BMW scanner 1.2.5

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
roko

Мнение от roko »

1.2.5 не е FREE само с поръчка,ако се интересувате имам всичко даже и Carsoft 6.5 SP1 :lol:

:lol: :lol: :lol:
Vaklin

Мнение от Vaklin »

roko написа:1.2.5 не е FREE само с поръчка,ако се интересувате имам всичко даже и Carsoft 6.5 SP1 :lol:

:lol: :lol: :lol:
Глупчо :P Вече всички имат Carsoft 6.5 SP1. Да се гледа FTP'то.

Така батка работата не става. Съжалявам.
Markony

Мнение от Markony »

Vaklin написа:
Markony написа:Има го ве4е Roko излезе печен!
И къде го има? Той споменаваше за 1.2.5 (съдържанието на атмела), а не за 1.2.3 което го има в FTP'то.
ROKO сигурно е ДОПУСНАЛ Грешка и ще си я оправи.:)
roko

Мнение от roko »

Казах че HEXa за BMW scan 1.2.5 няма да го кача на FTP все едно да ви дария 2000 евро,ако няко иска BMW scan 1.2.5 може да си поръча.

Защто си мислите че Carsofta 6.5 работи като е FREE само HEXa работи и то не всички функции.Специалните функции не работят,а и този крак не работи ваобще.
SENNA
КОЛЕГА
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 10:59 am
Местоположение: VIDIN
Обратна връзка:

Мнение от SENNA »

roko написа:Казах че HEXa за BMW scan 1.2.5 няма да го кача на FTP все едно да ви дария 2000 евро,ако няко иска BMW scan 1.2.5 може да си поръча.

Защто си мислите че Carsofta 6.5 работи като е FREE само HEXa работи и то не всички функции.Специалните функции не работят,а и този крак не работи ваобще.
:idea: фризери на ескимосите а :?: :lol: :lol: :lol: :lol:
medmax

Мнение от medmax »

Качвам ЕТОС последия от мулето И ЦЯЛАТА 6.1 стига да има те крак в дир ню фолдер
Vaklin

Мнение от Vaklin »

roko написа:Казах че HEXa за BMW scan 1.2.5 няма да го кача на FTP все едно да ви дария 2000 евро,ако няко иска BMW scan 1.2.5 може да си поръча.

Защто си мислите че Carsofta 6.5 работи като е FREE само HEXa работи и то не всички функции.Специалните функции не работят,а и този крак не работи ваобще.
Кой е казал, че ние можем да мислим? Странно момче. Има ни за умни :)

Програмирани чипове за 1.2.5 вървят по 50 долара парчето. Клиенти няма. Какви 2000 евро, каква милиция?

Ходи в data.bg да омайваш персонала там!


Аман от селски търгаши!
roko

Мнение от roko »

Е колега незнам,при условие че си имам HEXa не бих си купувал програмирани чипове.
Ела ми на гости,щте ти запиша един Атмел-Free.

В тоя Форум освен да се заяждате друго маи незнаете :!:
Vaklin

Мнение от Vaklin »

roko написа:Е колега незнам,при условие че си имам HEXa не бих си купувал програмирани чипове.
Ела ми на гости,щте ти запиша един Атмел-Free.

В тоя Форум освен да се заяждате друго маи незнаете :!:
При бензин почти 2 лева литъра? Целта пак не оправдава средствата. Мога да платя куриера.

Значи сега сериозно да ти обясня къде е проблема и защо оставаш с впечатлението, че се заяждаме. Всички тук или в другите форуми, където също оставаш с впечатлението, че се заяждат, просто реагират адекватно на твоето поведение. Ще ти напиша няколко важни неща, които ако спазваш, няма никога, никъде да ти се стори, че се заяждат с теб.
1. Уважавай езика на форума. Там където е необходимо да се пише на български пиши на български с кирилски букви. Вложи минимални усилия да прочетеш какво си написал и да си оправиш правописните грешки (щто например в последното ти мнение). Във форумите на руски пиши на руски, в тези на английски на английски. Ако не си уверен в качествата си на изказване на съответния език, то просто не очаквай сериозно възприемане от четящите. Винаги ще си оставаш в категорията пишлеме на ем'найсет години.
2. Искай пари за това което си произвел, разработил или поне купил. Това, че с много досаждане си изкрънкал нещо от някой не ти дава право да очакваш печалба. Направи интерфейси, пробвай ги, затвори ги в кутия, направи едно сайтче със снимчици и може и някой да си купи нещо. Но просто да ти се плати защото ти се иска и имаш нужда от пари не става. И аз имам нужда от пари, но не очаквам да ги получа по този начин.
3. Стреми се в постовете си да показваш, че искаш да помогнеш на другите. Грубостта не се толерира и при първи удобен случай се наказва. А пари и след мен и след теб ще има. Само дето нас няма да ни има да ги харчим.

