Въпрос за газ инжекцион

- Пропан-бутан<br>
- Метан
cayennet
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 10:26 am

Въпрос за газ инжекцион

Мнение от cayennet »

Един познат ми продажа за колата някакжа руска уредба която е с две дюзи пак става за 6 цилиндара. Работя ж един сержиз обаче не се занимаваме с гас и нямам никва представа относно гаста освен от каде се зарежда :D .
Ако някои има няква информация по въпроса да сподели ще му бъда много благодарен.
autodoc

Мнение от autodoc »

Добри са,и то доста,но трябва да се слага на кола с ел.инжекцион и компютър, иначе не знам дали предлагат ел.модул за коли без такъв.
lnd1

Мнение от lnd1 »

Кажи каква е колата за да ти дам подробна информация за газовия инжекцион :wink:
cayennet
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 10:26 am

Мнение от cayennet »

към комплекта няма ел блок връзжа се към бензиновия блок има две дюзи и се връзват към бензиновите иначе колата е ауди 100
ако някои се интервсува повече мога да му пратя повече инфо има и с 4 дюзи които са само за 4 цилиндрови а цялата работа с монтажа ще ми доиде към 1000 лв. Ама още не съм се решил да слагам такава екстра на тва ауди
lnd1

Мнение от lnd1 »

Inтерсно е :D
дай малко подробности или ми пусни нещо повече тук
мерси предварително :D
burgas

Мнение от burgas »

Това наистена е интересно - газов инжекцион а пък без компютър.И цената е задължаваща .Можеш ли да пуснеш поне някоя снимка,та да го видим. :cry:
ludiqmaks
КОЛЕГА
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 8:17 pm
Местоположение: Варна

Re: Въпрос за газ инжекцион

Мнение от ludiqmaks »

cayennet написа:Един познат ми продажа за колата някакжа руска уредба която е с две дюзи пак става за 6 цилиндара. Работя ж един сержиз обаче не се занимаваме с гас и нямам никва представа относно гаста освен от каде се зарежда :D .
Ако някои има няква информация по въпроса да сподели ще му бъда много благодарен.
мой савет руско недей особено тази система 8)
bobigas
КОЛЕГА
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 10:04 am
Местоположение: гр.Самоков

Re: Въпрос за газ инжекцион

Мнение от bobigas »

Колега при мен преди няколко седмици идва един пасат 2000 куб.см. 16 V с механичен инжекцион с руска уредба . Беше само с един инжектор (Нещо като моно инжекцион) и с два мап сензора.По думите на собственика 100 хил. километра е навъртял с тази уредба без проблеми разхода му е много приличен .Това което му съзздавало проблеми е от некачествен монтаж(либсваха букси на мап сензорите и от време на време кабелните обувки изпадали).
Публикувай отговор