стефанели

- Пропан-бутан<br>
- Метан
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 721
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

стефанели

Мнение от ogromnii »

порових с търсачката във форума и с гугъл (не много старателно, признавам) но не открих софтуер за стефанели, ако някой може да ме напъти, да пусне линк или самия софтуер ще съм благодарен :)
ogromnii@yahoo.com
emzo
КОЛЕГА
Мнения: 109
Регистриран на: Чет Ное 06, 2008 11:49 am
Местоположение: Стара Загора

Re: стефанели

Мнение от emzo »

ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 721
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: стефанели

Мнение от ogromnii »

благодаря за светкавичната реакция :)
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 721
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: стефанели

Мнение от ogromnii »

греда - софта е 3.01, нямам идея колко е нов или стар но твърди че е несъвместим с конкретната газова. проблема е че газовия комп. се е трил в една гредичка и етикета е заличен :( чете се само "стефа")
слагана е преди около 4 години някакви идеи за версия? и откъде?
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: стефанели

Мнение от ipivan »

Аз зная за две версии само,SIS и SIS Plus.Ако на компа има щуцер за налягане на газта е SIS Plus.
http://dox.bg/files/dw?a=31b118528b
Това е вер. 3.30.
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 721
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: стефанели

Мнение от ogromnii »

много благодаря колега, в петък ще тествам и ще докладвам резултата, драмата е на витарата на колегата ми, при натоварване в ниски обороти работи на 5ц. ама не е ясно дали проблема е само в газовата или има прецакана бобина :mrgreen: ама при 120лв/бобина искам да разнища детайлно преди да пазаруваме части
чуденка ми е и дали мога да сменя оригиналните дюзи (пластмасовите двойки) с други рейки, не работят еднакво, два пъти горят за 1 година по 1 дюза а също са скъпички :mrgreen:
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: стефанели

Мнение от Markony »

Бяха железни едно време,после ги поразвалиха японците.Предполагам става въпрос за Х25 или Х27 монстъра?
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: стефанели

Мнение от ipivan »

На Стефанелито дюзите са 15 Ома.В програмата доколкото си спомням няма опция да се сменят с други.
Ако не работят еднакво газовите дюзи ги разглоби и виж какво е положението вътре.
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 721
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: стефанели

Мнение от ogromnii »

отварях 2, третата е нова, но са въртени настройките на хода лично от мен :mrgreen: :mrgreen:
така или иначе колата бачка куцо, но искам поне да настроя налягане и да регулирам дюзите, поне има нова за модел.
най-вероятно има и пробила бобина защото каквото и да правя на газ прекъсва- с гласене на дюзите постигнах идеален празен ход но при рязко подаване на газ или натоварване в ниски - 5 цилиндъра
софтуера ми трябва след като оправя каквото е прецакано да мога и да настроя газовата
не знам има ли опция да превключвам на газ цилиндър по цилиндър, ако може лесно ще открия скапаната бобина :mrgreen:
Публикувай отговор