С какво мога да помогна?

Създаване на връзка между отделните сервизи и потребители, занимаващи се с автомобили.
Заключено
01

С какво мога да помогна?

Мнение от 01 »

0888710202
Ще се радвам да бъда полезен с нещо, освен да използувам този форум.
Смятам че има с какво да бъда полезен.
Благодаря!
01

Re: С какво мога да помогна?

Мнение от 01 »

01 написа:0888710202
Ще се радвам да бъда полезен с нещо, освен да използувам този форум.
Смятам че има с какво да бъда полезен.
Благодаря!
Рециклиране на запекли сегменти, без отравяне на двигател!

Днес-22.03.2006 в сервиза на ЕМ КОМПЛЕКТ 33,направихме експеримент-деманстрация на немска технология,за подобряване и почистване нагар от сегменти на двигател ,дюзи, инжекциан,
Тази технология е предназначена, за почистването и рециклиране на запекли сегменти на двигателя без разглобяване на двигателя.
Повече данни за технологията http://213.178.212.71/promotec/10097058.html
info@pro-tec-deutschland.com
Резултата беше следния-повишение на компресията на автомобила с 3 атмосфери и стабилизиране работата на инжекцина.
Гарантиран ефект от извършената работа-50 хил километра.
Естпериментите продължават и най вероятно до 10 дни ще закупим апаратурата и консумативите към нея,разбира се с бизнес интерес.
Продуктите се предлагат от Митко Атанасов-0898606962.
На мен нещата ми се сториха достоверни, то ще ми е интересно да го видите и вие!
Надявам се съм ви бил полезен колеги. :lol: :lol: :lol:
Благодаря!
Tzveto

Мнение от Tzveto »

Аз мога да бъда полезен с резервни части втора употреба за по-нови автомобили.Глави , скорости , цели двигатели, капаци , фарове и тн.Ако някой се интересува може да ми праща лс или директно да се свърже с мен.


0889318970-Цвето


Мисля , че ще бъда полезен. :wink:
vit_autosofia
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Апр 01, 2006 6:15 am
Местоположение: София

Re: С какво мога да помогна?

Мнение от vit_autosofia »

01 написа:0888710202
Ще се радвам да бъда полезен с нещо, освен да използувам този форум.
Смятам че има с какво да бъда полезен.
Благодаря!
Господин Молетаров вие сте голем магиосник :?:
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Относно магийте

Мнение от mitko »

Господа , кви са тия глупости ? Тя колата умряла ви ще и отстранявате нагара от сегментите . Как може да си помислите за това ,да се рециклира нещо без да се отвори . Ми то за това половин София казва ЕМ-ДЕФЕКТ.
Измислете да рециклирате скъпа или подлежаща на рециклиране (не застрашавашта живота на хората в автомобила част) ,която си струва да се рециклира , а не да лъжете хората с глупости . Ефекта се постигал за 50 000 км ХАХАХАдо тогава не само сегментите а и буталата ще свършат на тоя рециклиран от вас мотор без да се отвря .
ПС:В това може да вярва човек без елементарно техническо образувание . А дори и да го има изглежда е недоразвито .
01

Re: Относно магийте

Мнение от 01 »

mitko написа:Господа , кви са тия глупости ? Тя колата умряла ви ще и отстранявате нагара от сегментите . Как може да си помислите за това ,да се рециклира нещо без да се отвори . Ми то за това половин София казва ЕМ-ДЕФЕКТ.
Измислете да рециклирате скъпа или подлежаща на рециклиране (не застрашавашта живота на хората в автомобила част) ,която си струва да се рециклира , а не да лъжете хората с глупости . Ефекта се постигал за 50 000 км ХАХАХАдо тогава не само сегментите а и буталата ще свършат на тоя рециклиран от вас мотор без да се отвря .
ПС:В това може да вярва човек без елементарно техническо образувание . А дори и да го има изглежда е недоразвито .
Бла бла бла....
Не пиши така първосигнално !
Имам един глупак в сервиза-монтьор надут и "знаещ", като теб.
Млъкна като насран след демонстрацията, защото да спориш с компресомер не става.
А фактите са факти!
Останалите монтьори веднага усетиха и проявиха силен интерес и сега ме гонят по петите за покупката на апаратурата.
Компресията се вдигна с 3 атмосфери , което за бензинов двигател не е никак малко.
В понеделник си купувам апаратурата, а както виждам не малко сервизи вече я имат.
Влез първо в сайта на производителя, той е много по грамотен от теб.
Ако имаш сервиз, покани човека за демонстрация.
Така да плямпа, може всеки.

А ако нямаш сервиз, направи си!
И чети правилно, щото явно не разбираш написаното.

http://emk-33.com/viewtopic.php?p=14611#14611
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Въобще не са глупости.ПРО-ТЕК е много сериозна фирма и за сегменти не знам , но за почестване на дюзи(бензин) дава много добър ефект.Ползувам го повече от година.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
Заключено