Предложение за добрата идея

Създаване на връзка между отделните сервизи и потребители, занимаващи се с автомобили.

Да направим ли раздел с ограничен достъп?

Анкетата свършва на Съб Мар 02, 2013 9:27 am

Да
19
58%
Не
14
42%
 
Общо гласове: 33

rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от rudoni »

Примерът който съм дал е за файл който ти дава право на достъп до определени подраздели в сайта им.С една дума клиентите и всички останали виждат едно ,а регистрирания с файл достъп вижда това което му трябва.Ограничаване на достъпа.
С нами Бог!

0886 224486
pepesound
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юни 07, 2010 1:06 pm

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от pepesound »

Принципно не е лошо като идея това нещо,имайки предвид колко навляци се регистрират по форумите с една единствена цел,а именно да вземат набързо акъл и да обясняват после надълго и широко как с кабел за 60лв. и 5 минути си е спестил 30лв. примерно.Така обаче идва другия момент след като направи нещо си по 2-3 коли и решава че ще изкарва и пари и лека полека почва да пее друга песен!Но има и другата страна на медала много от инфото и ние го взимаме от чужди форуми,а сега си представете че там решат да правят това,което тука се предлага и какво правиме след това?Прекалено крайно и неефективно е това според мене.По-добре би било да се направи затворен Профи подфорум ПЛАТЕН например с някаква годишна вноска,която повечето нямащи отношение към материята няма да платят със сигурност!
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от bobolin4o »

Сега... както виждам голяма активност има по въпроса!
Явно само 33 члена на този форум се вълнуват от тая идея.
Лично аз смятам, че няма нужда да се прави тая гимнастика с ограничения достъп, а и резултатът е показателен, но въпреки това ще го обсъдя с админа.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
koko
КОЛЕГА
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 4:56 pm
Местоположение: гр. София, кв. Банишора
Обратна връзка:

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от koko »

Здравейте,
Казвам се Константин Ламбрев и предполагам повечето от Вас знаят, че съм собственика и админа на форума.
Напоследък наистина има огромен наплив от търговци във форума.
Това вече ще бъде ограничавано до минимум. Цените за реклама са повече от символични и съм убеден че дори една сделка да се извърши през форума, търговецът е изкарал поне за няколко месечна реклама.
Относно част от форума с ограничен достъп, това беше началната идея на този форум. В тази част да има само колеги от бранша. Там да се разискват по-деликатени теми и проблеми. Да се споделя информация, която не е ширпотреба за крайният потребител, който е решил да поправи колата си.
Неискам да обидя по никакъв начин крайният потребител, за тях ще има теми, в които , който жела да им окаже помощ за основни неща.

Предлагам да се въведе членски внос, който по никакъв начин да не бъде в тежест на никой в бранша, например 50лв. годишна такса. Това ще спомогне форума да бъде по-тестно спецялизиран, да остане без реклами поне в платените рездели. Ще се увеличи мястото за споделяне на файлове и ще се махнат лимитите по размер и тип на файловете.
Члеснкият внос може да дава право и на 1 рекламен банер на вашият автосервиз например.

Поздрави на всички, оставам на разположени и очаквам вашите коментари и предложения.
Ilko
КОЛЕГА
Мнения: 247
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 10:33 pm
Местоположение: Монтана

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от Ilko »

Takа представена идеята ми изглежда добре.

Аз съм ЗА.
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от rockton »

Аз също съм -ЗА предложението на администратора на сайта , съгласен съм да има членски внос , или както там го измислим!
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
presko79
КОЛЕГА
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 9:08 pm
Местоположение: gabrovo

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от presko79 »

И аз съм за ,но 20 лева ми се вижда по добре,50 са много.
Бензина е за измиване на дизелови части.
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от NASKO12234 »

И аз съм ЗА, дори и 50 лева да е. Преско, 50 лева какво са, една вечер ако не ходим по кръчми и сме ги спестили /така е приказката/. От друга страна ако е 5 лева много хора ще ги платят за да влязат, и то най вече ваши клиенти защото аз не съм в България и клиентите ми не разбират Български. Поздрави
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от venelek »

ЗА!
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от rangel1 »

Естествено За .Макар съм фалирал ще се напъна да помогна и на преско :lol:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от ivanovbg »

Съгласен!
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
najdobrix
КОЛЕГА
Мнения: 52
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 7:44 pm
Местоположение: Sofia kv.Krasnapolyana
Обратна връзка:

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от najdobrix »

ЗА!
vampir
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Яну 27, 2013 9:32 pm

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от vampir »

а сега вече дойде времето да се изпише банковата сметка и да видим колко трима-четирима човека ще внесат парите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
това ще бъде най-скъпата обмяна на "знания" между колеги , които така или иначе си имат скайповете и телефонните номера
:lol: :mrgreen:

Как ще ги стигнем ..... http://www.youtube.com/watch?v=tktOpdANidk
Завинаги в сърцата ни !
sinigera
КОЛЕГА
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Май 14, 2011 7:56 am
Местоположение: Трявна

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от sinigera »

za
KESS-5.017 EU and KTAG-7.020 EU ready for sale(FULL UNLIMITED)-0898484308
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Предложение за добрата идея

Мнение от mitko »

Никой нкого не кара да плаща . За всеки това е лично решение . Но няма как да се подържа сайт , да се плаща хостинг ....... и много други (правени на добра воля от КОКО ). Тука до сега никой не е ограничавал нищо освен продажби чрез форума и пак 50 % са недоволни от това което получават за нищо насреща . Който не иска не плаща и няма достъп и въпроса е решен .

best regards
Публикувай отговор