Моля за помощ за Карсофт MB7.4

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Моля за помощ за Карсофт MB7.4

Мнение от llcoola »

Колеги, може ли някой да ми пусне 100% работещ софт, защото моят нещо се бъзика. Един път се свързва към колата, един път изписва проблем в комуникациите между компютъра и мултиплексора. Другото, което прави като номера е, че блокира по време на четене на някоя кола. Пробвал съм преинсталация на компа. С реален порт съм и друго не ми ражда главата освен накрая да го хвърля. Пък и този дето ги продаваше се покри. Та така :lol:
Имам и един въпрос. Някой закачал ли е на Е класа 2004-та ABS-а с това чудо, защото когато го закупих пичът, който ми го продаде каза, че четяло някъде до 2006-та, но аз не съм закачал по-нови от 2001-ва година.
Благодаря предварително. :idea: От скоро го имам и ме е яд че си дадох парите на вятъра, ама пусто любопитство.
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Моля за помощ за Карсофт MB7.4

Мнение от llcoola »

проблема се оправи с естествено друг софт и чете сбц на w211 което мен лично доста ме учуди в този чайник :idea:. За да не пускам друга тема поне ако някой реши да изрази мнение интересувам се тези( repair tool sbc w211) някой работил ли е с тях и вършат ли работа ,какво точно правят флашват модула. Може смешно да звучи но не съм запознат и ще съм благодарен на разяснение . Причините са две едната е че колата е на мой познат и са му отказали в Балкан стар да го сменят безплатно макар, че е 2003 декември , а сумата е стряскаща 4000 лв са му обявили другата е че сам жичкаджия като с диагностиката се занимавам 3 години и естествено човек трябва да се развива :idea:
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Моля за помощ за Карсофт MB7.4

Мнение от bobolin4o »

llcoola написа:За да не пускам друга тема поне ако някой реши да изрази мнение интересувам се тези( repair tool sbc w211) някой работил ли е с тях и вършат ли работа ,какво точно правят флашват модула. Може смешно да звучи но не съм запознат и ще съм благодарен на разяснение .
Това чудо на техниката нулира работните часове на модула... не съм го виждал на живо, но щом хората го продават, значи върши работа.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор