Съвет за окомплектовка на ГИ

- Пропан-бутан<br>
- Метан
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Съвет за окомплектовка на ГИ

Мнение от Markony »

Поредното извращение...ще слагам газ на Порше Кайен,2005 година 3200,250коня.Горяло много...около 20 бензин.Тунингован бил до 280-300 коня.
Искам комуникация с някой колега правил такова.Нямам диагностика за него.Пиндейта също ,но ще изровя нещо от нета.Всякаква помощ ми е от полза.
lnd1
КОЛЕГА
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:49 pm

Re: Съвет за окомплектовка на ГИ

Мнение от lnd1 »

8 мак нали !!!? зад 2 та фара понадолу ... е мястото за редукторите !Имай на предвид че няма такова кайем майен който да работи като хората на бенз.... пък да не говорим за газ !!!! Аз съм правил с АГ холандско .... с други разни просто забрави !!! Успех стискам палци !Ще се вкараш в приключение !Колата е пед....
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Съвет за окомплектовка на ГИ

Мнение от Markony »

Благодарско!Не видях никакво място никъде,в краен случай вътре в фара.Ще подготвя клиента за безкрайни проблеми... :twisted:
Имаш ли цветове на кабелите или ги търси на място?
caravel
КОЛЕГА
Мнения: 70
Регистриран на: Чет Мар 14, 2013 7:21 am

Re: Съвет за окомплектовка на ГИ

Мнение от caravel »

Ако мога да бъда полезен,водата я взехме под челното стъкло,от страната на шофера,зад подкалника.Иначе кола като всички останали шесттаци.
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 720
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Съвет за окомплектовка на ГИ

Мнение от ogromnii »

Markony написа:Нямам диагностика за него.Пиндейта също ,но ще изровя нещо от нета.Всякаква помощ ми е от полза.
по кайена всичко освен табло се чете с ваг-комски кабел, а и е обд-съвместим (ако не е внос от арабска държава) което е напълно достатъчно

не е лошо да подготвиш клиента че трябва да започне с нови свещи и бобини, иначе надали ще заработи добре. бобините като поостареят си прави номера и на бензин. има ги в аутоплюс, не са скъпи, но пък са доста :mrgreen:
donkole1
КОЛЕГА
Мнения: 101
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 2:02 pm
Местоположение: Варна

Re: Съвет за окомплектовка на ГИ

Мнение от donkole1 »

Има ме такова порше с 4.5 литровия мотор със Заволи газова никакви ядове.Проблема с свещи и бубини го има наистина.И задължително система за мазане на клапаните мн-са кекави.
angeltsankov
КОЛЕГА
Мнения: 49
Регистриран на: Сря Авг 01, 2012 6:51 pm

Re: Съвет за окомплектовка на ГИ

Мнение от angeltsankov »

Няма нищо специално да ви кажа колеги, 3.2 е подобие на напомпан VR6 и става с всяка 6ц. система която познаваш и можеш да подкараш. Като патил ще ти препоръчам система с OBD, бързи дюзи и 2 повтарям 2 изпарителя. А системата за мазане на клапани няма да ти помогне много за това по добре използвай добавяне на бензин
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: Съвет за окомплектовка на ГИ

Мнение от Markony »

Благодаря колеги,ще разглеждам субекта ,като напомпан Голф :)
Публикувай отговор