въпрос относно програматори

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
ivaylomezdra
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Дек 25, 2015 11:56 pm

въпрос относно програматори

Мнение от ivaylomezdra »

Колеги нов съм в форума и имам tl866cs но понеже не чете моторола се колебая между xprog и upa programmer кой ще ми заръчате кой е по - добрият вариант много ще съм ви благодарен ако споделите мнение с мен :)
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: въпрос относно програматори

Мнение от ivanovbg »

Добре дошъл и честита Коледа!
Като за начало се представи http://www.kolegi.info/viewtopic.php?f= ... %B8#p34450

Иначе и двете си имат предимства и недостатъци. Зависи за какво точно ти трябват.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
ivaylomezdra
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Дек 25, 2015 11:56 pm

Re: въпрос относно програматори

Мнение от ivaylomezdra »

Ами предимно за вадене на пин код на имобилайзери ще го ползвам в комбинация с мини зед бул и силка та с кой от двата ще върша по хубава работа предимно италянски и немски коли ме интересуват
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: въпрос относно програматори

Мнение от ivanovbg »

xprog-а е по добре според мен.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
ivaylomezdra
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Дек 25, 2015 11:56 pm

Re: въпрос относно програматори

Мнение от ivaylomezdra »

А как да видя брояч за ползването къде се гледа това като го купя някой вика че и зед була и силката ми имат но не знам къде да ги видя тези броячи
fory
КОЛЕГА
Мнения: 38
Регистриран на: Съб Фев 27, 2010 10:24 pm

Re: въпрос относно програматори

Мнение от fory »

Докато "превъртиш брояча" ще си изкарал толкова пари, че няма да ти пука, а и най-вероятно ще си се научил да си префлашваш Хапаратурата. И упата и хпрога нямат броячи. Всъщност какво ще ги правиш тия пинове????
Публикувай отговор