Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Връзки към интересни и полезни сайтове!
svetliobg
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Фев 02, 2009 1:31 pm
Обратна връзка:

Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Мнение от svetliobg »

Последно промяна от svetliobg на Пон Ное 19, 2012 6:55 pm, променено общо 1 път.
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Мнение от VOLUMAX »

Нямаше ли предложение за забрана на тия китайските боклуци да бъдат монтирвани по автомобилите ?

http://www.monitor.bg/article?id=288450
КТМ is the BEST fuck the rest !
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Мнение от gt40 »

То продавачите си ги рекламират, за да продават, ползвателите се хвалят с добро осветление. Само този, който кара срещу така преобурудвана кола не е доволен от заслепяването. Ама трудно ще ги забранят.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Мнение от bobolin4o »

Въобще не е трудно да се забрани каквото и да е било. Много по-трудно е да се следи за изпълнението на дадената забрана. Историята го е доказала нееднократно.
Ето няколко примера:
Колко водачи на МПС карат в градски условия с включени, иначе забранените, предни светлини за мъгла? А задните такива??? Че даже и мъгла няма...
Затъмнени стъкла, 5 санта фланци на джанти с по 2 цола отгоре, музиката-сватба, говорене по GSM без ХендФри устройство, рали на всеки светофар... все разрешени от закона неща.
Толкова по въпроса за спазването на закона.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Мнение от rangel1 »

Не :!: Проблема не е в производителите от китай или в клиента :idea: Проблема е в колегите дето ги монтират тия боклуци и нямат капка съвест че някой ще се утрепе заради тяхната алчност :twisted:
Защото или незнаят или гледат искара някой лев :!: че светлинния поток зависи не само от крушката ами и от самата конструкция на фара :!: Всеки фар требва работи с оказания тип и мощнос крушка тогава се постига нейната най добра ефективност и безопасност за другите :!:
"Слагам си 100 вата и е ден пред мен не ми пука за кабелите или другите отсреща" :lol:
"Бодвам си ксенонки (китайски) и пак е ден и ставам камикадзе (защото аз виждам перфектно но тоя срещу мен вече няма зрение)" :lol:
Нямам повече думи :roll:
svetliobg
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Фев 02, 2009 1:31 pm
Обратна връзка:

Re: Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Мнение от svetliobg »

Проблема е, че всеки си слага ксенон и иска късите да му светят толкова далеч, колкото дългите, а така не става. Китайския ксенон (като светене) не се различава от немския, френския и т.н. Това, че в България ги монтират на неподходящи фарове без да ги регулират, е проблема.
Последно промяна от svetliobg на Сря Окт 04, 2017 8:41 pm, променено общо 2 пъти.
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 720
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Мнение от ogromnii »

проблемите са по скоро 2:
-големите фарове, предназначени за Н4 светят като слънца в очите на отсрещния дори ако евентуално са правилно регулирани, а да не дава господ да са и леко мръсни :idea:
-китайските а-ла крушки а-ла Н4 се клатят и местят във всички посоки, светят извън точния фокус на фара (това когато няма дупки, иначе светят навсякъде) и регулирането е ...невъзможно
факта че в европа конверсията на автомобил към ксенонови фарове, ако не се предлагат фабрични такива, е абсолютно забранена е достатъчно красноречив колко добре им се получава на китайците :mrgreen:
Ilko
КОЛЕГА
Мнения: 247
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 10:33 pm
Местоположение: Монтана

Re: Сайт за ксенон и крушки с голяма гаранция

Мнение от Ilko »

Ааа ... само на мен ли линка в първия пост ми отваря сайт на интернет доставчик?
Публикувай отговор