golf 3.2

- Пропан-бутан<br>
- Метан
rabotnika
КОЛЕГА
Мнения: 71
Регистриран на: Чет Мар 18, 2010 5:58 pm

golf 3.2

Мнение от rabotnika »

дайте акъл за размера на дюзите с 2.6 не върви с 3 гори зверски :evil: или и аз не знам дайте някакъв акъл
сложих си фобос с дюзи Рейл навахо и меджик изпарител обаче почва вече сериозно да ми лази по нервите на клиентите колите стават за секунди моята ме влудява вече на всичко отгоре дюзите съм ги сложил така че трябва да разглобя половината кола за да стигна до тях
досега 3 пъти разглобявах не ми се разглабя още толкова
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: golf 3.2

Мнение от bobolin4o »

Е колко гори?
Адаптацията на бенз. комп накъде бяга когато караш на газ (ако бяга)?
OBD ли е системата?
Дай някакви подробности...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Markony
КОЛЕГА
Мнения: 264
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 4:58 am
Местоположение: Русе

Re: golf 3.2

Мнение от Markony »

3,2 има само 2004.Изобщо не е популярен и рядко срещан.Някакъв самолет ще да е....
rabotnika
КОЛЕГА
Мнения: 71
Регистриран на: Чет Мар 18, 2010 5:58 pm

Re: golf 3.2

Мнение от rabotnika »

Говорим за Голф 5 R32 разхода на бензин в града е около 12-13 зимата 15 извън града 9,5 10 но при полужение че пътувам доста реших да сложа газ....... В града под 20 разход не помня а извън града при полужение че максималната скорст е 120 130 си гори пак 20 почна ли да си играя с газта 25 някакъв ужас просто
Най интересното обаче е че линиите по ОБД корекцията почти се припокриват само леко в края на кривата газта е милиметър по високо от бензина
Ръчна настройка изобщо не иска да направи в момента съм с 2,8 дюзи и ми изписва че са прекалено големи с 2,6 дюзите ми пише препоръчителен размер 3мм вчера пробвах корекция по карта,днес смесен разход 18
Този двигател го има и на Туарег и на А3 250к.с V6
Изпарителя работи на 1600mbar което е напълно нормално според мен за усилен изпарител
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: golf 3.2

Мнение от oem »

Куца ти настройката в различните режими. Хващай диагностиката, някой да те вози и настройвай в движение.
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
Stoilkata
КОЛЕГА
Мнения: 165
Регистриран на: Сря Мар 17, 2010 8:08 pm
Местоположение: Айтос

Re: golf 3.2

Мнение от Stoilkata »

прегледаи запалването. мотора е вр с 6 отделни бубини провери ги ако не става на автоматична настроика,ако те е...ва някоя бубина няма настроика авт. или в движение имали мощност на газ

вакума на изпарителя трябва да е от общия колектор близо до дросела за да реагира на разликата
rabotnika
КОЛЕГА
Мнения: 71
Регистриран на: Чет Мар 18, 2010 5:58 pm

Re: golf 3.2

Мнение от rabotnika »

Там е работата че има някъв проблем по скоро с уредбата вчера сложих 2.5 дюзи и пак ми казва дюзите са прекалено големи а колата не и стига газ като я настроя така че да върви както на бензин се спуква от горене иначе вкуума съм го хванал точно след дросела вече се изчерпах откъм идеи и май ще си карам на бензин писна ми вече
pavel
Мнения: 20
Регистриран на: Чет Апр 18, 2013 6:10 pm

Re: golf 3.2

Мнение от pavel »

Колега според мен 2,6 дюзи са малки за тоя мотор, 2,8 - 3 стават, налягане какво потдържаш на изпарителя, другия въпрос е малко тъп, понеже Навахо са бързички и мисля че ги няма в програмата с кой модел си ги заменил?
Публикувай отговор