Ендоскоп

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Kirilpm
КОЛЕГА
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 12:40 pm
Местоположение: Поморие

Ендоскоп

Мнение от Kirilpm »

http://www.ebay.com/itm/180969407935?va ... 1497.l2649
Какво ще кажете по въпроса,колеги.Поръчах този,но за цената си едва ли ще предлага особено качество,а ме притеснява и диаметъра 10мм.Та някой ползва ли подобна техника отзиви,производители?
arabiata
КОЛЕГА
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 1:35 pm
Местоположение: София,Люлин 1

Re: Ендоскоп

Мнение от arabiata »

Колега,ще чакам след получаването да споделиш впечатления.Аз също съм навит да поръчам 5метров.
Kirilpm
КОЛЕГА
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 12:40 pm
Местоположение: Поморие

Re: Ендоскоп

Мнение от Kirilpm »

След дълга епопея пристигна работещ екземпляр.Първото което пратиха работи 2 дена и спря писах на китаеца върна парите,взех друго от същия.Отворих го откъм камерата едни прекрасни спойки,та ремонтирах набързо и пробвах.Работи задоволително добре като се снима от близко,примерно вижда се надиране в цилиндър,подсветката е добра ако се настрои внимателно се виждат следи от хонинг(ако ги има :lol: ),в моя случай имаше съмнения за изтървана гайка в цилиндъра обекти с големина на 4мм гайка в тъмното въобще не го затрудняват въпреки че камерата не е върха на технологията.Днес пристигна работещия вариант,от сутринта го оставих да снима видео сега се прибирам още работи :lol: Ако някой се интересува мога да пратя няколко снимки или кратко видео и да кача в форума,чудно защо в .jpg формат не става.Търсих и по-качествен вариант но това е единственото за USB.Кусурите са че камерата с бронята е Ф10 и не се навира навсякъде,но 8милиметровия вариант с екран беше 4 цифрена сума в бургаските магазини :mrgreen:
Публикувай отговор