Autidata 3.38

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
Публикувай отговор
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Autidata 3.38

Мнение от rangel1 »

autocd написа:
sinigera написа:niakoi tspia li daia podkara tazi Autodata po niakakav na4in

da - za 100 lv.
Добре 100лв няма проблем но кажи как работи ако бута като 324 мани за новостите.И ме интересува на колко компа мога я сложа ,требва ми за три,и ако преинсталирам кво правим.
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Autidata 3.38

Мнение от rangel1 »

БЛАГОДАРЕНИЕ НА КОЛЕГАТА "AUTOCD" Рангел е горд притежател на аутодата 3.38 :lol:
За инфо на който още я няма :великолепна обработка ,даже и няма флашки :lol: работи даже по бързо от 3.18 май :lol: За 3 дена я попилях и веднъж не заби :lol:
Сега и малко благодарности към разработчитците на датата:доста е налята според мен и не само за 2010г а и за колички който са 10 ,12 годишни.И най якото е че има справка за лампите (винаги ми е трудно когато човека каже "ей тая лампа свети ,за кво е")
Общо взето е най доброто от 3.12 насам откъм обработка :idea:
Не я препоръчвам на колеги работещи с гранциони коли там куца доста :lol:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Autidata 3.38

Мнение от ivanovbg »

Цената 100лв ли е?
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Autidata 3.38

Мнение от rangel1 »

Да.
rumensr
КОЛЕГА
Мнения: 34
Регистриран на: Сря Дек 16, 2009 7:14 pm
Местоположение: Варна

Re: Autidata 3.38

Мнение от rumensr »

А от къде може да се изтегли.
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

Re: Autidata 3.38

Мнение от renene »

вижте дали има моторния на citroen C2-2006g, 1.1 petrol HFX,че ми трябва спешно
диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
gencho5
КОЛЕГА
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Окт 08, 2008 10:51 pm

Re: Autidata 3.38

Мнение от gencho5 »

ivanovbg написа:Цената 100лв ли е?
Колега изчакай един месец и крака за програмата ще го има на всеки торент.
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Autidata 3.38

Мнение от rockton »

gencho5 написа:
ivanovbg написа:Цената 100лв ли е?
Колега изчакай един месец и крака за програмата ще го има на всеки торент.
-Руснаците вече свалиха цената на 35 гущера за два компира :mrgreen:
Предполагам че наскоро ще се появи и безплатно - крАкът, :mrgreen:

If you pay more PAYPAL $ 5!
Autodata 3.38 ENG - 35USD - include 2PC licence
PAYPAL!!!!!!!!!!! skironas@mail.ru
Download
https://rapidshare.com/files/788329462/AD3.38.rar

After payment MUST send a letter to 7188149@tut.by
which specify the forum name, your ID(after RUN programm c:\ADCDA2\ADBCD.exe), summ payment amount,
which sent a purse of money

installation
Uninstall the old version Avtodaty.
Mount the image on a virtual drive or burn it to disc.
Run "Install.cmd"
Copy the two files from the archive ADBCD.rar (which you downloaded with the arhive) to the installed folder "C: \ ADCDA2 \"
Run the program.
Tell number ID.
Then copy the license file into the folder "C: \ ADCDA2 \"
That's it!
YAS_
Вы можете просмотреть беседу с ним, пройдя по указанной ниже ссылке:
http://auto-by.com/forums/index.php?app ... #msg112012
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
gencho5
КОЛЕГА
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Окт 08, 2008 10:51 pm

Re: Autidata 3.38

Мнение от gencho5 »

Колега, вече бихме руснаците по цена. Един колегата вече продава 'крака' за 50лв.
Аз чакам още по-ниска цена :lol:
Е все пак сме българи, ако не подбием цената на другия, ще трябва някого да предадем...
ppetrov
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 8:43 pm

Re: Autidata 3.38

Мнение от ppetrov »

А ти имаш проблем от по-ниската цена ли? Не е ли по-добре че се предлага по-евтино или греша?
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Autidata 3.38

Мнение от rockton »

gencho5 написа::lol:
Е все пак сме българи, ако не подбием цената на другия, ще трябва някого да предадем...
-Не бъди нихилист, в 21 век сме, векът на технологиите и интернет......БЪЛГАРИ сме и трябва да се гордеем с това, защото когато ние сме имали държава в останалата варварска европа са ходели облечени в рошави кожи и саговорели почти членоразделно :mrgreen: :mrgreen:
-А за предателството?!.....няма да коментирам...ще стане дълъг пост, само ще кажа че ние Българите сме "цвете"-"джуджета" в сравнение с предателствата на други "велики" народи!!!!!! :mrgreen:

