Emer Frank

- Пропан-бутан<br>
- Метан
andreybrest
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Фев 21, 2017 8:57 am

Re: Emer Frank

Мнение от andreybrest »

Коллеги, прошу прощения.
Пишу на русском языке.
Помогите пожалуйста с рабочей программой Emer Frank.
Какая конфигурация FTDI ( VID PID и далее)?
Какая схема адаптера для связи?
Спасибо
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Emer Frank

Мнение от ipivan »

Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
andreybrest
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Фев 21, 2017 8:57 am

Re: Emer Frank

Мнение от andreybrest »

ipivan написа: Вто Фев 21, 2017 5:50 pm Смотрите здесь http://www.propan.ru/forum/downloads.php?cat=39.
Emer Frank OBD+crack - Скачивание недоступно.

с этого сайта я и начал искать
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Emer Frank

Мнение от ipivan »

На пропане скачивание доступно для тех,которие имеют больше 10 сообщения на форуме и регистрация не меньше 10 дней.
Вий должни регулярно участвовать на форуме,а не проходит мимо!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
SUNTESTER
КОЛЕГА
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Юли 14, 2005 3:39 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Emer Frank

Мнение от SUNTESTER »

Иване,ако имаш програмата му я прати.Този човек е отдавна на Кархелпа,Драйв ру и на други места.
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Emer Frank

Мнение от ipivan »

SUNTESTER написа: Сря Фев 22, 2017 10:56 pm Иване,ако имаш програмата му я прати.Този човек е отдавна на Кархелпа,Драйв ру и на други места.
ОК.Пуснах му я на лични.
Ама има Руски форуми дето за да свалям ми искат 30 съобщения да имам! :oops:
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
andreybrest
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Фев 21, 2017 8:57 am

Re: Emer Frank

Мнение от andreybrest »

ipivan написа: Сря Фев 22, 2017 6:20 pm На пропане скачивание доступно для тех,которие имеют больше 10 сообщения на форуме и регистрация не меньше 10 дней.
Вий должни регулярно участвовать на форуме,а не проходит мимо!
я не просил доктора...
я спросил вполне конкретно и понятно...
SUNTESTER
КОЛЕГА
Мнения: 41
Регистриран на: Чет Юли 14, 2005 3:39 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Emer Frank

Мнение от SUNTESTER »

Благодаря ти за отзивчивостта.Не познавам лично човека,но от постовете му ми се вижда нормален.Прав си,че имат разни понякога,много строги регламенти на някои от техните форуми,въпреки,че самите руснаци роптаят срещу писането на над 15 постинга спам,за да могат да виждат някои неща.Както и да е,да не стигаме до техните мурафети.Който търси,повечето пъти,ако е упорит-намира. :D
ivanov
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Мар 02, 2017 9:25 pm

Re: Emer Frank

Мнение от ivanov »

Здравейте, колеги! Помогнете имам проблем! Преди две седмици си закупих автомобил с ГИ Emer frank go001, който имаше за смяна изпарител, след като го смениха, поставиха Tomaseto и от тогава започнаха мъките. Те се състоят в прекъсване и изгасване на всеки светофар демек неправилната настройка на ГИ (никаква настройка, поради нямаща "някакъв" ключ) , а на бензин си работи нормално и досега в три сервиза, никой неможе да ми помогне. Ако можете да ме насочите при някой в София, който да я погледне и евентуално да я настрой. Благодаря предварително!
П.П. Ходих в:
бул. Владимир Вазов зад Бензиностанция Петрол - Нямат софтуер
бул. Владимир Вазов до Църквата - Нямат софтуер
ул. Резбарска София Газ Комерс - Имат софтуер, но искат някакъв ключ
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Emer Frank

Мнение от Markony »

За съжаление доста Фирми си защитават хардуера и софтуера,за да не могат неоторизирани сервизи или техници да човъркат вътре.
Изхода е или да се свържеш с вносителя на марката и да закупиш ключа,който да предоставиш на локалния сервиз или да ги ангажираш тях да го купят и да ти калкулират цена за тая услуга.В повечето случаи след подключването към уредбата по правилния начин се оказва ,че всичко е леж.Клиентите обикновено прибягват към нова гаранционна уредба,която има подръжка,след като разберат с каква "газова уредба " са си закупили автомобила.
ivanov
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Мар 02, 2017 9:25 pm

Re: Emer Frank

Мнение от ivanov »

Markony написа: Чет Мар 02, 2017 10:19 pm За съжаление доста Фирми си защитават хардуера и софтуера,за да не могат неоторизирани сервизи или техници да човъркат вътре.
Изхода е или ...
А няма ли човек, който да ги хаква или нещо подобно? :roll: Или някакъв компромисен вариант, знам ли!? :(
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Emer Frank

Мнение от Markony »

Нямам идея,може и да има..но за по-известните системи.Нещо струващо 250-300 лв няма много смисъл да се хаква.

По презумция като се купува кола с газова уредба се приема ,че тя няма такава или е готова за основен ремонт,който е равнозначен на смяна.
Не поддържана и недокументирана газова уредба има проблеми с минаването на преглед.От друга страна тя може и да е опасна за хората вътре.Тя може да бъде и опасна за двигателя ако не е сметната,инсталирана,настроена правилно.
Публикувай отговор