БЛУ ТРОНИК

- Пропан-бутан<br>
- Метан
ivailoradoev
КОЛЕГА
Мнения: 185
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:19 pm
Местоположение: софия

БЛУ ТРОНИК

Мнение от ivailoradoev »

http://www.bluetronic.info/index.php?to ... pgecu_ceni
Колеги някои имали представа представянето на пазарана тези газови инжекциони ,да ли си заслужават,работя само с ланди и ловата ,но офертата на колегите ми се струва предизвикателство,та мисълта ми е ака някои има опит с тези газ спринцовки ,да сподели,мерси 8)
газовите уредби дават алтернативата от която имах нужда
garyo
КОЛЕГА
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Фев 15, 2009 6:30 pm

Re: БЛУ ТРОНИК

Мнение от garyo »

имам клиенти с такава система. беше ходене по мъките докато им намеря софт и кабел. и тогава се започна -нова рейка, нов регулатор, проблеми с настройката ....
но я вкарахме в релси
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 534
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: БЛУ ТРОНИК

Мнение от venelek »

То пък големи мъки да смъкнеш софта от сайта и да си купиш кабел от кой да е магазин за компютри-и не е няколко десетки лева като при другите системи.А относно дюзите и редуктора зависи кви е сложил монтажника.
Аз като цяло съм доволен от системата.И ако наистина работи едновременното впръскване на бензин и газ(все още не съм го пробвал),както е описано в сайта ще е супер за ФСИ и другите там.

А ти колега ivailoradoev поне си от София.Прескочи до офиса им и пий вода от извора

Поздрави
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
ivailoradoev
КОЛЕГА
Мнения: 185
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 8:19 pm
Местоположение: софия

Re: БЛУ ТРОНИК

Мнение от ivailoradoev »

да бе нещо такова ще стане защото така както го описват е добра,малко дървено изглежда интерфеиса ,ама ще се свиква,да видим цените да ли ще са такива,каквито са ги обявили :idea:
газовите уредби дават алтернативата от която имах нужда
garyo
КОЛЕГА
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Фев 15, 2009 6:30 pm

Re: БЛУ ТРОНИК

Мнение от garyo »

относно софтуера -сега го има, но преди година-?
а за рейката и редуктора при тази цена какви може да са? :roll:
в случая на хората им бяха дали гаранция само на монтажа, а защо ли?
Публикувай отговор