KTS 500 PCMCI

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Еми това е точният човека/Данчо Дочев/ който може да публикува и ценова листа.Но и аз мога да ти отговоря-около 1000лв. за четири ъпгрейта през годината плюс хотлайн.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
Markony

Мнение от Markony »

Iordan.Dotchev написа:Мога да кажа няколко думи на тема абонамент и ъпдейт.

За ESI 2005/3

1. Софтуера за диагностика идва изцяло на български език
2. Нови 12 602 инструкции за ремонт на системи (SIS)
3. Нов диагностичен софтуер за 1986 автомобила.

като цяло инвестицията на концерна BOSCH в ESI[Tronic] за 2005 година е 18 мил. евро.

Сами си направете извода дали си заслужава и дали някоя българска фирма би могла да си позволи подобен размах и развойна дейност.

Относно KTS 500 и без пари не си заслужава, защото в края на годината се прекратява поддръжката за него в софтуера.
А нова карта за лаптоп ще има ли?
iordandotchev

Мнение от iordandotchev »

Нова карта не се предвижда, а и тази (500 Card) е за РС не за лаптоп.
С мобилен компютър най добре си вземи базовия модел KTS 520.
Можеш да го залепиш на капака и така да работиш.

Цената е 3315 лв. без ДДС
Базовият софтуер до края на годината е около 460 лв. без ДДС (А+С12)

Сигурно ти се вижда много, но сам ще се убедиш че си заслужава.
Markony

Мнение от Markony »

Много ли?Няма да кажа такова нещо,но ако беше на изплащане,може би щеше да се понася.В Германия вси4ко е по-евтино 2-употреба,ако не се справя с картата..ще взема 520 пак от там.
А за софтуера...ме гъдели4каш.Дали не е хубаво да си имам А и С12 платени насред 120ГБ нелегален софтуер??????
Iordan.Dotchev

Мнение от Iordan.Dotchev »

Тука сам си преценяваш.
Скоро обаче ще се наложи по-голямата, или поне по-важната част от софта ти да е легална. Така че момента не е лош за начало.
Markony

Мнение от Markony »

Iordan.Dotchev написа:Тука сам си преценяваш.
Скоро обаче ще се наложи по-голямата, или поне по-важната част от софта ти да е легална. Така че момента не е лош за начало.
Не разбрах намека за скоро...какво ще стане скоро?
Iordan.Dotchev

Мнение от Iordan.Dotchev »

Просто виж тенденциите, променя се законодателството, почва да се спазва, сайтовете ограничават търсенето и т.н.

С влизането в европа ще трябва и данъчно да се излезе на слънце, фактури, проверки и др. просто ще се налага да се обяснява произхода на средствата за производство и софта включително.
Примери много, виж Чехия, Унгария и другите нови в еврозоната.
Vaklin

Мнение от Vaklin »

Iordan.Dotchev написа:Просто виж тенденциите, променя се законодателството, почва да се спазва, сайтовете ограничават търсенето и т.н.

С влизането в европа ще трябва и данъчно да се излезе на слънце, фактури, проверки и др. просто ще се налага да се обяснява произхода на средствата за производство и софта включително.
Примери много, виж Чехия, Унгария и другите нови в еврозоната.
Хайде стига сме редили ред сълзи, ред сополи! В Европа ще влезем когато кажем ДА на референдума. А ние да казваме рядко :) А може към момента когато трябва нещо да казваме да няма за какво да го казваме. Не виждаш ли, че европейците се разотиват по домовете си :) Няма да влизаме там от където всички са тръгнали да излизат, я!

