Размяна на софтуер

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
Заключено
Markony

Размяна на софтуер

Мнение от Markony »

Повечето колеги имат на хардовете си "чудеса" които можем да си обменяме.Измислете на4ин къде да става това докато тръгне FTP-то.
Заявките ще правим тук ,"лекарства" за предпо4итане само по маил.
Моля модераторите да допишат правилата за да нямат проблеми и да решат проблема с уплауда.Няма според мен проблем да се разреши прикачването на файл до 1 мб с име О____________а.rar за ден 2 и след това да се трие.Предполага се че този ,който го иска ще си го вземе веднага :)
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Не мож всички да имаме всичко.Вярно, всеки има по нещо интересно на диска, а когато пък на някой му потрябва нещо може да го потърси във форума и някои да му го даде.Е по какъв начин ще стане това е друг въпрос.Винаги има начин.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
Markony

Мнение от Markony »

ХаХаХа,Христо.проблема е 4е даже аз не знам на диска ми кво има.Като ми трябва нещо ми е по лесно да го искам от колега отколкото да намеря на кой хард съм го забутал
Nimi

Мнение от Nimi »

Не само при тебе ситуацията е такава... :lol:
Markony

Мнение от Markony »

Кой може да помогне с Последния EsiTronic,да драсне двд-тата и да ги прати по куриер?Няма да остана дъжник :P
Nimi

Мнение от Nimi »

От тази година ако не се лъжа всеки нов ъпдейт на BOSCH си иска нов номер! Имай го в предвид това...
iordandotchev

Мнение от iordandotchev »

Ами защо просто не си го поръчаш при нас? :lol: :lol: :lol:
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Моите поздравления. Радвамсе че си във форума.
Последно промяна от hristo на Нед Юли 03, 2005 7:41 am, променено общо 1 път.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
hristo
КОЛЕГА
Мнения: 121
Регистриран на: Нед Юни 05, 2005 6:43 pm
Местоположение: София, Картроник ЕООД
Обратна връзка:

Мнение от hristo »

Ще ти кажа от къде можеш да го изтеглиш. Не знам да ли си запознат но за ЕSI-то ти трябва парола за отключване.
Другото което е ,че не знам ако все пак успееш да го отключиш колко коректно ще бъде към тези които си го купуват, а и тези които го продават.
Картроник ЕООД - BOSCH Модул
тел.: 832 11 67
Markony

Мнение от Markony »

Iordan.Dotchev написа:Ами защо просто не си го поръчаш при нас? :lol: :lol: :lol:
Ве4е поръ4ах ктс 500 и ти ме разо4арова с поддръжката.
Как да поръ4ам еситроника и колко ще струва...на ЛС,4е да не правим реклама.
Markony

Мнение от Markony »

hristo написа:Ще ти кажа от къде можеш да го изтеглиш. Не знам да ли си запознат но за ЕSI-то ти трябва парола за отключване.
Другото което е ,че не знам ако все пак успееш да го отключиш колко коректно ще бъде към тези които си го купуват, а и тези които го продават.
Йпрдан е прав 4е инвестицията е голяма и трябва да се плати...стига да можем да си го позволим...Русе не е София все пак.
iordandotchev

Мнение от iordandotchev »

Markony написа:
Iordan.Dotchev написа:Ами защо просто не си го поръчаш при нас? :lol: :lol: :lol:
Ве4е поръ4ах ктс 500 и ти ме разо4арова с поддръжката.
Как да поръ4ам еситроника и колко ще струва...на ЛС,4е да не правим реклама.
Сега ще стартираме акция с безплатни SIS инструкции. Вероятно ще можеш през Христо да ги получиш. Просто още не сме уточнили всички условия. Но като стане ще Ви кажа.
Markony

Мнение от Markony »

От Христо няма да мога да ги зема безплатно,освен ако не прати ДВД-то по куриер.Най много да дойда до София да се запознаем...
iordandotchev

Мнение от iordandotchev »

Ами заповядай, но ще трябва да изчакаш докато стартираме. Иначе не виждам проблем с куриера. Мисля че ще почнем след около 2 седмици, само да дойде софтуера. Друг вариант е да те срещна сколегата ми за района - Христо Мамаров, ако вече не се познавате де.
koko
КОЛЕГА
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 4:56 pm
Местоположение: гр. София, кв. Банишора
Обратна връзка:

Мнение от koko »

Вече всеки може да качва свободно на сървъра.
Не се изисква име или парола.
Има нов раздел на форума:
http://www.kolegi.info/phpBB2/viewforum.php?f=23
За да го отворите трябва да сте регистриран потребител на форума.
В него ще се коментира, обсъжда и развива обмяната на файлове.

Там ще има помощ и правила как да го използвате.
Заключено