Благодаря за съвета...

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
miro
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 11:18 pm

Благодаря за съвета...

Мнение от miro »

Здравейте колеги,

от всичко което ми писахте и прочетох във форума, останах с впачатлението, че най-доброто решение за кодочетец е BOSCH. Тъй като те предлагат освен както хардуер, така и добра софтуерна подръжка, а имат и добри промоции. Само не знам за тестера, ДЕК дали е добро решение, ще изчакам тяхната последна версия или някой друг тестер.Ако мнението ми е погрешно моля пишете ми.
komi

Мнение от komi »

Здрасти! Аз от 2 години работя с осцилоскоп и газанализатор на ДЕК и съм страшно доволен.
1.работят перфектно
2.ако съм имал проблем не съм дал нито една стотинка досега като се има в предвид че на една кола и оттърва амортисьорчето на капака и ми счупи струбоскопа.
3.хората които работят там знаят какво правят те не само са продавачи но и си разбират от работата дори са идвали на място да решаваме проблем могат винаги да ти дадат съвет а повярвай ми това е много аз лично се сблъсквам с такъв проблем: като отида на панаира и тамощните продавачи на различните видове апаратури ми раздърпват едни локуми а всъщност знаят само да предлагат но като се стигне до нещо сериозно.............
Апаратурата на бош е много добра но за съжаление страшно и неоправдано скъпа.
Преди работех и с италиански осцилоскоп БРЕНБИ но няма никаква разлика от този на ДЕК а е по-скъп и в крайна сметка реших да избера Българското и не сгреших и пак повтарям има разлика от продавачи и разбирачи като ще харчиш маса пари поне ги вложи разумно защото трудно се избиват.
miro
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 11:18 pm

Мнение от miro »

Здравей komi,
благодаря за изчерпателния отговор относно осцилоскопът на ДЕК. Ще го имам предвид при избора на осцилоскоп, но ще се огледам и за други. :D
bayov
КОЛЕГА
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 8:23 pm
Обратна връзка:

Мнение от bayov »

komi написа:Здрасти! Аз от 2 години работя с осцилоскоп и газанализатор на ДЕК и съм страшно доволен.
1.работят перфектно
2.ако съм имал проблем не съм дал нито една стотинка досега като се има в предвид че на една кола и оттърва амортисьорчето на капака и ми счупи струбоскопа.
3.хората които работят там знаят какво правят те не само са продавачи но и си разбират от работата дори са идвали на място да решаваме проблем могат винаги да ти дадат съвет а повярвай ми това е много аз лично се сблъсквам с такъв проблем: като отида на панаира и тамощните продавачи на различните видове апаратури ми раздърпват едни локуми а всъщност знаят само да предлагат но като се стигне до нещо сериозно.............
Апаратурата на бош е много добра но за съжаление страшно и неоправдано скъпа.
Преди работех и с италиански осцилоскоп БРЕНБИ но няма никаква разлика от този на ДЕК а е по-скъп и в крайна сметка реших да избера Българското и не сгреших и пак повтарям има разлика от продавачи и разбирачи като ще харчиш маса пари поне ги вложи разумно защото трудно се избиват.
аз имам няколко въпроса :
1.Зимата работи ли ти газанализатора и сигурен ли си , че е пройзведен в България,защото аз не съм много убеден!?Направи си труда да погледнеш вътре и ще видиш някой друг йероглиф :)
2.Осцилоскопа е пройзведен в България но е копие на руски такъв , пак ли си сигурен че си избрал Българско щото май е руско :)
miro
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 11:18 pm

Мнение от miro »

bayov написа:аз имам няколко въпроса :
1.Зимата работи ли ти газанализатора и сигурен ли си , че е пройзведен в България,защото аз не съм много убеден!?Направи си труда да погледнеш вътре и ще видиш някой друг йероглиф :)
2.Осцилоскопа е пройзведен в България но е копие на руски такъв , пак ли си сигурен че си избрал Българско щото май е руско :)
И аз мисля че има възможностите на руския MotoDocII в сайта http://www.quantex.ru/portal/index.aspx
bayov
КОЛЕГА
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 8:23 pm
Обратна връзка:

Мнение от bayov »

miro написа:
bayov написа:аз имам няколко въпроса :
1.Зимата работи ли ти газанализатора и сигурен ли си , че е пройзведен в България,защото аз не съм много убеден!?Направи си труда да погледнеш вътре и ще видиш някой друг йероглиф :)
2.Осцилоскопа е пройзведен в България но е копие на руски такъв , пак ли си сигурен че си избрал Българско щото май е руско :)
И аз мисля че има възможностите на руския MotoDocII в сайта http://www.quantex.ru/portal/index.aspx
може би ;)
но руският не е на USB и не е 3200лв
komi

Мнение от komi »

miro написа:
bayov написа:аз имам няколко въпроса :
1.Зимата работи ли ти газанализатора и сигурен ли си , че е пройзведен в България,защото аз не съм много убеден!?Направи си труда да погледнеш вътре и ще видиш някой друг йероглиф :)
2.Осцилоскопа е пройзведен в България но е копие на руски такъв , пак ли си сигурен че си избрал Българско щото май е руско :)
И аз мисля че има възможностите на руския MotoDocII в сайта http://www.quantex.ru/portal/index.aspx

1.зимата работи защото си отоплявам помещението и не го оставям на миносови температури
2.може и така да е но все пак тук е произведен а откъде е копиран незнам но като се има в предвид компетентноста на хората които винаги могат да ти помогнат съм доволен а ти като вземеш руски и като се наложи разчитане на някоя странна графика кой ще ти помогне или ако се случи нещо да неработи за колко време ще отстранят повредата?При мен се е случвало дори да идват тук на място
Vasil Mitkov

Мнение от Vasil Mitkov »

Колеги эа какво пишете эа мотор-тестери или эа осцилоскопи.
За да даваш оценка трябва да имаш баэа эа сравнение.
Аэ разполагам с мотор тестери на Брин Би ,Атал,Варненският тестер,Теэа, Работил сьм с мотртестера на Бош,Елкон и Дек.
Ако няакои го интересува мнението ми може да эвьнне на 02-9342888
Публикувай отговор