премахване на имобилайзер

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
pa4oo
КОЛЕГА
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Фев 20, 2010 10:12 am

премахване на имобилайзер

Мнение от pa4oo »

Здравейте, кое е за предпочитане при махането на IMMO-to на RENAULT примерно на SIRIUS 32 да се чете флаша или със щракалката. благодара.
dexter
КОЛЕГА
Мнения: 206
Регистриран на: Сря Юли 08, 2009 3:05 pm
Местоположение: Горна Оряховица

Re: премахване на имобилайзер

Мнение от dexter »

Я я за "щтракалката " да ме светнеш моля ти се че съм назад с тия работи и все нося компютрите при един кожодер ??? :shock:
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: премахване на имобилайзер

Мнение от rockton »

Преди време коригирах флаша и нямаше отказ. Имам -направил съм си и "Штракалката"-(Renault immo tool) но на два пъти ме подведе и я захвърлих по чекмеджетата :lol: Сега церя рената с immo imolattor, че ми омръзна да копая ка'т миньор гумената заливка по тия сименсови чикии :mrgreen: :mrgreen:
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: премахване на имобилайзер

Мнение от dyaneff »

Мислете после и за диагностиката. Защото със щракалката като му нулираш кода в ецу и после трябва да отрежеш комуникационната линия. На сириуса май беше 37 пин и губиш диагностика. Ако има начин най добре е с външен емулатор.
ralderon
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 8:18 pm

Re: премахване на имобилайзер

Мнение от ralderon »

rockton написа:Преди време коригирах флаша и нямаше отказ. Имам -направил съм си и "Штракалката"-(Renault immo tool) но на два пъти ме подведе и я захвърлих по чекмеджетата :lol: Сега церя рената с immo imolattor, че ми омръзна да копая ка'т миньор гумената заливка по тия сименсови чикии :mrgreen: :mrgreen:
Здравей, колега. А с какво изчиташ флаша? Прощавай за глупавият въпрос но съм нов в областта а имам един ребус за разрешаване тука :) благодаря ти предварително за отговора :)
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: премахване на имобилайзер

Мнение от rockton »

ralderon написа:
rockton написа:Преди време коригирах флаша и нямаше отказ. Имам -направил съм си и "Штракалката"-(Renault immo tool) но на два пъти ме подведе и я захвърлих по чекмеджетата :lol: Сега церя рената с immo imolattor, че ми омръзна да копая ка'т миньор гумената заливка по тия сименсови чикии :mrgreen: :mrgreen:
Здравей, колега. А с какво изчиташ флаша? Прощавай за глупавият въпрос но съм нов в областта а имам един ребус за разрешаване тука :) благодаря ти предварително за отговора :)
В повечето случаи разчитам предимно на Омега-та, макар да съм набрал "арсенал" от доста програматори.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
ralderon
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 8:18 pm

Re: премахване на имобилайзер

Мнение от ralderon »

Знаех си, че и тази приставка можеше да ми е необходима към омегата... защо не я взех :oops: благодаря ти за отговора все пак :)
Публикувай отговор