Дюзи Romano Fast 2.

- Пропан-бутан<br>
- Метан
Raefi
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2018 9:25 am

Дюзи Romano Fast 2.

Мнение от Raefi »

Някой от по-запознатите с тези дюзи може ли да ми каже дали с отвор ф2.4мм може да храни 6 цилиндъра около 220 коня? На места чета спецификации, че хранят от 28 до 35kw на цилиндър, на други места пише че не могат.
milanov
КОЛЕГА
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 9:05 am

Re: Дюзи Romano Fast 2.

Мнение от milanov »

Мисля че спокойно ще го хранят мотора. Но много важно е и да се използва мощен , качествен изпарител.
Raefi
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2018 9:25 am

Re: Дюзи Romano Fast 2.

Мнение от Raefi »

Тва е проблема, че по някой път при восоки обороти пада налягането и обръща на бензин или придърпва. Изпарителя е Romano HD. предния кит е свален от блъсната кола на не повече от 50к км. Гледам че всеки пише че държи стабилно налягане този изпарител, но при мен не е така при зададено налягане на газта в рейката 1,5бара, при смачкване на газта пада до около 1 бар. После се зачетох че тоя софт на АЕБ показвал диференциалното налягане макар да пише Pressure Gas. Имам съмнения относно дюзите, но пък в повечето пъти върви много добре и във високи обороти, съмнява ме да не би да са отишли мембраните на изпарителя. Трябва да направя един обстоен лог, проблема е само, че не ми държи много батерията на лаптопа.
milanov
КОЛЕГА
Мнения: 44
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 9:05 am

Re: Дюзи Romano Fast 2.

Мнение от milanov »

Според мен е вече време да отидеш при професионалист, който работи с тази система.
Публикувай отговор