Launch X431 iDiag

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от auto215 »

Колегате т****в го обнови до последни актуализации сега пак почвам тестовете,между другото уреда запазва доклад само когато има грешки,вариант за печатене без неговия си принтер има ли .нещо като cute pdf
writer
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ivanovbg »

terzov написа:Това се случва с всички версии при които са обединени Abarth, Alfa Romeo и Lancia във папката на Fiat.
Решението е само едно - отделен софтуер за трите марки.
Лошото на отделния софт за трите е, че за Abarth, Alfa Romeo и Lancia остава стария софт дето е с много орязани функции.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ivanovbg »

Ако на някой му трябват ъпдейти да свирка.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
alex91
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 05, 2017 1:44 pm

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от alex91 »

Колеги, преди време си бях купил жълтия, наскоро реших да го подкарам на андройд у-во и за моя изненада когато се опитам да го регистрирам в приложението ми пише "registered by others" ... Някой някаква идея как да я подкарам тая шитня? :idea:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ivanovbg »

Някой вече гое регистрирал. Няма подкарване. Можеш да пробваш да пишеш на китаеца от който си го купил или в Launch.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
alex91
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Фев 05, 2017 1:44 pm

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от alex91 »

Амиии то аз го бях регистрирал ама кой да помни какъв беше никнейма, а пичовете не са го направили по мейл да ти дадат данни ами по никнеим, което е малко тъпичко.. Ама оправих се аз хахаах... Сега остава само да я подкараме пиратската. :)
flippy89
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2016 9:41 pm
Обратна връзка:

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от flippy89 »

Аз ползвам в момента един кракнат Лаунч с ъпдейта от преди 1 месец и съм доволен като цяло, но днес се опитах да направя ресет на маслото на един Бенз w211 2007 godina, но не се справи което ме озадачи много.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ivanovbg »

Може да е въртян километража. Може да има грешки в асистанта примерно. Абе доста са вариантите.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
panac
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юли 17, 2017 7:46 pm

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от panac »

flippy89 написа: Сря Фев 15, 2017 8:30 pm Аз ползвам в момента един кракнат Лаунч с ъпдейта от преди 1 месец и съм доволен като цяло, но днес се опитах да направя ресет на маслото на един Бенз w211 2007 godina, но не се справи което ме озадачи много.
Здравейте, моля за съвет. Имам оргинален лаунч таблет със червена тапа, но таблета даде фира. Купих нов обикновен таблет, леново, и искам да подкарам тапата към него. Колку струва активационен код и може ли да се ползва кракнат софтвер за тази тапа към новия таблет? Благодаря Ви, поздрави.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ivanovbg »

panac написа: Пон Юли 17, 2017 7:58 pm
Здравейте, моля за съвет. Имам оргинален лаунч таблет със червена тапа, но таблета даде фира. Купих нов обикновен таблет, леново, и искам да подкарам тапата към него. Колку струва активационен код и може ли да се ползва кракнат софтвер за тази тапа към новия таблет? Благодаря Ви, поздрави.
Може, звънни ми.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
ZlatinaIvanova
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Фев 22, 2023 4:17 pm

Re: Launch X431 iDiag

Мнение от ZlatinaIvanova »

Здравейте, имам закупено устройство Thingdiag, на което изтече лиценза и не мога да го ползвам за други марки коли освен за моята. Има ли някакъв начин на отключване или хакване на устройството или трябва да се плати съответния лиценз за годината. Благодаря предварително!🙂
Публикувай отговор