Питане за размер на сесител на LPG

- Пропан-бутан<br>
- Метан
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Питане за размер на сесител на LPG

Мнение от rudoni »

Колеги ,изчаквах да поработи количката и да ви уведомя.След махане на клапата , почистване на лулите и свещите работи добре без забележки за сега.АГУ е оборудвано с ламбда контрол и емулатор на дюзи .Пали винаги на бензин и прехвърля на газ над 2000об.За сега всичко работи добре!Несе омазва ламбда корекцията -веднага се адаптира при прехвърлянето.Благодаря Ви отново!
С нами Бог!

0886 224486
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Питане за размер на сесител на LPG

Мнение от ipivan »

bobolin4o написа:Конкретно на мотора, цитиран от "rudoni", прекъсването на сондата не спира веднага адаптацията. Това става с известно закъснение, така че, пак се омазва компа след изввестно време.
А за какви точно адаптации става въпрос и с какво се четат и нулират те на този мотор?
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Питане за размер на сесител на LPG

Мнение от ivanovbg »

rudoni написа:След махане на клапата ...!
Кажа ли ти нещо прави го без да мислиш и всичко ще е ок! Размера е без значение, както казват жените - само да е работлив :lol:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Питане за размер на сесител на LPG

Мнение от rudoni »

Ванка , благодаря ти ,но и аз там се съмнявах .Просто исках потвърждение!Не съм газаджия (да ме извинят колегите) и бях длъжен да питам. Но принципа и причината ми бяха ясни!Отново благодаря!!!
С нами Бог!

0886 224486
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Питане за размер на сесител на LPG

Мнение от bobolin4o »

ipivan написа:
bobolin4o написа:Конкретно на мотора, цитиран от "rudoni", прекъсването на сондата не спира веднага адаптацията. Това става с известно сакъснение, така че, пак се омазва компа след изввестно време.
А за какви точно адаптации става въпрос и с какво се четат и нулират те на този мотор?
Сериозно ли ми го задаваш тоя въпрос? Шорт и Лонг трим, четеш си ги с кодочетеца.
За нулирането не съм сигурен, ама май имаше дърво някакво. Не съм сигурен, че точно на тая система имам в менюто опция за зануляване. На една такава видях, че се занулиха тримовете след префлашване.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Питане за размер на сесител на LPG

Мнение от ipivan »

bobolin4o написа:Сериозно ли ми го задаваш тоя въпрос? Шорт и Лонг трим, четеш си ги с кодочетеца.
А с кой кодочетец?На мен точно на този мотор не ми се отдава да ги видя тези тримове.
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Питане за размер на сесител на LPG

Мнение от bobolin4o »

Опел Скенер, Оп-Ком...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор