Колега от Пловдив,препоръчайте ми

- Пропан-бутан<br>
- Метан
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от bobolin4o »

Сещам се аз, ама клиента като те попита... ам ти що не ми сложи такова?
Сещаш се и ти, нали? :mrgreen:
TuningMaster Изображение
0887 704 900
lnd1
КОЛЕГА
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:49 pm

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от lnd1 »

Точно така Сър ...омаслители ...пълни щуротии.... "Ги" пък горките и с кан и с супер кан да са пак са щуротии!Тази пък измама... с тия тримове какво е чудо просто .... е екстра !Просто се чудя защо пък нито едни холанци не се връзват по обд и канове ...май са по прости от жабчовците и руснаците от полша ,а да не говорим за нашите БГ та и китайчетата !
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от bobolin4o »

lnd1 написа:Точно така Сър ...омаслители ...пълни щуротии.... "Ги" пък горките и с кан и с супер кан да са пак са щуротии!Тази пък измама... с тия тримове какво е чудо просто .... е екстра !Просто се чудя защо пък нито едни холанци не се връзват по обд и канове ...май са по прости от жабчовците и руснаците от полша ,а да не говорим за нашите БГ та и китайчетата !
Ееее, почна вече на едро да говориш... Смятам да приключа конверсейшъна.
Пък и е време да си ходя. Може пък като се прибера да си почеша пръстите повечко, ако ми дойде музата...
Чао!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от Markony »

Тук и аз ще замълча...явно работим различни професии...
lnd1
КОЛЕГА
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:49 pm

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от lnd1 »

Ок момчета после пак ще си чешем пръстите !Надраве !
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от ipivan »

Аз на моите клиенти омаслители не предлагам.Когато клиента заяви че иска омаслител,монтирам.
Като иска човека да си даде парите,защо да му троша хатъра.
Имам няколко списъка на проблемни автомобили за газ.(на които не обръщам внимание)Ако някой проявява интерес мога да му ги събера в един архив и да му ги пратя.
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от rockton »

ipivan написа:Аз на моите клиенти омаслители не предлагам.Когато клиента заяви че иска омаслител,монтирам.
Като иска човека да си даде парите,защо да му троша хатъра.
Имам няколко списъка на проблемни автомобили за газ.(на които не обръщам внимание)Ако някой проявява интерес мога да му ги събера в един архив и да му ги пратя.
Би ли бил така добър, -Прати тея списъци на мене, аз и без това си водя статистика макар и да не се занимавам с монтаж на газови а и нямам намерение да правя това! Имам достаъчно друга работа по отстраняване на дефекти.... в това число и от газ :mrgreen:
-Преди 6-7 години. работихме заедно в (един сервиз) с един от официалните представители на BRC, човека беше карал 4 месечен курс в жабаристан и беше много чак' , жабите му пращаха през няколко месеца "секретни" :mrgreen: списъци със тествани нови автомобили на газ!
И образно казано само дето нямаше "череп с кости" :lol: ня някой модели от определени марки на които подробно бяха описали защо не трябва да се слага газ и какво се получава след определени километри!
Пазя няколко списъка от това време , ще трябва обаче доста да поровя из архива че не се сещам де съм ги заврял :lol:
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от Markony »

И аз ще ти пратя довечера черен списък.Даже и Хонда има вътре в списъците.Това, че определен инженер е вдигнал ръце не значи ,че друг не е извъртял 50-100к километра на газ. :P
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от rockton »

Markony написа:Това, че определен инженер е вдигнал ръце не значи ,че друг не е извъртял 50-100к километра на газ. :P
-Точно така си е, "това което един човек не може - друг човек го постига с лекота"
- великия Хайтов(лека му пръст) най точно го е казал "“Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто - да го направиш.”
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
lnd1
КОЛЕГА
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:49 pm

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от lnd1 »

Ей .......ВСИЧКО МОГА ВСИЧКО ЗНАМ ..Аз съм майстор НАЙ-ГОЛЯМ ! Екстра колеги .......След като не се занимавате професионално с газови системи ,то четете повечко по специялизираните форуми !Инженерите именно това го могат събират и обработват информация и след това решават ПРАВИЛНО задачите .Кой и как се справя е божа работа ....
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от Markony »

Благодаря за вниманието,намерих човек,нека модератора да закрие темата ,че няма нищо техническо в нея.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от bobolin4o »

Markony написа:Благодаря за вниманието,намерих човек,нека модератора да закрие темата ,че няма нищо техническо в нея.
Добре.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Заключено