Vivid workshop проблем

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
maraia
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 10:29 am

Vivid workshop проблем

Мнение от maraia »

Здравейте смалих vivid workshop,защото имам аутодата,тес doc,но нещо не мга да я инсталирам следвма стъпките една по една ,но накрая като стартирам иконката ми изписва
Your software has expired.Please contact your distributor for the latest update.Updates are free if you have a valid licence.
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от dyaneff »

Спам . След като си смалил програмата явно не я виждаш :lol:


А сериозно нещо бъркаш с лиценза. Имал ли си я инсталирана на този компютър някога?
maraia
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 10:29 am

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от maraia »

Ами пробвах няколко пъти да я кача различни версии,но после унисталирам и изтривам всичко
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от dyaneff »

А регистрите триеш ли?
galin
КОЛЕГА
Мнения: 146
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:09 am
Местоположение: Бургас

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от galin »

Аз за това ползвам Your Uninstaler перфектна работа върши. И аз съм се опитвал да я подкарам тая програма ама все неуспешно. Някой ще каже ли какво има повече от аутодата и еси. Да знам дали да се хабя :lol:
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от dyaneff »

Най- много я използвам за проверка на предпазители и релета. За това е най-добре. Иначе има двигатели , комфорт като някои от схемите ги има само в тази програма
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от nik7dob »

Аз съм я направил на виртуална машина само нея и заега се държи добре,единственото изискване е датата да е 2010 год. на компютъра
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от rudoni »

имам най-новата версия.Някой подкарвал ли я?С нов супер интерфейс е !
С нами Бог!

0886 224486
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от dyaneff »

rudoni написа:имам най-новата версия.Някой подкарвал ли я?С нов супер интерфейс е !
Ами бъди добър и я сподели.
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от rudoni »

нямате грижа ама е 3,5Гб!ще постна линк ако не съм го затрил.
С нами Бог!

0886 224486
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от rangel1 »

rudoni написа:имам най-новата версия.Някой подкарвал ли я?С нов супер интерфейс е !
Чакай ве нали вече вивида щеше да бъде само онлайн :?:
Е б... ш....а програма :twisted: Вече наистина ми писна да се занимавам с нея подкарвам всички версии до 10ката но след малко дни се нещо не и харесва или след месец два умира (макар уж е активна една година) :twisted: Как не се намери хакер да я подкара като хората :lol: или производителите са много добри :idea:
galin
КОЛЕГА
Мнения: 146
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:09 am
Местоположение: Бургас

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от galin »

Ми тя е онлайн само, до колкото знам. Последната версия е 10...нещо си е до 2006г. от там нататък до минали месец нямаше нищо в руските тракери. Онлайн е до 2013.
dent84
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Юли 16, 2012 8:16 pm

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от dent84 »

Колеги ето го и моя начин за да накарам програмата да работи, (версията е Vivid.WorkshopData.ATI.v10.2) изтеглих я от "замунда" вътре има и "лекартво":

1 -Install Vivid WorkshopData, or continue on If you already have it installed !!

2 -Disable your Antivirus/Firewall if both are activated !!

3 -Delete Vivid WorkshopData Icon from your Desktop !!

4 -Delete EVERYTHING in this Folder \48: *XP* ---------------------c:\Documents & Settings\All Users\Application Data\WorkshopData\48\
*Vista/Win7* ----------------C:\ProgrammData\WorkshopData\48\

5 -Copy CRP32DLL.dll from CRACK Folder into folder \48 (Now Right click on CRP32DLL.dll select Properties & make sure *Read Only* tickbox is checked)

6 -Now go back to CRACK folder and this time copy EVERYTHING into C:\Program File\Vivid WorkshopData ATI, and replace all files at a prompt.

7 -Open RunAsData.exe from C:\Program File\Vivid WorkshopData ATI, 1. Click Browse and select sed.exe file from Vivid dir..
2. Now Set date to 01/01/2011..
3. Create Desktop Shortcut (Name it Vivid WorkshopData)

От "7" точка изпълнявам само подточка "3" и всичко работи датата я сменям ръчноот Window-са
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от rangel1 »

Голям проблем (човек като си няма работа и дърпа дявола за опашката)
Преди около 2масеца си боднах артист техника като сложих всичките 20тина гиги за да вземе лиценз от програмата за части и после затрих частите да не заемат място и ми останаха 20 дена пробно но заковах датата и сичко заспа :lol:
Но ме дразнеше че немога я обърна на бг и викам чакай да бодна и 10.2 и ООООО чудо артиста се присламчи към лиценза на 10.2 и дните му станаха 669 а на 10.2 400 и ги заковах :lol: И вече втора седмица и двете работят напълно функционално :!:
Е или вече реших проблема с тоя вивид тотално (даже и с ъповете) или в компира ми има извън земни :lol:
Мисля да гласувам в анкетата за извън земните че току виж ми избягали лицензите :lol:
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: Vivid workshop проблем

Мнение от dyaneff »

Само заради българския ли си сложи 10.2 ? "Артиста" не е ли по-нова версия от 10.2?
Публикувай отговор