xx

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
renene
КОЛЕГА
Мнения: 303
Регистриран на: Нед Мар 23, 2008 6:43 pm
Местоположение: люлин 2

xx

Мнение от renene »

диагностика по всяко време и място 0899937450,ремонт ел.инсталации френски коли
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: xx

Мнение от rangel1 »

Добра работа :idea: Вижда ми се по читаво от тва дето имам :idea:
karamilev
КОЛЕГА
Мнения: 194
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 6:03 pm
Местоположение: Варна

Re: xx

Мнение от karamilev »

Антивирусната много се сърди заради единия фаил.Как го отваряте?
Докато една жена мълчи не я прекъсвай!
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: xx

Мнение от Markony »

И при мен ревна.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: xx

Мнение от bobolin4o »

karamilev написа:Антивирусната много се сърди заради единия фаил.Как го отваряте?
Изключваме си я... (антивирусната) :mrgreen:
TuningMaster Изображение
0887 704 900
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: xx

Мнение от rockton »

bobolin4o написа:
karamilev написа:Антивирусната много се сърди заради единия фаил.Как го отваряте?
Изключваме си я... (антивирусната) :mrgreen:
-Точно така! :lol: :lol:
-При мен дори такава "мръсна гад" като антивирус въобще не съществува, то в "желязото"(компира) всичко е само пачове кракове и кеймейкъри и подобна сволоч :lol: хакерски и хакнати прогр......и ако има антивир...реве нон стоп ка'т, "кахърна вдовица за к?р " та се не трае :lol: :lol:
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: xx

Мнение от Markony »

Така е, ама оня ден преинсталирах бозата.7-8 часа докато наглася всичко и ъпдейтвам.Вместо да свърша нещо полезно като ребра на барбекю с приятели до реката...
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: xx

Мнение от rockton »

Markony написа:Така е, ама оня ден преинсталирах бозата.7-8 часа докато наглася всичко и ъпдейтвам.Вместо да свърша нещо полезно като ребра на барбекю с приятели до реката...
-И на това има "цака" , аз преинсталирам за около 4-6 минути! Лесно е ползвам,
"Ghost Image" на "Symantec" , след като си направиш чисто нова преинсталация на вин-а и накичиш всички драйвери -ъпове, и всичкия друг нужен софт - бози мози кракове и тъй нататък нужни и ненужни нещица... :mrgreen: (на богато)! И преди да си започнал да работиш с "желязото", демек компира..-му правиш имидж файл с разширение (.gho), по точно Гхоста(Духът) сам си го прави като предварително пита с каква компресия да го сътвори, тоест ако дял С ти е примерно 30Gb може да го направи за CD=620MB!
това е един вид "снимка" копие на операционната система заедно със всички Ексета и раб. прогр. които са инсталационни!
-Файла може да запаметиш и на твърдият диск примерно на дял D ,или на друг дата носител, И.. в момента в който се Омаже вина, сбозяса се и се бъгне, а това става доволно често! -Чрез Ghost-a' преинсталваш всичко заедно и наведнъж, за 3-4 5 или 6 минутки, просто му казваш да презапише дял С от имидж файла!
От това по лесно здраве му кажи....и тогава ще има време за скара и риболов :P :P
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
omegtron
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Мар 15, 2013 10:11 am

Re: xx

Мнение от omegtron »

мерси.
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: xx

Мнение от nik7dob »

Това с имиджа е спасение от 8 часа преинсталация.Ползвам този метод от 2 години насам и е безценно.Аз лично използвам Acronis.
Публикувай отговор