Wurth WoW

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Wurth WoW

Мнение от auto215 »

Колеги какво ви е мнението за това нещо?
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Wurth WoW

Мнение от ivanovbg »

Работи.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
yotov
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Ное 16, 2014 10:03 pm

Re: Wurth WoW

Мнение от yotov »

доста добре работи,справа се по добре с от autocom/delphi с по старите коли. мога да предложа последнаа версия 5.0.8 и да ви генерирам ключ за нея
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Wurth WoW

Мнение от ivanovbg »

yotov написа:доста добре работи,справа се по добре с от autocom/delphi с по старите коли. мога да предложа последнаа версия 5.0.8 и да ви генерирам ключ за нея
От къде да я свалим, че аз още съм с 5.0.7?
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
yotov
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Ное 16, 2014 10:03 pm

Re: Wurth WoW

Мнение от yotov »

ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Wurth WoW

Мнение от ivanovbg »

Благодаря, задължен съм ти. Инсталирах, активирах и утре ще я пробвам.

П.П. Пробвах я и си работи :D
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Wurth WoW

Мнение от oem »

С какъв интерфейс работи това?
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Wurth WoW

Мнение от bobolin4o »

Аутоком CDP+ или CDP Pro, естествено и с неговия си - Snooper (същата чи**я, в друга опаковка)
TuningMaster Изображение
0887 704 900
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Wurth WoW

Мнение от oem »

Ще го пробвам :)
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Wurth WoW

Мнение от bobolin4o »

Ми пробвай я, аз голяма разлика с АутоконЯ не хващам. Просто е по-нова версия от последната на коня.
От друга страна, по моите разбирания, на Коня му е по-прегледен юзър интерфейса...
Не се знае до кога ще може да се активират обновленията. Както знаете, отначало ни зарибяваха с тоя КОН, че видиш ли колко бил ефтин, пък колко коли "закачал"... че и ъпдейтите били безплатни... Сега измислиха донгъл на USB, и "нова версия" пуснаха... да, ама не, все си е старата, само надписът на главната страница е сменен.
Дано поне тоя Вюрт да окряка по-дълго време и да вкарват редовно повече системи (и да работят коректно), че иначе бадева за парите, колкото и малко да са.
P.S.
И още нещо в тоя ред на мисли... направо не мога да си представя, че има хора, които си го купуват това, легално... Преди не помня колко, може би 6 години, мина през сервиза някакъв търговски представител и ми остави някаква оферта за Делфи тестера... по спомен 4500 лева за коли и камиони... сега е май по-евтин, но в никой случай под 3 бона...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Wurth WoW

Мнение от ivanovbg »

Има разлика между старата и новата версия. На доста коли вече влиза директно и с повече опции, а не да казва , че ще ползва общ портокол и само грешки да показва.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
auto215
КОЛЕГА
Мнения: 139
Регистриран на: Чет Мар 26, 2009 1:15 am
Местоположение: София

Re: Wurth WoW

Мнение от auto215 »

Някой успя ли да подкара кейгена от торента http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4872430 аз не успях,то не беше връщане на дати смяна на джава с стари версий и не неще,на четири машини пробвано с различни ос. :cry:
"Теория" е, когато всичко е ясно, но нищо не работи. "Практика" е, когато всичко работи, но не е ясно защо..Гризането на дърво е полезно за размърдване на мозъка :oops:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Wurth WoW

Мнение от ivanovbg »

Колега, гледам че си от София. Ела до мен - Хеед 91 да ти помогна да ги активираш. При мен всичко работи. С 4.15.3 съм.
Иначе кейгена си работи. Ако не ти се разкарва, прати ми кода от разпечатката за активация и ще ти генерирам активационните кодове.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
madbg
КОЛЕГА
Мнения: 50
Регистриран на: Съб Мар 23, 2013 12:15 pm

Re: Wurth WoW

Мнение от madbg »

Кейгена тръгна при мен с някакъв фикс - Дата ... не знам какво си.Той връща датата, но не системната, а лъже програмите които му зададеш, че не е изтекъл трайъл периода.Малко игра има докато уцелиш формата на датата.
Аз имам друг въпрос.Чрез т.нар. coocked версии(напр. 5.0.08.)може ли да ъпдейтвам фирмуера на устройството или трябва първо да инсталирам "оригинална"версия?И ако инсталирам оригинална версия, то как стои въпроса със blacklist-а?
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Wurth WoW

Мнение от ivanovbg »

Не съм променял нищо. Направо си ъпдейтвам и си работи. Листата е коригирана.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Публикувай отговор