Това е ... Успехи!
roko

Мнение от roko »

:shock:
Е не сам от геройте кадето правят нещо за мерси.
Когато си убих EWSa на колата и забрави ключа никои не ми помогна,даже и във Дару Кар неможаха.Просто казаха-"Ние не прогамираме ключове трябва да си порачаш нов EWS и ключ" и си платих такса диагностика,която никак не е малко!
Сега когато се справих без ничия помощ и знам как се програмира КЛЮЧ кам EWSа и как се програмират километрите вав ключа всички искат да им помогна,Е SORRY ама и така нестава!

Успех на Всички! :wink:
vysi

Nishto lichno

Мнение от vysi »

Zdraveite na vsichki dosega samo nabliudavah ama ne isdarjam i reshih da se vklucha vsichki ste golemi tarikati i ne podozirate kak stavat neshtata.
As sobstveno rachno sam napravil Uniskana Carsofta BMW i MB i mnogo drugi neshta i kato ve slusham se skasvam ot smiah Iskam Vaklin da se svarje s mene na ICQ 148479711 da si pogovorim a kolkoto do Roko roi e pichaga i bachka zdravo i nikoga niama da imate BMW scana 1.2.5 free zashtoto struva pari a i zapomnete niama nishto FREE na tozi sviat ispital sam go.

"SAINT"
Vaklin

Re: Nishto lichno

Мнение от Vaklin »

vysi написа:Zdraveite na vsichki dosega samo nabliudavah ama ne isdarjam i reshih da se vklucha vsichki ste golemi tarikati i ne podozirate kak stavat neshtata.
As sobstveno rachno sam napravil Uniskana Carsofta BMW i MB i mnogo drugi neshta i kato ve slusham se skasvam ot smiah Iskam Vaklin da se svarje s mene na ICQ 148479711 da si pogovorim a kolkoto do Roko roi e pichaga i bachka zdravo i nikoga niama da imate BMW scana 1.2.5 free zashtoto struva pari a i zapomnete niama nishto FREE na tozi sviat ispital sam go.

"SAINT"
И за какво да се свързвам с теб? Да ми се скараш, че не питая любов към Роко и т.н.? Ако имаш нещо да споделиш, не е проблем да го направиш тук. А и тонът ти не е от най-подходящите за разговор с мен! Опитай пак, може и да се получи от втория път.

P.S. Ние VISA 1.83 и другите неща ги правим собственокрачно, да знаеш.
vysi

Мнение от vysi »

Neshto mai Vaklin"cho" ti si nai otvorenia tuka ami dai da vidime kakvo si napravil ti sobstvenokrachno pokaji da te precenime shtoto lesno e da govorish v forum koito ima niama 100tina potrebiteli.
Mnogo se navadiha tarikatite kato tebe kato se rashojdam po nashite forumi samo opluvania vijdam za razlika ot ruskite polskite i drugi ama to mai tova ni e zalojeno ginetichno na nas Balgarite.
I ne moga da razbera kakvo losho ima da se regnesh v ICQto da si polafime na po prilichen ton sled kato tozi ne ti haresva.

"SAINT"
Markony

Мнение от Markony »

vysi написа:Neshto mai Vaklin"cho" ti si nai otvorenia tuka ami dai da vidime kakvo si napravil ti sobstvenokrachno pokaji da te precenime shtoto lesno e da govorish v forum koito ima niama 100tina potrebiteli.
Mnogo se navadiha tarikatite kato tebe kato se rashojdam po nashite forumi samo opluvania vijdam za razlika ot ruskite polskite i drugi ama to mai tova ni e zalojeno ginetichno na nas Balgarite.
I ne moga da razbera kakvo losho ima da se regnesh v ICQto da si polafime na po prilichen ton sled kato tozi ne ti haresva.

