PSA VIN to PIN

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
mirix
КОЛЕГА
Мнения: 145
Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 7:59 pm
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: PSA VIN to PIN

Мнение от mirix »

По рано отиваш в ситроен вземат ти някакви кинти и ги даваха. Сега дочух че се ослушват и уж някакъ ремонт да си платиш за който е нужен ПИН да го теглели от сървъра
gencho5
КОЛЕГА
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Окт 08, 2008 10:51 pm

Re: PSA VIN to PIN

Мнение от gencho5 »

Това, че вече не се намира пин за едно 'благодаря' мисля, че трябва да ви радва. Така ще бъдат отсяти ключари и всички, които не могат да си служат с поялник. :D
nikinik7503
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Апр 13, 2010 9:31 pm
Местоположение: Haskovo -Bulgaria
Обратна връзка:

Re: PSA VIN to PIN

Мнение от nikinik7503 »

Като бивш служител в Пежо ще Ви кажа че такъв софт няма.Има сервисбокс.Там може вин то пин срещу абонамент
към 1000 евра на месец към франсетата.(като че ли пари не са видели). ICC не може да смята по вин при PSA а само по дъмп.Имам приятел който има пълната версия и не става по вин.А иначе разумна сметачка е тази на www.codecard.lt
но не знам дали ще има ъпдейт за напред.
gergesevlievo
КОЛЕГА
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 11:39 am
Местоположение: Севлиево

Re: PSA VIN to PIN

Мнение от gergesevlievo »

Потвърждавам казаното от Ники . Аз все-още съм служител в Пежо . Достъпът до конфеденциалните кодове доста го усложниха и затова безразборното им раздаване намаля . Накратко заключиха с парола всяко искане от сървара , а паролата се получава на пощата на шефа . Т.е. нужни са поне двама за ваденето на един код . Аз имам достъп до кодовете ( шефа няма ) , а щефа има достъп до пощата си ( аз нямам ) ....... :D
Публикувай отговор