A.E.B Cobra 510N

- Пропан-бутан<br>
- Метан
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

A.E.B Cobra 510N

Мнение от Markony »

Търся pindata за въпросния процесор.Нямам инсталация,а само кутийката.АКо може някой колега да извади кой цвят на кое краче съответства.
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: A.E.B Cobra 510N

Мнение от rockton »

- Само със това мога да ти помогна , http://dox.bg/files/dw?a=37028589b9 , ориентирай се по елементите на платката, там би трябвало да са седем извода, +/-/команда -газ+/ TPS-потенциометър / CAMshaft-in-out/ сигнал обороти/////
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: A.E.B Cobra 510N

Мнение от Markony »

Благодаря,колега.АЕБ още си ги държат тия схемички на сайта.Освен изброените от теб има и ТХ,РХ....комуникационния порт,малко е объркващо.Трябва ми 515-Пумата,но тоя ми падна изгорял и го възстанових.
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: A.E.B Cobra 510N

Мнение от ipivan »

Markony написа:Благодаря,колега.АЕБ още си ги държат тия схемички на сайта.Освен изброените от теб има и ТХ,РХ....комуникационния порт,малко е объркващо.Трябва ми 515-Пумата,но тоя ми падна изгорял и го възстанових.
За някои автомобили този ТАП трябва да се програмира със специална програма,иначе няма палене.Затова има Rx и Tx.А тази програма има хардуерна тапа да я ева! :roll:
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: A.E.B Cobra 510N

Мнение от Markony »

Ми...или ще е за синусоидален или за правоъгълен сигнал.Ще го пусна на осцилоскопа преди да го мъча на колата.
Публикувай отговор