С какво легалният софтуер ще ми даде повече информация от нелегалният? С нищо. От покупката ще остане само неприятното усещане за това, че с моите пари съм дал възможност във форумите да се появяват сълзливи изказвания като твоите!
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Визата беше с импулси-купуваш ключ и работиш.В интерес на истината като диагностична програма не беше лоша, стига да можеш да работиш бързо/импулсите текът/.Софтуера се зареждаше през интернет.За моя зла участ не мина и година и италианците казаха че променят тактиката-няма интернет,става сабонамент.Самоче абонамента изискваше нов интерфеис-които разбирасе трябваше да се купи на ново.Та това е.Цалата работа предполагам че е била готова още по време на покупката но никой ништо не каза тогава за което смятам че и търговеца има вина.
На сървара ще кача софта ако някой му върши работа -добре.
Иначе с "visa" осцилоскоп работя и в момента и съм доволен.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
perfekt_serviz - plovdiv

Мнение от perfekt_serviz - plovdiv »

Здравейте
аз съм от ПЛОВДИВ
от скоро съм собственик на въпросната АДИА
и искам да ви кажа че съм много разо4арован
значи всичко е супер като изключим че има много малко системи
новите системи почти ги няма
както и някои от по-старите
скоро ще е продавам
така че ако има желаещи
като събера пари за КТС ще пусна тема в определения затожа раздел
Pioneer

Мнение от Pioneer »

hristo написа:Визата беше с импулси-купуваш ключ и работиш.В интерес на истината като диагностична програма не беше лоша, стига да можеш да работиш бързо/импулсите текът/.Софтуера се зареждаше през интернет.За моя зла участ не мина и година и италианците казаха че променят тактиката-няма интернет,става сабонамент.Самоче абонамента изискваше нов интерфеис-които разбирасе трябваше да се купи на ново.Та това е.Цалата работа предполагам че е била готова още по време на покупката но никой ништо не каза тогава за което смятам че и търговеца има вина.
На сървара ще кача софта ако някой му върши работа -добре.
Иначе с "visa" осцилоскоп работя и в момента и съм доволен.
За старата Visa ли става дума ? Дето работи на 2 COMa ?
Iordan.Dotchev

Мнение от Iordan.Dotchev »

Vaklin написа:
Хайде стига сме редили ред сълзи, ред сополи! В Европа ще влезем когато кажем ДА на референдума. А ние да казваме рядко :) А може към момента когато трябва нещо да казваме да няма за какво да го казваме. Не виждаш ли, че европейците се разотиват по домовете си :) Няма да влизаме там от където всички са тръгнали да излизат, я!

С какво легалният софтуер ще ми даде повече информация от нелегалният? С нищо. От покупката ще остане само неприятното усещане за това, че с моите пари съм дал възможност във форумите да се появяват сълзливи изказвания като твоите!
Ами ако искаме поддръжка трябва да плащаме. Това е. Иначе може до безкай да искаме информация за това или онова. Ако искаш да си професионалист трябва да си up to date.
Markony

Мнение от Markony »

Ами ако искаме поддръжка трябва да плащаме. Това е. Иначе може до безкай да искаме информация за това или онова. Ако искаш да си професионалист трябва да си up to date.[/quote]
Taka e Данчо ама в провинцията...знаеш как е.Ако бачках в софия щях да бъда пачка с това което мога.... :oops:
Iordan.Dotchev

Мнение от Iordan.Dotchev »

Докато има стари коли си прав, но какво правим като дойдат новите?
Все пак и при нас идват еконормите за "нов внос", което ще ни принуди да си осъвремениме колите.
Няма да ние драго но е факт.
Markony

Мнение от Markony »

Не ме разбра правилно.Приказвахме за провинцията а не за еконормите.Работя само нови автомобили.....някои от които струват повече от разумното.В града има 5 КТС-а,което предполагам го знаеш,колегите не могат да се справят с отстраняването на повредите макар че Еси-то е на български и пак аз ходя да помагам.На4ина на заплащане в убития ни град и немотията на хората се отразява пряко на нас и в това е проблема.Средно на месец изкарвам около 2000 лв.В София тези пари се изкарват за седмица....Като платиш разходите ...сети се сам какво остава.Приказвал съм с колеги отвсякъде...Може би само в София и Пловдив се работи като при белите хора.
Заключено