MAG PRO2

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: MAG PRO2

Мнение от ivanovbg »

То е ясно, но искам да пробвам запис. Има я заявена. Така и така ми подариха играчката и малко да си поиграя. Е имам и резервен вариант ако нещо се обърка.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
carhelp
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Дек 30, 2015 1:59 pm

Re: MAG PRO2

Мнение от carhelp »

[quote="steich"]PSG-то работи само онлайн и е wirtual read ... т.е. клонинга няма как да работи.

За сега не само, но за модели след 2013 може и да стане само. Едни 3000 $ за абонамент на година, кво му плащаш :D
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: MAG PRO2

Мнение от oem »

Магпро-то доста често няма наличен оригинал и те праща да пишеш мейл. Същото е и с галето. При сааб особено и двете са пълна скръб. Не съм виждал до сега да има свален оригинал за сааб.

С теча е най-добре, но трябва да се купи качествен теч! А не тези от по 300 долара, защото после ми ги карат на въже :lol:
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
jachar
КОЛЕГА
Мнения: 51
Регистриран на: Сря Май 20, 2015 7:02 am
Местоположение: БОБОВ ДОЛ

Re: MAG PRO2

Мнение от jachar »

carhelp написа:
ivanovbg написа:A kak се маха егр, тунинг... с карпрога не става. Варианта е с теча или...
По БДМ

а как става по бдм.даи повече инфо
jachar
КОЛЕГА
Мнения: 51
Регистриран на: Сря Май 20, 2015 7:02 am
Местоположение: БОБОВ ДОЛ

Re: MAG PRO2

Мнение от jachar »

хиляда пъти съм ти казвал да не верваш на всичко в интернет.ти ми помогна да направиме приставката за бдм,и беше в гаража когато четох помпата. казах ти че не чете флаша,а чете-пише само процесор и епром.но на мене това ми беше достатачно за да префлашна с теча от сааб към опел.явно въздуха в столицата не ти се отразява добре :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :
carhelp
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Дек 30, 2015 1:59 pm

Re: MAG PRO2

Мнение от carhelp »

:D Верно е тука в София не е за живеене тия задръствания сутрин ме побъркват. Почнах да забравям :roll:
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: MAG PRO2

Мнение от oem »

jachar написа:
хиляда пъти съм ти казвал да не верваш на всичко в интернет.ти ми помогна да направиме приставката за бдм,и беше в гаража когато четох помпата. казах ти че не чете флаша,а чете-пише само процесор и епром.но на мене това ми беше достатачно за да префлашна с теча от сааб към опел.явно въздуха в столицата не ти се отразява добре :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :
Ще качиш ли това което си изчел да го видя, че ми е любопитно какво има в процесора :)
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
Публикувай отговор