Въпрос за landi omegas

- Пропан-бутан<br>
- Метан
emzo
КОЛЕГА
Мнения: 109
Регистриран на: Чет Ное 06, 2008 11:49 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Въпрос за landi omegas

Мнение от emzo »

@oem - като запалиш колата и връзката се разпадне, виж в device manager-a на USB SERIAL CONVERTER дали има удивителна, че не работи.
Ако има - проблема е в електрическата уредба на колата. Или се дири проблема или се ползва блутут ттл адаптер и пей сърце.
mafiota
КОЛЕГА
Мнения: 145
Регистриран на: Пет Авг 29, 2008 9:59 pm
Местоположение: Козлодуй

Re: Въпрос за landi omegas

Мнение от mafiota »

auto написа:.........
С Тамона същият проблем.Оказа се компютър!
и при мен е тамона, но по-горе съм написал как съм решил проблема
Изображение
ASRacing
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Юни 13, 2009 11:59 am

Re: Въпрос за landi omegas

Мнение от ASRacing »

Колега аз се свързвам с Ланди с кабели TTL които сам си правя чипсета е на Profilic PL2303 и се свързвам без проблем, само да намеря кой е Tx и Rx.
На Ланди ми прави впечатление, че трябва винаги да му дадеш да се се свърже ръчно в горния ляв прозорец.
steich
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 5:08 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Въпрос за landi omegas

Мнение от steich »

Здравейте колеги. Всяко едно Landirenzo Omegaz EVO ли може да бъде флашвано с последния фърмуер ? Свалих версия Landi Renzo Omegas_S на софта и там последния фърмуер е EVO_#00470.ple, а при версия Landi Renzo Omegas_C има версии EVO_#00170.ple, EVO_#00192.ple и EVO_#00310.ple като последна. Каква е разликата в двата софтуера ? Аз съм с версия 00192 и значи ли че мога да обновя до 00310 или до 00470. Моля колегите които са по навътре с тази система или са го правили вече, ще се радвам ако споделят.

Ппоздрави.
https://www.facebook.com/fapremove.bg
http://www.fapremove.com
ALL FULL WORKED manual solutions - FAP DPF OFF, Adblue SCR OFF, EGR OFF, TVA OFF, Swirl OFF, O2 Lambda OFF, Speed limiter OFF, DTC OFF and etc
TEXA NAVIGATOR TXTs Car, Truck, Agri Diagnose
Публикувай отговор