програма за green aeb

- Пропан-бутан<br>
- Метан
iohostart
КОЛЕГА
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 9:55 pm
Местоположение: гърция

програма за green aeb

Мнение от iohostart »

търся програма за греен инжекцион слаган някъде в софия през 2013 година компа е аеб и на него пише само греен обд .http://tranzit.dir.bg/load.php?id=elrJf ... IPp3037186
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: програма за green aeb

Мнение от ipivan »

ЛС!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
hohooo
КОЛЕГА
Мнения: 132
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 12:50 pm
Местоположение: България
Обратна връзка:

Re: програма за green aeb

Мнение от hohooo »

Пробвай този софтуер:
http://www.globalgas.pl/wp-content/uplo ... .04.01.zip
http://www.AutogasBulgaria.com / http://Projekt-Tech.com/bg/ - Газови уредби и части за тях.

0896 81 24 81
iohostart
КОЛЕГА
Мнения: 77
Регистриран на: Нед Ное 06, 2011 9:55 pm
Местоположение: гърция

Re: програма за green aeb

Мнение от iohostart »

благодаря на всички колеги и най вече на ipivan както винаги ми помогна.
KOMAP
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2019 5:48 pm

Re: програма за green aeb

Мнение от KOMAP »

Здравейте, извинявам се че подновявам темата, но имам същия проблем, green контролер by AEB2568D пробвах да го вържа с какво ли не-не става. Можете ли да ми дадете линк към софтуера. Благодаря ви предварително.
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: програма за green aeb

Мнение от ipivan »

KOMAP написа: Пон Сеп 02, 2019 5:55 pm Здравейте, извинявам се че подновявам темата, но имам същия проблем, green контролер by AEB2568D пробвах да го вържа с какво ли не-не става. Можете ли да ми дадете линк към софтуера. Благодаря ви предварително.
В София и Плевен има колеги които разполагат с този софт!
Ти от къде си?
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
KOMAP
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2019 5:48 pm

Re: програма за green aeb

Мнение от KOMAP »

В София, знам че има, газовото е слагано в сервиза на хората които имат софта (едва ли ще ми го дадат). Въпросът е, че за всеки проблем трябва да тичам при тях, а ми излиза малко дебело докато отида. Просто видях че има тема, за това попитах дали някой няма софтуера.
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: програма за green aeb

Мнение от ipivan »

KOMAP написа: Сря Сеп 04, 2019 7:25 am В София, знам че има, газовото е слагано в сервиза на хората които имат софта (едва ли ще ми го дадат). Въпросът е, че за всеки проблем трябва да тичам при тях, а ми излиза малко дебело докато отида. Просто видях че има тема, за това попитах дали някой няма софтуера.
Има вариант да смениш газовата с друг модел по твой избор!Има голямо предлагане!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
KOMAP
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2019 5:48 pm

Re: програма за green aeb

Мнение от KOMAP »

ipivan написа: Сря Сеп 04, 2019 6:49 pm
KOMAP написа: Сря Сеп 04, 2019 7:25 am В София, знам че има, газовото е слагано в сервиза на хората които имат софта (едва ли ще ми го дадат). Въпросът е, че за всеки проблем трябва да тичам при тях, а ми излиза малко дебело докато отида. Просто видях че има тема, за това попитах дали някой няма софтуера.
Има вариант да смениш газовата с друг модел по твой избор!Има голямо предлагане!
Смяташ ли, че има необходимост такова мнение от сорта да сменя газовата, колата, жената или земята при условие, че става въпрос за софтуер? Прочетох по-горе, че има линк, помолил съм да се сподели. Ако не става ОК, но е абсолютно безпредметно да се лее мозъчен тръст в такова количество! Когато имаш проблеми със някоя програма на компютъра си или телефона, веднага тичаш да си купуваш нови ли, там предлагането съм сигурен, че е по-голямо. Аман от философски и безсмислени отговори. Кабела е на Projekt-Tech, уж имаха всичкия софтуер, на страницата (полската).Живи и здрави.
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: програма за green aeb

Мнение от ipivan »

KOMAP написа: Пон Сеп 09, 2019 6:04 pmКогато имаш проблеми със някоя програма на компютъра си или телефона, веднага тичаш да си купуваш нови ли, там предлагането съм сигурен, че е по-голямо.
Като имам проблем от такова естество, и не мога да се справя, телефона/лаптопа го нося на сервиз!
И ако пак няма решение на проблема, отива в кофата за боклук!
А тези газови са произведени от AEB, по поръчка на един Софийски сервиз, затова тази програма я има този сервиз.И въпросния сервиз си е платил на AEB за това!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: програма за green aeb

Мнение от bobolin4o »

ipivan написа: Вто Сеп 10, 2019 5:46 pm
KOMAP написа: Пон Сеп 09, 2019 6:04 pmКогато имаш проблеми със някоя програма на компютъра си или телефона, веднага тичаш да си купуваш нови ли, там предлагането съм сигурен, че е по-голямо.
Като имам проблем от такова естество, и не мога да се справя, телефона/лаптопа го нося на сервиз!
И ако пак няма решение на проблема, отива в кофата за боклук!
А тези газови са произведени от AEB, по поръчка на един Софийски сервиз, затова тази програма я има този сервиз.И въпросния сервиз си е платил на AEB за това!
Що се хабиш?
Абсолютно безсмислено е... да не казвам, че е и вредно...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор