KTS 500 PCMCI

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Markony

KTS 500 PCMCI

Мнение от Markony »

Колеги,кой има това 4удо,дайте отзиви и цени.Решил съм да си купя,но искам първо да си "напиша домашното"
Гост

Мнение от Гост »

Вече е много стар....
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Вярно е много стар, а когато все още се предлагеше беше с цена доста по висока от 520.Ако цената е много добра -да,ще ти върси не лоша работа иначе не си заслужава.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
Pioneer

Мнение от Pioneer »

KTSa си има Български аналог и се казва ADIA. Цената му е 1850 без ДДС и може да се каже, че работи доста добре и е на USBito. В края на краищата парите си остават в България ... защо трябва да палним джобовете на Гетманците ?
Гост

Мнение от Гост »

Само дето си забравил да напишеш, че за ADIA се плаща за update
Pioneer

Мнение от Pioneer »

Да 450 лв е годишния абонамент ( които не е задалжителен ), но и какво от това. Че то ако неможе Сервиза да ти избие тия пари за 1 година, то какъв Сервиз е тогава ?
Markony

Мнение от Markony »

Исках да е на карта ,за да е компактно и да няма много кабели.Обикалям постоянно по градовете и затова е трудно да мъкна няколко джаджи наведнъж.В момента в германия има аукцион за 260 евро...това скъпо ли е или е добре?
Специално за Pioneer въпросната ADIA.Нищо лично приятелю,но давам пари само за нещо което не мога сам да си направя.По цял свят има диагностична апаратура за 2 типа сервизи...разбиращи и балъци.Ъпдейти плащат балъците ,а ние не сме от тях:).Дефакто само 2 пъти съм опирал до него и се за еърбъци на по-шибани марки.
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

За толкова пари не му мисли.Взимайго,а за ъпгрейта не си прав,но това е друга тема.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
Markony

Мнение от Markony »

Прав си друга тема е,не знам за КТС-а плащаш ли на година издръжка?А за ADIA...най-ценното е рено,пежо и ситроен.Не може да конкурира нито ВАГКОМ ито КАРСОФТ :roll:
Pioneer

Мнение от Pioneer »

Спор няма за VAGcoma i Carsofta ... те са специализирани Софтове на определена Марка коли, а Адиа е Универсален софт..., а що се отнася до Диагностиката на Рено, Пежо и Ситро то евтиния вариант е старата Visa ...
Markony

Мнение от Markony »

Да ви кажа 4естно Упдейта е хубаво нещо,макар 4е протоколите ве4е са известни след CAN няма скоро да има нещо ново,А колегите в русе ми се оплакват 4е са си купили едно подобие на кодо4етец и е изтекъл срока на картата?????????Как аз ше дам 2-3 хиляди лева за инструмент и ше го ползвам една година само..това си е чисто мошенничество.Това имам предвид.КТС-а го изтървах продадоха го за цена от 12 евро......Сега чакам друг аукцион.Може ли от някой колега да се изкопае драйвер за картата?
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Плащамси за системите за диагностика които се подърбат от КТS-а.SIS-a на Бош е много хубав но без него може да се справям.
Преди години имах горчивият опит с Visa-кодочетец така че ако трябва да се работи професионално това е избора.
Да ви кажа честно не съм работил с ADIA но до колкото знам от колеги това си е аналог на KTS-а.Само не знам каква е подръжката.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
Markony

Мнение от Markony »

hristo написа:Плащамси за системите за диагностика които се подърбат от КТS-а.SIS-a на Бош е много хубав но без него може да се справям.
Преди години имах горчивият опит с Visa-кодочетец така че ако трябва да се работи професионално това е избора.
Да ви кажа честно не съм работил с ADIA но до колкото знам от колеги това си е аналог на KTS-а.Само не знам каква е подръжката.
Кажи какво плащаш за КТС,ако е тайна прати ми ЛС
Pioneer

Мнение от Pioneer »

hristo написа:Плащамси за системите за диагностика които се подърбат от КТS-а.SIS-a на Бош е много хубав но без него може да се справям.
Преди години имах горчивият опит с Visa-кодочетец така че ако трябва да се работи професионално това е избора.
Да ви кажа честно не съм работил с ADIA но до колкото знам от колеги това си е аналог на KTS-а.Само не знам каква е подръжката.
Kakav e gorchivia opit ot Visata ? i koia Versia e bila visata ?
iordandotchev

Мнение от iordandotchev »

Мога да кажа няколко думи на тема абонамент и ъпдейт.

За ESI 2005/3

1. Софтуера за диагностика идва изцяло на български език
2. Нови 12 602 инструкции за ремонт на системи (SIS)
3. Нов диагностичен софтуер за 1986 автомобила.

като цяло инвестицията на концерна BOSCH в ESI[Tronic] за 2005 година е 18 мил. евро.

Сами си направете извода дали си заслужава и дали някоя българска фирма би могла да си позволи подобен размах и развойна дейност.

Относно KTS 500 и без пари не си заслужава, защото в края на годината се прекратява поддръжката за него в софтуера.
Заключено