Esi tronic 2.0

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
BaHka
КОЛЕГА
Мнения: 177
Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 2:15 am
Местоположение: Силистра

Esi tronic 2.0

Мнение от BaHka »

2013-та година ми изтече платения лиценз за Езитроник към Бош и сега на 31.03.2014 година ще се заключи. Ще споделите ли вие коя версия на Ези използвате и как ще ме посъветвате да постъпя? Доколкото четох из чуждите сайтове за версия Ези 2.0 няма кейген, а само за версия 1.0 която приключи с 2013 година.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Esi tronic 2.0

Мнение от bobolin4o »

1. Продължаваш да плащаш за лиценз и работиш с най-новият софт.
2. Инсталирваш си 2012.3 и си го отключваш сам (това е последната версия, за която има общодостъпен кейген и работи коректно)
3. Инсталирваш си 2013.3 и се молиш учтиво в ру-тракера за ключ ("ezauto", единствен той се е напънал и е написал кейген за последната версия на ESI1, доколкото знам иска 50 долара...)
4. Не ти се плаща, не искаш да работиш със стари версии, тогава търсиш алтернатива и си купуваш "АутокоН", за него ъпдейтите са безплатни... (гледам, че и там работата се спича, ще има "USB dongle" в добавка към защитата...)

Това е... ти решаваш!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
malenov
КОЛЕГА
Мнения: 34
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 11:16 pm
Местоположение: Чирпан
Обратна връзка:

Re: Esi tronic 2.0

Мнение от malenov »

колеги, на някой да му се намира линк за директно изтегляне на esi 2013.3 че си изтрих моя и сега намирам само инсталатори които ми омазват пц-то
MalenovGarage
yanpet
КОЛЕГА
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 11:13 am

Re: Esi tronic 2.0

Мнение от yanpet »

malenov написа:колеги, на някой да му се намира линк за директно изтегляне на esi 2013.3 че си изтрих моя и сега намирам само инсталатори които ми омазват пц-то
има го в rutracker
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Esi tronic 2.0

Мнение от rangel1 »

Междо другото извинявам се за намесата а може ли ктса да се върне към по стар софт или може ли да работи с различни версии на два компа.
kgadjev
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 11:31 pm

Re: Esi tronic 2.0

Мнение от kgadjev »

Може да го върнеш към по стар софт и може да го ползваш на два компютъра с различен софт, но неудобството е, че всеки път при различен софт трябва да се префлашва паметта за грешки на КТС.
Публикувай отговор