираш ,както ти предложиха по горе?аз бих направил така.На руски с един от форумните китайци каза ,че ги правели в извън работно време и на различни места.и много грешки имали защото по различен начин четяли схемите.Благодаря на колегата тодоров ,но май излезе читаво менте?! незнам до кога?направих си кабел преходник и работи .поръчах си кабел за спринтер ,но не работи .минавам да си ги правя сам !имат май проблем с четенето на схеми защото установих че са обърнати на 180 гр. разпиновките .след корекции сеоправят. провери и опитай! не се предавай!
С нами Бог!

0886 224486
САКСО
КОЛЕГА
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 9:44 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от САКСО »

[quote="plamenpenis"][quote="САКСО"][quote="plamenpenis"]
колегата саксо май не знаеш какво точно е аутокома ...... те всичките са оригинал[/quote]Аутоком знам какво е още преди ти да разбереш...имам го от първия ден в които излезе на пазара...a оригинала няма нищо общо с тея дето ги продават китайците http://www.autocom.se/[/quote]

в голяма заблуда си пич[/quote]в кое по-точно е заблудата? че това е сайта на истинския аутоком,или че вие всичките имате оригинален аутоком :lol:
tnikolov
КОЛЕГА
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 11:58 pm

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от tnikolov »

Не е ли по добре тези които имат добре работещи реплики да споделят от къде са купувани, вместо да спамим поста на колегата ?
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от rudoni »

В горния си пост съм объркал името на доставчика за което се извинявам!Благодаря на Т.Николов от Сливен!
С нами Бог!

0886 224486
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от plamenpenis »

в кое по-точно е заблудата? че това е сайта на истинския аутоком,или че вие всичките имате оригинален аутоком :lol:[/quote]

че това е саит на оригинално нещо...
САКСО
КОЛЕГА
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 9:44 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от САКСО »

е как да не е?разгледай го внимателно,имат дистрибутори в целия свят,за България дистрибуторите са Спектроматик :idea:
tnikolov
КОЛЕГА
Мнения: 81
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 11:58 pm

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от tnikolov »

В магазините Косер рекламират скенер на Делфи - цените започват от 11 хилки, и старт менюто си е същото като на нашите китайчета. Каквито и ментета да са нашите не са 30 пъти по лоши. Колкото - толкова.
cvetan835
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Окт 08, 2011 4:16 pm

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от cvetan835 »

tnikolov написа:В магазините Косер рекламират скенер на Делфи - цените започват от 11 хилки, и старт менюто си е същото като на нашите китайчета. Каквито и ментета да са нашите не са 30 пъти по лоши. Колкото - толкова.
Защо сравняваш оборудване в чиито комплект има уред за диагностика на дизелови Common Rail системи, със продукт за единствено за OBD диагностика на голям набор от автомобили?
В случая разиката е 6000 лева..... или по-точно Autocom CDP струва 4119 български лева във Спектроматик, а комплекта във Косер е 11000 лева, но може да провериш със какво точно.....

Аз лично съм много доволен от човека, който ми е продал моя Autocom, защото ми е помагал за абсолютно всякакви проблеми до момента. Нямам проблеми всички 6 Ford-a, за които съм се закачал, а само със един единствен Ford имаше някакви проблеми (не се сещам за модела точно). Даже на скоро ми го обнови до последната версия и всичко работи добре за сега.

Който желае да го свържа с него, нека да пише на лично, защото не искам да прозвучи като един вид реклама.
multicar
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 8:59 pm

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от multicar »

вече уреда работи перфекно.колеги можете да разчитате на аутоком,пробвах го и върши работа.в някои неща минава KTS,като стоиности и адаптации.
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от plamenpenis »

multicar написа:вече уреда работи перфекно.колеги можете да разчитате на аутоком,пробвах го и върши работа.в някои неща минава KTS,като стоиности и адаптации.
какво му беше ?
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от bobolin4o »

multicar написа:...в някои неща минава KTS,като стоиности и адаптации.
Дай конкретен пример.
Марка, модел, система.
Ако може повече, бих си взел.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
multicar
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 8:59 pm

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от multicar »

пример ти давам с ситроен .влиза в BSI модул и може да променяш конфигурации както примерно с лексията . в рената ,фиатите,пежата ,опели,чете всичко.просто ако си купувате аутоком внимаваите да не е орязан както беше моя в началото,защото неможеше да чете някои,но сега е супер уред за работа.
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: auto com-проблем с рено Fenix5

Мнение от plamenpenis »

multicar написа:пример ти давам с ситроен .влиза в BSI модул и може да променяш конфигурации както примерно с лексията . в рената ,фиатите,пежата ,опели,чете всичко.просто ако си купувате аутоком внимаваите да не е орязан както беше моя в началото,защото неможеше да чете някои,но сега е супер уред за работа.
за тези пари е уникален уред! но не е по добър от боша:) а точно това сравнене с лксиата е доста неуместно :) да обучава ключове но до там......
Публикувай отговор