Autocom Delphi Reales 3

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
maraia
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 10:29 am

Autocom Delphi Reales 3

Мнение от maraia »

Здравейте закупих си Аутоком Делфи ,но нещо не мога да започна да работя с него инсталирах всичко както си му е по книгите с лицензи със всичко,но включвам избирам колата и ням пускане за четене на грешки натискам Еobd или долу има една икнака като Check и нищо не става.Може ли някой да помогне !
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Autocom Delphi Reales 3

Мнение от ivanovbg »

Къде в Люлин си? Мога да мина някоя вечер след работа,че така дистанционно... Иначе като за начало виж дали си инсталирала драйверите.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
sati
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Мар 03, 2012 10:16 pm

Re: Autocom Delphi Reales 3

Мнение от sati »

Здравеи,колега какво стана с Аutocoma трьгна ли?Чете ли ти колите преди 2000г.Защото при мен нещо несе получава.Говориме за коли 95 96г.
Evgenyiy
КОЛЕГА
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 3:16 am
Местоположение: silistra

Re: Autocom Delphi Reales 3

Мнение от Evgenyiy »

Здравей при мен има някой изключения при четене на по-стари коли но като цяло се справя добре не мога да чета новите BMW-та след 2003г.
topgun1
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Мар 17, 2013 3:22 pm
Местоположение: Разград

Re: Autocom Delphi Reales 3

Мнение от topgun1 »

maraia написа:Здравейте закупих си Аутоком Делфи ,но нещо не мога да започна да работя с него инсталирах всичко както си му е по книгите с лицензи със всичко,но включвам избирам колата и ням пускане за четене на грешки натискам Еobd или долу има една икнака като Check и нищо не става.Може ли някой да помогне !
колега провери си портовете горе от настройките на мен ми се случи същото при преинсталация на програмата.
ако не стане пиши с каквото мога ще помагам.
gilstorf
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Мар 31, 2013 4:11 pm

Re: Autocom Delphi Reales 3

Мнение от gilstorf »

и в краина сметка какво стана и при мен е така вади ми само демо версии и на Еобд и на 4ека доло портовете сам ги оправил . идеи приемам стига да го подкарам
Evgenyiy
КОЛЕГА
Мнения: 72
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 3:16 am
Местоположение: silistra

Re: Autocom Delphi Reales 3

Мнение от Evgenyiy »

Виж в настроиките да не би да е в демо режим.
sati
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Мар 03, 2012 10:16 pm

Re: Autocom Delphi Reales 3

Мнение от sati »

Колега в демо режим си и при мен беше така.Влезни в настроиките както ти казва колегата.
gilstorf
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Мар 31, 2013 4:11 pm

Re: Autocom Delphi Reales 3

Мнение от gilstorf »

благодарско.
gilstorf
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Мар 31, 2013 4:11 pm

Re: Autocom Delphi Reales 3

Мнение от gilstorf »

Привет. Мога ли с този боен китаец да зануля спирачките на w211, до скоро се занимавах само с механика от известно време чета и навлизам в ОБД взел сам го да се пробвам тук там и за учебни цели. форума е прекрасен пълен е с доста доста полезна информация. Адмирации.
Публикувай отговор