Fvdi или какво ни очаква от ментето

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Fvdi или какво ни очаква от ментето

Мнение от auto215 »

Има много ползващи това да споделят мнение.Извинявам се на производителя който е Българин/ри/апаратурата е радваща за целия свят /ноо цената :D за нас Българите е непосилна/клиентите са скъсани/
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Fvdi или какво ни очаква от ментето

Мнение от bobolin4o »

Нямам мнение за устройството, но имам какво да кажа за написаното в скобите.
Клиентите не са скъсани а стиснати... кое му е скъсаното на клиент с кола за 10 000 лева (минимум)?
Не е скъсан, просто не декларира целия си доход. Поради тази причина се бием в гърдите за най-бедна държава в Европа, а това не е така!
Цените по морето, в кварталния магазин, горивата и т.н. са съизмерими като в останалите държави. Всички ядем, пушим и пием (сносна вечеря в кръчма е 20 лева на човек), ходим на почивка, имаме собствени жилища, караме си колите... обаче като стане дума за ремонт... сме "скъсани"...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Fvdi или какво ни очаква от ментето

Мнение от rangel1 »

Ами като са скъсали клиентите (което не е вярно(как беше скачането според тоягата))прекарвайте повече безсънни нощи в борба с не мързеливи софтчета и анализи и пак ще успеете и без авди или фивди но къв е смисъла,ако е за слава мерси.Ако не се лъжа колегата боболинчо някъде беше споменал че "Авдито е създадено за мързеливи",което напълно подкрепям.
k4m3n
КОЛЕГА
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Яну 08, 2015 8:44 am

Re: Fvdi или какво ни очаква от ментето

Мнение от k4m3n »

Не иска да зареди интерфейса, а съм свързал всичко към usb на лаптопа и към obd на колата. Лошо копие ли набарах или има някаква тънкост?

Изображение
Изображение
terzov
КОЛЕГА
Мнения: 33
Регистриран на: Пет Дек 10, 2010 7:16 pm

Re: Fvdi или какво ни очаква от ментето

Мнение от terzov »

Имаш инсталирани нови и несъвместими драйвери. Деинсталирай драйверите и инсталирай ръчно от папката на FVDI.
k4m3n
КОЛЕГА
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Яну 08, 2015 8:44 am

Re: Fvdi или какво ни очаква от ментето

Мнение от k4m3n »

Да, това е решението. Мерси колега.
yotov
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Ное 16, 2014 10:03 pm

Re: Fvdi или какво ни очаква от ментето

Мнение от yotov »

по принцип не се "разбира" с кесс и ктаг ако има инсталирани. за друго не мога да кажа, но най-вероятно гледам имаш доста инсталирани програми, някой драивер на друго устроиство е проблема
САКСО
КОЛЕГА
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 9:44 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Fvdi или какво ни очаква от ментето

Мнение от САКСО »

здравейте,аз имам проблем с авди-то не разпознава soft-донгала,някой да има решение на този проблем?
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Fvdi или какво ни очаква от ментето

Мнение от oem »

Кое авди си си купил? Оригиналния китаец няма донгъл :) Ако си взел клонинг на клонинга... там има страшни проблеми.
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
САКСО
КОЛЕГА
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 9:44 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Fvdi или какво ни очаква от ментето

Мнение от САКСО »

Честно казано ми го подариха,не съм давал пари за него и незнам кое е,но щом имам донгал предполагам e клонинг на клонинга както казваш,бели не е правило досега :)
Публикувай отговор