ATS-900

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
miro
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 11:18 pm

ATS-900

Мнение от miro »

Здравейте колеги, някои имали по-ясна представа за ATS-900-на АДИА.Виждам в сайта им ,че е нещо ново има и опция осцилоскоп.Ако някои има мнение ще го прочета с интерес.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Мнение от bobolin4o »

Да кажем, че се покрива с KTS 570... само в поддържаните системи е назад :roll:
Иначе обещават (както и преди) да се заемат сериозно със софта...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
saaemo
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Юни 25, 2005 10:53 am

Re: ATS-900

Мнение от saaemo »

venelek
КОЛЕГА
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re:

Мнение от venelek »

bobolin4o написа:Да кажем, че се покрива с KTS 570... само в поддържаните системи е назад :roll:
Иначе обещават (както и преди) да се заемат сериозно със софта...
Той и в цената е назад :D .Нормалнолно е да не чете всичко като KTS.
Аз работя със старата АДИА и съм много доволен от нея.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
fiki4
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Апр 15, 2007 7:58 pm

Re: Re:

Мнение от fiki4 »

аз не разбирам много но един прия тел има ats 900, има осцилоскоп даже май двуканален но съм пробвал да прочета гешките на xsara picaso и на ford ka-не може.разпада се връзката.затова мисля да вземем kts 540 и дек 5.3 но пък bosch маи много са стегнали нещата с ъпдеитите за следващата година искат да се плащат иначе пращали инспектори разбрах от евромаркет
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Re:

Мнение от bobolin4o »

fiki4 написа:аз не разбирам много но един прия тел има ats 900, има осцилоскоп даже май двуканален но съм пробвал да прочета гешките на xsara picaso и на ford ka-не може.разпада се връзката.затова мисля да вземем kts 540 и дек 5.3 но пък bosch маи много са стегнали нещата с ъпдеитите за следващата година искат да се плащат иначе пращали инспектори разбрах от евромаркет
И като пратят инспектори какво? Ще си вземат обратно КТС-а ли? Никой не може да те задължи да си подновяваш лиценза за ползване (ъпдейта)...
На всичкото отгоре въпросният ъпдейт пристига 2-3 месеца след като е излязъл в някой торент, плюс крака към него...
А между другото и КТС-чето е пълно с бъгове, вервайте ми!
Да жижее Роберт Бош !!!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
fiki4
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Апр 15, 2007 7:58 pm

Re: ATS-900

Мнение от fiki4 »

както писах не съм много в час но тия от евромаркет говореха точно за пиратския софтуер които се използва след итичането на платения с закупуването на kts.При купуването се подписва договор с много клаузи и уловки.А инспектори проверявали дали след итичането на платения софтуер не използваш пиратски.Поне така ми казаха
vankopestera
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:55 am

Re: ATS-900

Мнение от vankopestera »

Затова най добре е KTS втора употреба за да не се подписват никакви договори. Иначе АДИА-та се разаработва на базата на KTS и при това всичко което чете АДИА го чете и KTS , но KTS чете и много системи , които още не са вкарани в АДИА. А по отношение на бъговете - проблемите на Бош са софтуерни. При инсталиране на нови ъпдейти спира да чете много от старите системи, които със стария софтуер ги е чел. За момента мисля, че най стабилно им се държи Esi 2006. Много колеги , които имат KTS540, 550, 570 се оплакваха, че от 2007/1 нататък са почнали да им правят много проблеми KTS-ite, a при връщане на версия 2006/3 например проблемите изчезват.
Иван Петров
Ако човек не върви напред, то той не стои на едно място, а се връща назад! - Хенри Форд
Публикувай отговор