Renault PIN Extractor

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
madfos
КОЛЕГА
Мнения: 64
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:51 am

Renault PIN Extractor

Мнение от madfos »

Калкулатора смята PIN кодове от UCH, UCBIC или ImmoBox модули, чрез дъмп, ISK code или Key tag
Програмата е кракната и работи (пробвано) на windows 7 32 bit.

http://dox.bg/files/dw?a=932b8d12d1 - Преди да свалите изключете временно антивирусната програма.

https://mega.co.nz/#!IYh1xRyQ!LJ-86xgfa ... ofrjkFyqDQ - Работещ линк без нищо да изключвате.
Последно промяна от madfos на Вто Ное 05, 2013 10:02 pm, променено общо 3 пъти.
Когато майстор е при жена ти и майстор ти прави колата - работа при него нямаш!
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Renault PIN Extractor

Мнение от ipivan »

Антивирусната изрева!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Renault PIN Extractor

Мнение от oem »

Най ме кефи да гледам на работна машина с какъв ли не кракнат софтуер да има инсталирана антивирусна :) Хора, вие сами си инсталирате вирусите, а в същото време си пазите машините от такива :)

На никои от работните ми машини нямам антивирус и от 5, 6 години не съм имал проблеми.
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Renault PIN Extractor

Мнение от bobolin4o »

oem написа:Най ме кефи да гледам на работна машина с какъв ли не кракнат софтуер да има инсталирана антивирусна :) Хора, вие сами си инсталирате вирусите, а в същото време си пазите машините от такива :)

На никои от работните ми машини нямам антивирус и от 5, 6 години не съм имал проблеми.
И аз така.
Преди време Касперски ми хващаше ЕСИ-то като вирус, при положение, че е абс. лицензен...
От тогава не съм ползвал антивирусна програма, а само главата си и мога да заявя, че нямам проблеми.
Е, вероятно имам някой и друг троянец, дето ми следи кредитните карти, ма на кой му пука - нямам такива :mrgreen:
TuningMaster Изображение
0887 704 900
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Renault PIN Extractor

Мнение от rockton »

- :D Айде и аз да се наредя в редиците на "без антивирус", ...мразя ги тия гадини наречени защита :lol:
Имам четири настолни "железа" един в къщи(постоянно в нета) и три в сервиза(единия постояно в нета) , три нотбука , два работни за сервиза и един за обща употеба(постоянно влиза в нета) , нито един от всичките "бойци" не е видял антивирусна дори и през крив макарон и няма да види , поне дор'де е в мен! :lol: :lol:
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Renault PIN Extractor

Мнение от waseko »

Абе,че е така така е...бая кракнат софт имаме инсталнат и антивирусните вдигат врява,но аз от два дена боря един от комповете си,нямах инсталирана антивирусна ,а не го позвам и за интернет ,но....допълвам с един vcds,и след рестарт...грешка при запускането,викам проблема е нещо в софта ама не...вирус и като се поразгледах=спира ми стената разни сервизи секурити центъра
,не пуска в сайтове с антивирусни ....няма показване на скрити файлове и сега борба да спасим преинсталирането,та нещо си требе се пак.Поздрави.
forevrrr
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Дек 15, 2015 5:59 pm

Re: Renault PIN Extractor

Мнение от forevrrr »

Здравейте, колеги! Може ли някой да ми прати програмката, че я няма вече в посочените линкове ии дали ще стане за уиндоус 10.. Благодаря предварително :)
Публикувай отговор