Връзки между колеги

Създаване на връзка между отделните сервизи и потребители, занимаващи се с автомобили.
Публикувай отговор
arabiata
КОЛЕГА
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 1:35 pm
Местоположение: София,Люлин 1

Re: Връзки между колеги

Мнение от arabiata »

Привет и от мен,казвам се Владимир Цветков,от София,работя в Костинброд.Занимавам с диагностика,малко чип,горивна система и т.н Тел.0878711674
topgun1
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Мар 17, 2013 3:22 pm
Местоположение: Разград

Re: Връзки между колеги

Мнение от topgun1 »

Кристиян Великов от град Разград ( автосервиз НиКрис )
Занимавам се със сервизна дейност и от скоро с автодиагностика.
Тел: 0896635466

Ще се радвам ако мога да бъда полезен.
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: Връзки между колеги

Мнение от nik7dob »

Здравейте и от мен.От няколко години съм член на форума,но не съм се представил,за което съжалявам.Казвам се Николай Добрев,занимавам се с електронната част на автомобила,ако това включва и диагностика - то основно и това.Най-активен съм в средите на Волво,имам богат опит с марката,ако някой се нуждае от помощ или съвет - 0897 98 49 93. Подвизавам се в София,а от време на време и Пазарджик.
Mitaka12
КОЛЕГА
Мнения: 42
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 8:17 pm

Re: Връзки между колеги

Мнение от Mitaka12 »

Привет

Крайно време е, и аз да се представя. Казвам се Димитър. Занимавам се с автоклиматици и автоелектроника.

Ще се радвам ако мога да бъда полезен.

Хубав ден!

Митко
Последно промяна от Mitaka12 на Нед Фев 19, 2017 7:00 pm, променено общо 1 път.
Those
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Юли 24, 2013 4:38 pm

Re: Връзки между колеги

Мнение от Those »

Здравейте,

Казвам се Владимир Симеонов и съм сервизен техник на трансформатори за високо напрежение - до 350кВ и до 165МВА,
Главно работя извън България: Европа, Африка, Южна америка, Азия и до голяма степен в арабския свят.В свободното си време помагам в малък сервиз за автомобили в София - това съм завършил някога и ми се иска да се занимавам - имам интерес, освен това съм студент втора година - информационна сигурност - пак в София. Бих искал да изуча по - детайлно комп. диагностика, но засега съм аматъор ;)
Телефон не оставям по простата причина че ако не съм в бг има вероятност да ме събудите посред нощ :), разбира се ако някога за нещо се наложи - няма проблем.
stoqn
КОЛЕГА
Мнения: 88
Регистриран на: Съб Май 21, 2011 10:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Връзки между колеги

Мнение от stoqn »

Здравейте колеги от Добрич съм.Казвам се Стоян .От доста време съм в форума сега забелязох че не съм се представил тук в тая тема.Запознах се с колеги от форума и съм радостен научих някой рядко срещани проблеми по колите.Занимавам се с Диагностика на Автомобили от 8 години най вече проблеми с двигателя и електрически проблеми телефонът ми е 0895603615.
krasykp
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Фев 04, 2014 9:17 pm

Re: Връзки между колеги

Мнение от krasykp »

Здравейте колеги,
казвам се Красимир и съм от София. Любител - предпочитам да си прочета колата сам и ако се наложи да ходя на майстор да съм в течение ... :)

Отделно ако мога да ударя рамо на някой приятел - с удоволствие :)
Kosaca
КОЛЕГА
Мнения: 31
Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 4:24 pm
Местоположение: Italy,Villarica

Re: Връзки между колеги

Мнение от Kosaca »

Здрaвейте,кaзвaм се Юлиaн Млaденов от Видин съм,зaнимaвaм се с диaгностикa,ремонт,обслужвaне и подръжкa нa aвтомобили.Глaвно мехaникa,нaй-веЧе ДВГ и трaнсмисий.Нямaм собствен сервиз,зaсегa рaботя в Чужбинa (Итaлия).Aко имaте нуждa телефон (Итaлиaнски номер) 003593209333963 , skype-lada_japan,rusia или нa л.с.
тел. 003593209333963

Skype- lada_japan,rusia
yotov
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Ное 16, 2014 10:03 pm

Re: Връзки между колеги

Мнение от yotov »

Здравеите и от мен

Петко Йотов
гр.Етрополе
тел. 0888962344
занимавам се с диагностика и ремонт на всякакъв вид електроника, чип тунинг, имобилаизери, километражи и тн.
разполагам с диагностики на дилърско ниво на повечето от марките (мерцедес,бмв,опел,фиат,vag,тойота,волво,psa,рено...)
мога да помагам с инсталацията на софтуерите им
steich
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 5:08 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Връзки между колеги

Мнение от steich »

Здравейте.

Казвам се Стойчо Камишев.
От София, Младост 1.
0888 564 318

Занимавам се от 5 год. с чип тунинг и софтуерни корекции като премахване на филтри за твърди частици ( FAP OFF, DPF OFF, Adblue OFF, EGR OFF, O2 OFF, DTC OFF и др. )

www.fapremove.com
https://www.facebook.com/fapremove.bg
http://www.fapremove.com
ALL FULL WORKED manual solutions - FAP DPF OFF, Adblue SCR OFF, EGR OFF, TVA OFF, Swirl OFF, O2 Lambda OFF, Speed limiter OFF, DTC OFF and etc
TEXA NAVIGATOR TXTs Car, Truck, Agri Diagnose
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Връзки между колеги

Мнение от auto215 »

Здравейте ,да се разпиша и аз в темата казвам се Добри гр,София тел; нула осем девет осем 2О1250 предмет на дейност автомобилна диагностика от доста време
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
forevrrr
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Дек 15, 2015 5:59 pm

Re: Връзки между колеги

Мнение от forevrrr »

Здравейте! Казвам се Георги от град Дългопол, област Варна, телефон 0893/749 032, занимавам се с диагностика от доста време.
ivaylomezdra
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Дек 25, 2015 11:56 pm

Re: Връзки между колеги

Мнение от ivaylomezdra »

Здравейте колеги ! Казвам се Ивайло от град Мездра и съм любител имам ds150e silca sbb key programmer tl866cs и mini zed bull и колкото да ви звучи смешно ги купих заради това че се ядосах заради ключа за който ми искаха сума пари да ми направят и реших да се включа с mini zed bulla и от там тръгнаха и другите неща от инат та до 4-5 уреда :D
kriskn
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Фев 04, 2016 1:02 pm

Re: Връзки между колеги

Мнение от kriskn »

Здравейте,
казвам се Кристиян Димитров от Кюстендил. Тел.0888 450 840. Занимавам се с диагностика и километражи на начално равнище, като амбициите ми за в бъдеще, са да се усъвършенствам. Надявам се да си бъдем полезни. :wink:
djmarcheli
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Фев 25, 2012 5:23 pm

Re: Връзки между колеги

Мнение от djmarcheli »

Здравейте.
Крайно време е, и аз да се представя.Казвам се Марчо Маврев и се занимавам с авто аларми, ремонт по електрическата част на колата, авто диагностика, монтаж и разкодиране на авто-аудио системи.
Публикувай отговор