А за сената...мдаааа подбиваме я защото го можем, други ако могат да подбиват и те.............иначе казано и аз чакам да излезе безплатен крак :mrgreen: , що да плащам 100 лева кат мога да не плащам нищо :mrgreen:
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
gencho5
КОЛЕГА
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Окт 08, 2008 10:51 pm

Re: Autidata 3.38

Мнение от gencho5 »

ppetrov написа:А ти имаш проблем от по-ниската цена ли? Не е ли по-добре че се предлага по-евтино или греша?
Не си ме разбрал добре колега. Казах, че цената ще падне още и дори след месец-два ще е безплатно, да не бърза да дава пари за нещо което ще е фрии.
gencho5
КОЛЕГА
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Окт 08, 2008 10:51 pm

Re: Autidata 3.38

Мнение от gencho5 »

rockton написа:
gencho5 написа::lol:
Е все пак сме българи, ако не подбием цената на другия, ще трябва някого да предадем...
-Не бъди нихилист, в 21 век сме, векът на технологиите и интернет......БЪЛГАРИ сме и трябва да се гордеем с това, защото когато ние сме имали държава в останалата варварска европа са ходели облечени в рошави кожи и саговорели почти членоразделно :mrgreen: :mrgreen:
-А за предателството?!.....няма да коментирам...ще стане дълъг пост, само ще кажа че ние Българите сме "цвете"-"джуджета" в сравнение с предателствата на други "велики" народи!!!!!! :mrgreen:

А за сената...мдаааа подбиваме я защото го можем, други ако могат да подбиват и те.............иначе казано и аз чакам да излезе безплатен крак :mrgreen: , що да плащам 100 лева кат мога да не плащам нищо :mrgreen:
Добре колега, като сме толкова велики /не само на маса/ и сме толкова освободени и големи колективисти, защо не направиш следното, което правят хора от държави създадени много след нашата! Идеята е следната:
Направи списък на колегите, които са готови да дадат по 5лв за 'крака', да го купим заедно а след това може да го пуснем безплатно в сайта.
Ще го направиш ли това горди Българино? А?
... или се оказва, че сме добри само в приказките... особенно на маса или във формите
ppetrov
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 8:43 pm

Re: Autidata 3.38

Мнение от ppetrov »

Мога да я пусна фрий, но кажи ми какво печеля? До сега нищо не съм получавал безплатно от българин - нито софтуер, нито помощ. Имам връзки в руски сайтове и там хората си споделят. Тук - дай това, кажи онова и всичко се върти около парите. Щом другите действат на този принцип - и аз съм така вече. Иначе не, не ми пречи. Даже скоро ще ми падне пердето и ще си я кача в Замунда, да я има. Кой ли обаче ще го оцени и ще каже едно "браво, добре че я споделяш", защото начинът, по който аз я правя няма нищо общо с руският - с лицензните ключове! Това обаче е тема за други полемики :) със здраве :)
gencho5
КОЛЕГА
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Окт 08, 2008 10:51 pm

Re: Autidata 3.38

Мнение от gencho5 »

ppetrov написа:Мога да я пусна фрий, но кажи ми какво печеля? До сега нищо не съм получавал безплатно от българин - нито софтуер, нито помощ. Имам връзки в руски сайтове и там хората си споделят. Тук - дай това, кажи онова и всичко се върти около парите. Щом другите действат на този принцип - и аз съм така вече. Иначе не, не ми пречи. Даже скоро ще ми падне пердето и ще си я кача в Замунда, да я има. Кой ли обаче ще го оцени и ще каже едно "браво, добре че я споделяш", защото начинът, по който аз я правя няма нищо общо с руският - с лицензните ключове! Това обаче е тема за други полемики :) със здраве :)
Колега напълно те разбирам! И за да разбереш, че не говоря празни приказки ще ти напиша как се казва 'крака' без лицензни ключове: autobpcrk
Незнам може пък аз да те изпреваря и да я кача тука безплатно преди тебе ;-)
И понеже по-горе каза, че нямало нищо лошо в това да се подбива цената на другия /нещо типично за българите/ аз подбивам твоята цена от 50лв и я обявявам за 30лв. Сега какво мислиш???
Публикувай отговор