Launch X431 iDiag

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Launch X431 iDiag

Мнение от auto215 »

Някой виждал ли е това нещо работещо до колкото разбрах е направено за АЙ сиктир устройства /айфон/ :lol: ,че днеска ме питаха едно такова как да го подкарат на айфон съответно ,ги пратих да питат разработчика че и аз не знам как се подкарват такива нисколетящи диагностични уреди. :shock: Бай баро щом взе да си купува такива неща да си гледа джипа направо ужас колко са скъсани вече. :o
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ivanovbg »

Аз имам такова, но за андроид. Много е добро. Иначе се подкарва като си го платиш :wink:
Дитекс и те продават подобно http://www.obd2-bg.com/X431/
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от rockton »

auto215 написа:Някой виждал ли е това нещо работещо до колкото разбрах е направено за АЙ сиктир устройства /айфон/ :lol: ,че днеска ме питаха едно такова как да го подкарат на айфон съответно ,ги пратих да питат разработчика че и аз не знам как се подкарват такива нисколетящи диагностични уреди. :shock: Бай баро щом взе да си купува такива неща да си гледа джипа направо ужас колко са скъсани вече. :o
-Попитай Краси - ivanovbg.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
gtg1973
КОЛЕГА
Мнения: 57
Регистриран на: Пон Сеп 30, 2013 9:24 pm
Местоположение: Бяла Слатина

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от gtg1973 »

Тази играчка е супер.Чете чудесно и старите японски , но трябва да си купиш букси.
Малко и слаба с дезеловите рена.
Поздрави.
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от auto215 »

Launch X431 pro3 това го разцъквам от 3 месеца , от колегата t****v съм го взел,работи на около 50% от обещаното в сайта на лаунч дали е от конфигурацията нямам представа версия 06,2016 се води.Има завидни умения за автомобили след 2008г азия корея,с старите японски корейски бангий при които са необходими нестандартните букси хич го няма съпоставям го с кармаскан,европа му е много тегаво за някои автомобили от френската част че и при немците са посрани нещата.Ако имате наблюдения върху работата с този продукт пишете тук да го обсъдим :D
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от rockton »

-Имам колега който си продаде Кармана, и взе Лънча и след два три месеца съжали че се е разделил с карманскана.
-Добре че ти не си се разделил с него, и имаш база за сравнение. Нямам Лънч, просто ъпвам кармана редовно когато излезе ъпдейт.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ivanovbg »

Сравнявате кибритена кутийка с трикрилен гардероб. А и се иска опит с него. Все пак зависи и коя версия е и как е отключено. Защо мислите го спират от производството? Надскочили са се китайците.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от auto215 »

rockton написа:-Имам колега който си продаде Кармана, и взе Лънча и след два три месеца съжали че се е разделил с карманскана.
-Добре че ти не си се разделил с него, и имаш база за сравнение. Нямам Лънч, просто ъпвам кармана редовно когато излезе ъпдейт.
Двата уреда взаимно се допълват това са ми наблюденията, кармана сдава багажа при по новите след 2009-10 година и това при живи данни и специалните функции и то ъпнат уред, да лънча работи много добре с азиатци след 2009 г направо радва. Те производителите обещават много ама никога това което го обещават не работи на 100% и това оригинални интерфейси мулти диагностични скенери,Да за репликите е валидна приказката (за толкова паре толкова музика)но не винаги :D :D :D
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ivanovbg »

Под реплика карманскана ли имаш в предвид? Щот Ланча си е само ОРИГИНАЛЕН китайски.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от auto215 »

Кармаскана е оригинал ,лънча е с преправена жълта глава да работи с другото софт съответно :) на китайското е менте :D :D :D не мож ги стигна жълтите
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ivanovbg »

Вътрешно жълтите и червените са еднакви - или по точно бяха, защото червените са спрени от производство и това ги чака и жълтите. Жълтата беше ограничено софтуерно за не професионални цели. Преработката се състои в премахване на ограниченията. Иначе и жълтата е само оригинална - не се ли отключи от официалния сайт на ланч си е обикновен скраб.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от dyaneff »

Има вариант да не се отключи и да си работи с PRO 3 , при мен е така.
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ipivan »

ivanovbg написа:Вътрешно жълтите и червените са еднакви - или по точно бяха, защото червените са спрени от производство и това ги чака и жълтите.
Това инфо,че ще ги спират от къде идва?Аз не им вярвам на Китайците!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от auto215 »

иванов ги наблюдава да каже
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ivanovbg »

Пробвай да поръчаш идиаг за андроид и ще видиш - out of stock!
http://www.x431store.com/wholesale/x431 ... droid.html
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Публикувай отговор