Колега от Пловдив,препоръчайте ми

- Пропан-бутан<br>
- Метан
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от Markony »

Търся колега от Пловдив,който не го мързи да се хване да настройва ГИ в движение и да доискусури карта.
Става въпрос за извънгаранционна, платена настройка с повечко внимание към клиента.
Става въпрос за Хонди.ГИ са БРЦ,Романо,Фобос...и други таралясници.
АКо има мераклия да ми пише на лични да му засиля 10-на клиента.
Че от форума са луднали и искат да идват до Русе да им ги настройвам....
lnd1
КОЛЕГА
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:49 pm

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от lnd1 »

Ми то НЯМА Хонди направени на газ !!!! Правилно си пищят Хондаджиите .Всеки като чуе за такива таралясници си бие камшика :lol: !Тава трябва да е някой мазохист ...пък да се правят и в движение ...малееееее!
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от bobolin4o »

lnd1 написа:Ми то НЯМА Хонди направени на газ !!!! Правилно си пищят Хондаджиите .Всеки като чуе за такива таралясници си бие камшика :lol: !Тава трябва да е някой мазохист ...пък да се правят и в движение ...малееееее!
Що бре, какво не им става на Хондите?
Много са си хубави!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от Markony »

Всеки си има мнение,така че коментара няма да го взимам под внимание.Щом аз мога да направя една добра нстройка ,значи всеки от вас може.КАто не искате работа да сте живи и здрави!
lnd1
КОЛЕГА
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:49 pm

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от lnd1 »

Тя работата с Ходите ....... после на търкал става !!!Е извинявам се .......има някоя и друга хонда ама с карбуратор ще е !!!
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от bobolin4o »

lnd1 написа:Тя работата с Ходите ....... после на търкал става !!!
Какво точно имаш в предвид, колега, че силно ме заинтригува?
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от Markony »

Колега,идея нямам за какво говориш..от 20 години се занимавам с автомобили,автомобилен спорт,оффроуд.Отскоро и с ГИ поради липса на интерес от инсталаторите.Хонда,с малки изключения е толкова приятна ,че нямам думи.
Ако ти имаш лош опит с марката ,нека да остане лично твое мнение,като нямаш интерес..ок,.то не случайно пловдивчани са ревнали...

Имах идеята да помогна на читав колега,/за когото да гарнтирам/ с редовни клиенти.В пловдив има над 2000 хонди..явно ще пътуват към Сф.
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от rockton »

bobolin4o написа:
lnd1 написа:Ми то НЯМА Хонди направени на газ !!!! Правилно си пищят Хондаджиите .Всеки като чуе за такива таралясници си бие камшика :lol: !Тава трябва да е някой мазохист ...пък да се правят и в движение ...малееееее!
Що бре, какво не им става на Хондите?
Много са си хубави!
То и аз съм на същото мнение, ....много са си добри Хондаците , кво не им харесвате??? :roll:
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
lnd1
КОЛЕГА
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:49 pm

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от lnd1 »

Просто ..... млъквам !!! Каквото и да направиш с една хонда след 10 дни няма да е това и няма да работи !!! Е хайде 1 месец :oops: ..... Като мина през търново ще ти се обадя да почепиш по едно ВиК и да ти разкажа от моя 15 год. опит каквото имам !Успех с Майничките !
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от Markony »

Сивик,CR-V,HR-V,акорд,с витек или без витек.По на 3-4 месеца с 0% адаптация в произволен режим, който си избереш.Клиентите доволни,аз доволен...явно трябва да сменям града... :lol:
lnd1
КОЛЕГА
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:49 pm

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от lnd1 »

Сър ..... (Отскоро и с ГИ поради липса )... виж само една хонда на газ след 5000 км мерни и клапаните и .... коя друга машина има гарнитура 0,2мм (железна) между главата и блока !Айде 0,5мм моля ти се !Не напразно пищят Майничките просто колкото и да се трудят (а вярвам че има добри колеги ) то труда им е на вятъра !
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от ipivan »

И аз малко офф топик да се намеся. :lol:
На мен хондите ми харесват за монтаж и настройка на газ.Вярно е че по-нова хонда от 2005-2006г. не съм правил.
Хондите според мен са си кротки коли!
На колегата CR-V-то е на повече от 30000км. с турски ГИ и няма грижи!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
lnd1
КОЛЕГА
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:49 pm

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от lnd1 »

Екстра Ване !!! Русе .... Плевен е най-добре !Аз в София НЕ ЗНАЯ някой колега който е доволен от работата си с хондите ....повярвайте ми .... ,има мазохисти .... !Ване изкопай от някъде програмата за тоя пегаз да я видим ...какво пак са сътворили майничките !
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от bobolin4o »

Е хубаво де, верно е, че са мъхнати откъм клапани. Ама това Хондажиите си го знаят! Да си регулират клапаните редовно, да си слагат омаслителни системи, с две думи - да си носят кръста! В крайна сметка никой не ги е карал да си слагат уредбите насила!
Бранко иска от някой колега да регулира еди си колко газови системи, не да дава гаранция на двигателите...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Колега от Пловдив,препоръчайте ми

Мнение от Markony »

Няма да гледам.2 хонди имам,на газ навъртени окло 120к.Клапаните се ревизират по зададени километри от производителя.Какво общо има ГИ в случая?
След 2004 по КАН с правилния комп пък хептен никакви грижи.
Кво толкоз има да се извърти картата и да се бутнат времената.Нямам богат опит,с другите...но всяка марка си има кусури.За мен хидравличните повдигачи са кусур,но не обременявам с личното си виждане никого.

Бояне никакви омаслители.Това са глупости на ...сещаш се.
Заключено