ултразвукова вана

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
todor
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 6:37 pm

ултразвукова вана

Мнение от todor »

Колеги решил съм да си закупя ултразв.вана,
наи изгодна ми намерих на този саит,, car-diagnostic.com,,
Някои ползвал ли е такава и доволен ли е,дали
ще почиства дюзи?
Преди време в русе сам работил със една и тя чистеше идеално
но дали итази ще чисти?
Благодаря ви предварително.
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Todio »

От доста време ползвам Габровска вана и съм много доволен. Изработват ги по поръчка за различни обеми и ги пращат по куриер. Ако те интересува ще ти дам координати.
cardiag
КОЛЕГА
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 8:29 pm
Обратна връзка:

Мнение от cardiag »

Ваната си е вана , тя или работи или неработи .Няма значение дали е правена в китай или made in Gabrovo village но специално за инжектори само ваничка не върши никаква работа :!:
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Todio »

Има голямо значение къде е правена, защото нищо вечно няма и ако стане нещо с Китайския вариант, пиеш една студена вода и толкоз, докато в made in Gabrovo, приемат всякакъв вид рекламации и след гаранционно обслужване.
cardiag
КОЛЕГА
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 8:29 pm
Обратна връзка:

Мнение от cardiag »

Опита показва че е по добре да си купиш друга на ниска цена макар и китайска отколкото скъпа със горе долу същото качество но с бавна гаранционна поддръжка от няколко месеца :?
Има и един друг момент :idea: Гаранцията на габровските колко години е :?: Мислиш ли че за 1 година китайската ще спре да работи :?: Има продадени няколко на доста повече време и затова смея да твърдя обратното :)
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Todio »

Нямам виждане по въпроса за Китайските вани и не мога да споря за тяхното качество, но съм вкарал за лично ползване доста апаратура и доста ходене по мъките е паднало когато възникне някакъв проблем, затова споделих моето мнение. За самото почистване на дюзите според мен е по-важен генератора, отколкото ваната.
todor
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 6:37 pm

ултразвукова вана

Мнение от todor »

Преди време съм работил с вана(габр.производство)и тя чистеше идеално естествено в комбинация с комутатор за дюзи.Според моите наблюдения повечето вани които се предлагат работят на честота около 40khz и различна мошност в зависимост от обема течност.За да работи ефективно трябва съотношението мошност/обем да надвишава някъкъв мин.
todor
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 6:37 pm

ултразвукова вана

Мнение от todor »

Преди време съм работил с вана(габр.производство)и тя чистеше идеално естествено в комбинация с комутатор за дюзи.Според моите наблюдения повечето вани които се предлагат работят на честота около 40khz и различна мошност в зависимост от обема течност.За да работи ефективно трябва съотношението мошност/обем да надвишава някъкъв мин.
vdeiov
КОЛЕГА
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 5:48 pm

Re: ултразвукова вана

Мнение от vdeiov »

Може ли да получа координатите на габровските ултразвукови вани?Благодаря предварително.Нещо за цените им?
vassy
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:26 pm

Re: ултразвукова вана

Мнение от vassy »

vdeiov написа:Може ли да получа координатите на габровските ултразвукови вани?Благодаря предварително.Нещо за цените им?
ТУК - Вани, комутатори и препарати! :idea:
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: ултразвукова вана

Мнение от venelek »

Аз съм с някаква китайска за 50лв.и ми е свършила доста добра работа.
Относно комутатора на дюзи ползвам компютър ДИГИФАН от голф и генератор,симулиращ датчика на ХОЛ.
:D
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: ултразвукова вана

Мнение от Todio »

Габровските вани са на фирма СИЕЛ, а шефа им се казва Шандуков. Ако още те интересува ще потърся и телефон.
vassy
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:26 pm

Re: ултразвукова вана

Мнение от vassy »

vassy написа:
vdeiov написа:Може ли да получа координатите на габровските ултразвукови вани?Благодаря предварително.Нещо за цените им?
ТУК - Вани, комутатори и препарати! :idea:
Ето още ВАНИ
vdeiov
КОЛЕГА
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 5:48 pm

Re: ултразвукова вана

Мнение от vdeiov »

Ако не затруднявам много Todio бих искал телефона на СИЕЛ.Благодаря.Някои има ли наблюдение-от каква мощност нагоре трябва да е ваната за да чисти добре/за обем 2л/.За комутатора е ясно-без него не става.
vassy
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 2:26 pm

Re: ултразвукова вана

Мнение от vassy »

СИЕЛ -> http://www.siel.hit.bg/sait.html

Освен комутатор ще ти трябват и препарати - виж по предния ми пост!
Публикувай отговор