"SAINT"
Много си прав за другите форуми!!! !!!!Ако модератора ни не беше толкова зает щеше да полу4иш бан за близките 30 години.По добре да беше си останал наблюдател,защото тона ти няма да се толерира тук.!Идеята на форума е да си помагаме а не да търгуваме.Второ пиши на кирилица.3-то Ваклин е помогнал на доста хора и ти не си този който ще го критикуваш.И последно-може форума да няма 1000 потребителя,но като не ти харесва може да пробваш на този форум:www.disnyland.com
Vaklin

Мнение от Vaklin »

vysi написа:Neshto mai Vaklin"cho" ti si nai otvorenia tuka ami dai da vidime kakvo si napravil ti sobstvenokrachno pokaji da te precenime shtoto lesno e da govorish v forum koito ima niama 100tina potrebiteli.
Mnogo se navadiha tarikatite kato tebe kato se rashojdam po nashite forumi samo opluvania vijdam za razlika ot ruskite polskite i drugi ama to mai tova ni e zalojeno ginetichno na nas Balgarite.
I ne moga da razbera kakvo losho ima da se regnesh v ICQto da si polafime na po prilichen ton sled kato tozi ne ti haresva.

"SAINT"
Не съм нито отворен нито нищо. Направил съм си всичко от което имам нужда сам. Включително гараж висок 3.40 / 60 кв.м. Мога да приложа снимки от строителството. Не се майтапя в случая. Просто това, че ти не знаеш за моето съществуване не е критерий за световна неизвестност :). Потърси по другите форуми, може и да попаднеш на мен. Например като собственик на http://groups.yahoo.com/group/car-diagnose. Това в областта на автомобилите. Няма да споменавам, че съм модератор на група от 2000 и нагоре човека с насоченост отключване на GSM защото това не е свързано с този форум, а и за мен е минат етап. Достатъчно е да погледнеш в opendiag на yahoo където съм поствал някои неща и в http://oktja.ru/forum където съм ъплоуднал бая мои неща и по мнението на над 3000 човека руснаци все полезни и т.н. От оборудването на гаража съм си купил само газоанализатора като готово завършено изделие, останалото съм си го правил сам. Мога да приложа снимки и да споделя идеите си. Но, за съжаление, на вас това не ви трябва щото от това няма да паднат кинти. Не настоявам никой да ми прави положителна или отрицателна оценка. Особено пък тук :)

И за да приключим с темата "Роко" просто ще се опитам да ти обясня от къде произлиза проблемът. Не е адекватно поведение да заливаш купчина форуми в несвяст с неграмотно написани изказвания какво ти си имаш. Ами хубаво имаш си го, твое си е. Честно да ти кажа, на мен не ми трябва това което той има, просто се ебавам. До ноември програмата ми е запълнена с ремонт на климатици (сътоношението пари/време/труд при тях е много по-добро от всякакви диагностики и капещо във врата масло) и диагностика правя само на много примолилите се. Като му се иска да продава има си навсякъде раздели купува/продава. Пуска си там обявката в стил:
Продавам еди какво си. Струва еди колко си. Ще ме намерите еди къде си. Парите трябва да се пращат еди как си. Стокате ще ви я пратя еди как си. Цената на доставката е еди колко си. И т.н. И ако случайно на даденото място се ползва с относително позитивен рейтинг то, МОЖЕ БИ, някой ще рискува парите си и ще пробва да си купи нещо.

А иначе сега какво излезе? На него EWS'а му си забравил неговия ключ и той си решил проблема. Лошо няма! Даже браво на момчето. Такива хора са нужни на родината! Ако счита, че решението е удачно, не е частен случай и има приложение в X, Y и Z модели на BMW то не е проблем да опише примерно какво ще предложи като информация и срещу какви пари. И всеки ще прецени дали се нуждае от такава информация за тези пари. На мен лично и за 1 лев тази информация не ми е нужна, защото тук на село има сумарно под 10 BMW'та, като по-голямата част от тях са преди ерата на EWS въобще.

За ICQ'to естествено няма нищо лошо да си поговорим когато аз и ти сме свободни. Просто в първия момент останах с впечатление, че аха да ми се скараш, да ми издърпаш ушите и да ме сложиш за един час в ъгъла. Пък съм голям вече за такива работи :( Нищо, че галено ме наричаш Ваклинчо. Годинките си вървят...


Та те т'ва е ... кротко и на бавен клес :)
Заключено